En een verdwaalde hond in Parijs.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 08:08 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
He, de monkeypox. Die een tijd in het nieuws waren omdat veel homo's het kregen, maar we moesten niet bang zijn! Je kon het alleen krijgen door seksueel contact. Toen kregen jonge kinderen de ziekte en verdween het uit het nieuws.
Nou beetje rekening met de tijd nemen aangezien er 3 maanden tussen de 2 prikken moet zitten.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 21:55 schreef Ali_boo het volgende:
Je bent nu al van plan om naar Azië te vertrekken?
Het is een relatief nieuw vaccin dat sinds kort massaal gemaakt en verspreid wordt. Maar het is niks experimenteels of uitzonderlijks. Je krijgt gewoon het daadwerkelijke virus ingespoten, maar dan in verzwakte vorm zodat je er nauwelijks ziek van wordt en je immuunsysteem zich wel kan wapenen tegen het virus.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 21:25 schreef loveyoulongtime het volgende:
Iemand enig idee (ja offtopic) waar die Dengue vaccinaties van gekookt zijn?
Gescripte bullshit weer.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 07:54 schreef _I het volgende:
[..]
Synchroniteit![]()
From a government standpoint, the current administration is led by President Randall Archer, who
took office in January 2025. Archer served as Vice President under President Jaclyn Bennett (2020-
2024), who did not seek a second term due to health concerns. The two remain close and Bennett acts
as a close confidante and unofficial advisor to President Archer. The majority of President Archer’s
senior staff, including Department of Health and Human Services Secretary Dr. Cindra Nagel, are
carryovers from Bennett’s administration. At the time of the initial SPARS outbreak Nagel has served
in this position for just over three years.
Ik heb wel een antwoord. Geen idee of je me gaat geloven.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 20:49 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Geen idee. Daarom vraag ik het.
Misschien heeft iemand wat meer info..
Ach zo, op de manierquote:Op donderdag 15 augustus 2024 20:08 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Nou beetje rekening met de tijd nemen aangezien er 3 maanden tussen de 2 prikken moet zitten.
I dunno, heb je wel alle vaccinaties dan?quote:Op donderdag 15 augustus 2024 22:03 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Ach zo, op de manier
Kan ik met je mee naar Thailand dan
Laat zitten die troepquote:Op donderdag 15 augustus 2024 23:56 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
I dunno, heb je wel alle vaccinaties dan?
"China gaat reizigers en goederen controleren op mpox, ook Pakistan meldt besmettingen" - Volkskrant paar uur geleden.quote:
We kunnen altijd op de zwarte markt kijkenquote:Op donderdag 15 augustus 2024 23:56 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
I dunno, heb je wel alle vaccinaties dan?
Thailand heeft toch geen verplichte vaccinaties dacht ik?quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 12:42 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
We kunnen altijd op de zwarte markt kijken
Nee klopt, maar dit ging om de Dengue vaccinatie en aangezien ik al een keer Dengue gehad heb doe ik dat dus volledig voor mijzelf aangezien ik het al 1x gehad heb en een 2e keer heel slecht kan aflopenquote:Op vrijdag 16 augustus 2024 13:24 schreef controlaltendelete het volgende:
[..]
Thailand heeft toch geen verplichte vaccinaties dacht ik?
Heel verstandig.quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 20:36 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Nee klopt, maar dit ging om de Dengue vaccinatie en aangezien ik al een keer Dengue gehad heb doe ik dat dus volledig voor mijzelf aangezien ik het al 1x gehad heb en een 2e keer heel slecht kan aflopenEn die ene keer was me al een keer teveel.
Gast dat ik geen Covid vaccinaties heb genomen was weloverwogen, en aangezien dit geen mRNA pruttel lijkt te zijn neem ik liever het zekere voor het onzekere. Dus ook een weloverwogen keuze, ik heb mijn andere reisvaccinaties zoals Havrix ook gewoon gehad.quote:
Klopt, vooral als je een ander subtype oploopt en die kans is vrij groot aangezien er 4 verschillende zijn.quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 20:53 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Heel verstandig.
De tweede keer dat je dat virus oploopt is de gezondheidsschade nog groter.
Wat ontzettend interessant zeg. Een compleet willekeurig persoon op twitter met een "prikspuit" in de naam heeft overleden familieleden.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 18:20 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Iemand met een prikspuit in de naam waarvan de schoonouders onverwacht zijn overleden.
[ x ]
Zoek hulp.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 18:24 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
19 jaar... Hij was 16 toen hij werd gevaccineerd dan. De grootste misdaad ever.
[ x ]
Vaccinatieschade is een ernstig ding. Ik snap dat je het nog niet wil inzien. Ooit kom je erachter.quote:
Je dag in dag uit druk om van allerlei achterlijke dingen is gezond zullen we zeggen. Ga eens naar buiten, raak wat gras aan en zoek een leuk ongevaccineerd wappie meisjequote:Op dinsdag 20 augustus 2024 09:36 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Vaccinatieschade is een ernstig ding. Ik snap dat je het nog niet wil inzien. Ooit kom je erachter.
quote:Gisteren heeft prof. Ronald Meester het onderzoek over #oversterfte gepubliceerd en het wordt momenteel druk gefactcheckt. Factchecken is iets anders dan reviewen. Bij factchecken gaat het erom de schrijvers van een artikel in diskrediet te brengen, zodat mensen het artikel in kwestie niet meer lezen. Het gaat om dit artikel:
https://www.researchgate.(...)9c&showFulltext=true
Credit zijn voor het RIVMquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 15:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Nieuwe vaccinatieronde gaat volgende week van start:
Coronaprik: uitnodigen risicogroepen van start
Mooi stukje trouwens van @:Jippie
Met alles wat we inmiddels weten over deze "vaccins" is dit stukje eigenlijk misdadig.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 15:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Nieuwe vaccinatieronde gaat volgende week van start:
Coronaprik: uitnodigen risicogroepen van start
Mooi stukje trouwens van @:Jippie
Zolang von der leyen haar zakken maar kan vullen vind ze het helemaal prima.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 17:56 schreef Bananenbennie het volgende:
[..]
Met alles wat we inmiddels weten over deze "vaccins" is dit stukje eigenlijk misdadig.
quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 18:03 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Zolang von der leyen haar zakken maar kan vullen vind ze het helemaal prima.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
De criminelen staan alweer klaar om ons(jullie) opnieuw in de maling te nemen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 17:15 schreef Jippie het volgende:
[..]
Weet je wel wat ze allemaal doen voor ons welzijn?
Ja ok maar dat Jippie dit ook nog eens gaat promoten..quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 18:03 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Zolang von der leyen haar zakken maar kan vullen vind ze het helemaal prima.
quote:De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) zegt 135 miljoen euro nodig te hebben voor de bestrijding van mpox. De WHO bestempelde de opmars van een nieuwe variant van het mpox-virus begin deze maand als internationale noodsituatie.
De organisatie komt vandaag met een plan om het virus, eerder bekend als apenpokken, een halt toe te roepen. De WHO zegt dat internationaal een gecoördineerde aanpak nodig is om verspreiding tegen te gaan en levens te redden.
https://nos.nl/artikel/25(...)oor-bestrijding-mpox
quote:Agema: geen mpox-vaccins naar Afrika, bewaren voor 'nationale paraatheid'
Nederland heeft zo'n 100.000 doses van het vaccin tegen het mpox-virus, en die blijven hier voorlopig ook. Minister van Volksgezondheid Fleur Agema wil tot zeker begin volgend jaar geen vaccins doneren aan landen in Afrika die ze nodig hebben.
Dat schrijft ze in een brief aan de Tweede Kamer. De doses die Nederland op voorraad heeft, wil ze bewaren voor 'nationale paraatheid'. Agema verwacht begin volgend jaar een nieuwe levering mpox-vaccins. Als ze voor die tijd zou kiezen voor donaties zou de voorraad onder de 100.000 stuks zakken, en dat wil ze niet. Zodra de nieuwe vaccins binnen zijn, maakt Agema een nieuwe afweging voor het deel dat bijna over datum is.
https://www.rtl.nl/nieuws(...)waren-voor-nationale
Des te meer reden voor sommige users hier om in dat topic te reageren.quote:Op donderdag 29 augustus 2024 13:10 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Dat was toch al lang bekend hier?
Waarom?quote:Op donderdag 29 augustus 2024 13:27 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Des te meer reden voor sommige users hier om in dat topic te reageren.
Heel ironisch dat vooraf voor deze gevaren op de korte en lange termijn hiervoor al ruim drie jaar door honderden weggedrukte en gecensureerde medische experts en immunologen heel duidelijk met uitleg over de werking en het falen van ons immuunsysteem is gewaarschuwd. Maar dat was dan niet wetenschappelijk. Geweldige term is dat toch: Complot denker. Daar wil je niet bij horen toch? Liever laat je je voorschrijven door de media, en iedereen en alles om je heen over hoe er gedacht moet worden.quote:Op vrijdag 30 augustus 2024 02:47 schreef Bananenbennie het volgende:
https://www.nporadio1.nl/(...)sterfte-in-nederland
Nieuw licht op de relatie tussen COVID-19-vaccinaties en oversterfte in Nederland
In de nieuwste aflevering van Op z’n Kop! hebben Marianne Zwagerman en Rick van Velthuysen het over het eindverslag van het onderzoek naar een mogelijke relatie tussen COVID-19 vaccinaties en oversterfte in Nederland 2021-2023. Hiervoor praten ze met de makers Ronald Meester (VU) en Bram Bakker (AMC).
Ronald Meester legt uit dat er sinds 2021 een afwijkend sterftepatroon zichtbaar is in Nederland. "Zowel in het aantal als de momenten in het jaar waarop mensen sterven." Dit betekent dat er aanzienlijk meer mensen sterven dan het CBS had verwacht, wat wordt aangeduid als oversterfte. Volgens Bram Bakker was het doel van hun onderzoek om de sterftegegevens vanuit een ander perspectief te bekijken dan het CBS en het RIVM hebben gedaan. "Wat we dan vinden, is een totaal ander resultaat," zegt Bakker.
Het "healthy vaccinee effect"
Een belangrijke factor die dit onderzoek aan het licht bracht, is het zogenaamde "healthy vaccinee effect". Dit effect houdt in dat mensen die ervoor kiezen om zich te laten vaccineren vaak al gezonder zijn dan degenen die dat niet doen. Ze hebben over het algemeen minder onderliggende gezondheidsproblemen en een grotere kans om preventieve maatregelen te nemen. Dit kan leiden tot een vertekening in de gegevens, waarbij het lijkt alsof vaccins een grotere invloed hebben op het verminderen van sterfte dan daadwerkelijk het geval is. "Dit is een bekend fenomeen in dit soort onderzoek," zegt Bakker.
De veiligheid van de COVID-19-vaccinaties
Een ander belangrijk aspect van het onderzoek was het beoordelen van de wetenschappelijke literatuur over de relatie tussen vaccins en sterfte. Meester vertelt dat ze meer dan 13.000 artikelen hebben doorzocht, maar dat de kwaliteit van de meeste studies teleurstellend was. "Uiteindelijk bleven er 83 over die wij goed genoeg vonden om in onze meta-analyse mee te nemen," aldus Meester. Dit roept de vraag op hoe betrouwbaar het advies "Follow the Science" was in de context van COVID-19-vaccinaties.
Bram Bakker voegt hieraan toe: "Een van de belangrijke punten vind ik zelf dat het simpelweg niet zo eenvoudig is. We weten heel veel niet." Ronald Meester: "Onze conclusies gaan veel verder dan alle resultaten van eerdere onderzoeken in Nederland. We zijn echt bezorgd, en daar hebben we goede redenen voor. We tonen dit aan met microdata, macro-analyses, literatuurstudies en zelfs in een medische paragraaf die mogelijke biologische redenen bespreekt waarom een vaccin op deze manier zou kunnen werken."
Bakker vervolgt: "Als je ons hele rapport ziet, dan kun je eigenlijk niet meer om de conclusie heen: hier moet echt beter naar gekeken worden. Het is simpelweg niet zo veilig als wij denken dat het is. Dat kunnen we gewoon niet weten, en er zijn zeker aanwijzingen die laten zien dat het helemaal niet zo veilig is als we dachten."
Dus ik begrijp dat je het eens bent met dit stukje media?quote:Op vrijdag 30 augustus 2024 13:12 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Liever laat je je voorschrijven door de media, en iedereen en alles om je heen over hoe er gedacht moet worden.
Jouw reacties zijn zo heel dom nog niet. Er zit soms een stukje in waar ik het mee eens ben.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 10:27 schreef ems. het volgende:
[..]
Dus ik begrijp dat je het eens bent met dit stukje media?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |