vertel eens concreet trouwens voorbeeld waarom jij dacht dat ze beter waren en waar je dus dan in mee ging?quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:05 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ze gaven me het gevoel dat ze beter waren.
hmmmms nooit zo gezien? ook niet 20 jaar terug eigenlijk? allemaal in de kerk en m'n broertje met keihard punk hanekam in de kerk? Gereformeerd dit he 20 jaar terugquote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:06 schreef FreshFruit het volgende:
Ander voorbeeld: Ik ging naar houseparty`s.Dat was des duivels en not done.
aan wie vraag je dat? ,mij?quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:11 schreef FreshFruit het volgende:
Lang verhaal kort,ik heb niks meer met die familie.
Waar zie jij een vraagteken?quote:
niet maar vroeg het me ff af? kan ook algemeen zijn.quote:
Denk het juist niet.Bewijs is de leegloop van kerken.Het geloof van tegenwoordig is meer bewustzijn van jezelf.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:18 schreef kree het volgende:
[..]
niet maar vroeg het me ff af? kan ook algemeen zijn.
Ik wil maar zeggen zeker voor mensen die in het verleden slechte ervaring met dat soort dingen heeft gehad?
Ik ben het blijven volgen en meegedaan met waarvan ik denk is wel ok. En dan zie ik toch meer positief als negatief.
Kritiek komt vaak van mensen met slechte ervaringen uit het verleden, maar daar moet je al helemaal niet meer over denken? tijden veranderen (bij de normale dus niet extreme)
En nee we maken geen brandstapel meer en nagelen mensen aan het kruis en verbranden ze (stuk trouwens uit christelijk geloof waar ik van walg, maarja kon ik niks aan doen?)
Tis over het algemeen wel beter nu, en geloof me maar op mijn woord want kom denk meer nog in christelijke gemeentes hele verschillende ook als jullie.
leegloop van traditionele kerken.... ja waar.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:21 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Denk het juist niet.Bewijs is de leegloop van kerken.Het geloof van tegenwoordig is meer bewustzijn van jezelf.
Hier heb je gelijk in.Daar wil ik nog een keer naar toe.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:23 schreef kree het volgende:
[..]
leegloop van traditionele kerken.... ja waar.
maar komt juist meer bij in de pinkstergemeente achtige dingen????
Die post van naar de hel gaan vond ik niet echt objectief.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:26 schreef kree het volgende:
ik zie mezelf toch graag als objectieve ertussen allemaal. kan het namelijk van alle kanten begrijpen.
nou zou het eens doen als je het leuk vind, je woont niet hier in de buurt anders had ik tip gehad. Maar dat lijkt niet eens meer op traditioneel kerk.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:25 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Hier heb je gelijk in.Daar wil ik nog een keer naar toe.
daar ging ik vanuit op letterlijk uit bijbel teksten. en was beetje gechargeerd wel natuurlijk.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:27 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Die post van naar de hel gaan vond ik niet echt objectief.
In Drachten zit een grote.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:27 schreef kree het volgende:
[..]
nou zou het eens doen als je het leuk vind, je woont niet hier in de buurt anders had ik tip gehad. Maar dat lijkt niet eens meer op traditioneel kerk.
En ook met hun ben ik het niet alles eens, ik zou graag zien iets ertussen. maar dat is er niet onwijs. Hoewel je redelijk wel kunt kiezen want pinkstergemeentes genoeg. vind het btw stuk begrijpelijker als wat ik hoorde in stichtelijke gereformeerd.
Geen idee,zitten er meerdere zie ik nu.quote:
nou ff zoeken dan voor jou.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:35 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Geen idee,zitten er meerdere zie ik nu.
ja algemene naam he? die liedjes van hun komen ook overal voor, maarja kan het kwaad om eens gewoon te gaan kijken? en dan mening te geven?quote:
Ik heb geen DM kree.Ik wel even stream volgen.quote:Op zaterdag 25 mei 2024 06:41 schreef kree het volgende:
ik zal je twee linkjes sturen he fresh. en ok dan moet je zondag 10 uur kijken wel want dan is het live.
Ben benieuwd ik kijk met je mee als je er eentje gaat volgen en kletsen we live ff via dm erover wat we ervan vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |