Ja man, lekker zeevissenquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:18 schreef Masberum het volgende:
[..]
Ow God, dus toch echt zo'n Thailand 'bezoeker'
Dit is bijna Mario niveauquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:19 schreef devzero het volgende:
[..]
Niet zo negatief. Mijn humor is slechter, maar de lat is dan ook wel erg laag als we masturberum moeten geloven
Alle 4 dagen of maar 1 dagje?quote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:18 schreef hemarookworst het volgende:
Hier ga ik wrs wel heen @:greysbones
https://luminosity-events(...)beach-festival-2024/
Oh, is dat je ding? Hoeveel heb je er inmiddels?quote:
Hier ga ik ookheenquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:18 schreef hemarookworst het volgende:
Hier ga ik wrs wel heen @:greysbones
https://luminosity-events(...)beach-festival-2024/
Zeker!quote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:18 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Zo, hard gewerkt. Leuk om je 3D printje in het echt uit te voeren!
Sowieso niet, Buriram is wel een beetje mijn stekkie daar. Maar dit keer Bruiloft ergens net buiten Bangkok en daarna vlieg ik richting Phuket en ga naar Khao Lak.quote:
Lollig hoor. Maar al die mensen uit Westerse landen die Thailand zo geweldig vinden, die vinden dat voor maar een paar redenenquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:20 schreef Fogel het volgende:
[..]
Oh, is dat je ding? Hoeveel heb je er inmiddels?
De wens is de vader van de gedachte vaak.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:20 schreef Fogel het volgende:
[..]
Oh, is dat je ding? Hoeveel heb je er inmiddels?
We horen hier een ervaringsdeskundige aan het woordquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:21 schreef Masberum het volgende:
[..]
Lollig hoor. Maar al die mensen uit Westerse landen die Thailand zo geweldig vinden, die vinden dat voor maar een paar redenen
Meer nieuwsberichten en kennis omtrent het land. En mensen die het willen verbloemenquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:21 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
De wens is de vader van de gedachte vaak.
Ik ben alleen maar in Bangkok en Hua Hin geweest, maar wil terug. Genoeg te zien, vriendelijke mensen, goed eten, en alles is goedkoop.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:21 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Sowieso niet, Buriram is wel een beetje mijn stekkie daar. Maar dit keer Bruiloft ergens net buiten Bangkok en daarna vlieg ik richting Phuket en ga naar Khao Lak.
Deze manquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:
@:JustinK toegevoegd aan OP als winnaar van ronde 69 (HUE HUE HUE: 69!) en rijm geswitched.![]()
Nee.. gewoon een persoon die weet wat elk persoon wel weetquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:22 schreef greysbones het volgende:
[..]
We horen hier een ervaringsdeskundige aan het woord
Chaam is relaxter dan Hua Hin en ligt er vlak bij. Fijnere stranden ook.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:22 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ik ben alleen maar in Bangkok en Hua Hin geweest, maar wil terug. Genoeg te zien, vriendelijke mensen, goed eten, en alles is goedkoop.
Ohja, standje 69. Dat nog niemand dat was opgevallen afgelopen maandquote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:
@:JustinK toegevoegd aan OP als winnaar van ronde 69 (HUE HUE HUE: 69!) en rijm geswitched.![]()
Lekker bekrompen. Kom je wel eens van je zolderkamer af om de grote boze wereld te bekijken zodat je wat aan je vooroordelen kan doen?quote:Op zaterdag 1 juni 2024 00:21 schreef Masberum het volgende:
[..]
Lollig hoor. Maar al die mensen uit Westerse landen die Thailand zo geweldig vinden, die vinden dat voor maar een paar redenen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |