Je komt zo wel neerbuigend overquote:Op woensdag 22 mei 2024 18:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat maakt mij het uit of Israel daarbij gebaat is? zolang 'het westen' er maar bij gebaat is. Vooralsnog kan Israel dienen als onze ogen en oren in het Midden-Oosten.
Nooit. Dat is nou juist een van de weinige zaken wat ze het steunen waard maakt.quote:Op woensdag 22 mei 2024 18:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wanneer zou de eerste gaypride op de gazastrook zijn?
Tja, uitstekende vraag. Maar dit kun je natuurlijk het beste aan een paar Westerse 'progressieven' vragen, die aan de ene kant graag met regenboogvlaggetjes wapperen en aan de andere kant de Palestijnen en radicale Islam omarmen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 18:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wanneer zou de eerste gaypride op de gazastrook zijn?
quote:⚠️Viewer Discretion Advised. ⚠️
Never before seen video shows 5 Israeli teenage girls after being brutally beaten and kidnapped on Oct 7th.
The teenagers, all aged 19, are seen covered in blood, with one of them, Naama Levy, believed to have been brutally r*ped with heavy blood stains seen on the front and back of her pants.
One of their kidnappers can be heard on video shouting:
“You dogs, we will step on you.”
🎗️Liri Albag, 19
🎗️Karina Ariev, 19
🎗️Agam Berger, 19
🎗️Daniella Gilboa, 19
🎗️Naama Levy, 19
The teenagers have been held captive for 228 days.
Ik denk dat de Gaypride erg laag op het verlanglijstje zal staan. Eerst maar eens fatsoenlijk eten en basisverworvenheden he.quote:Op woensdag 22 mei 2024 18:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wanneer zou de eerste gaypride op de gazastrook zijn?
Eten is er meer dan genoeg. Sterker nog, ruim 20% van de Palestijnen in de Gazastrook is obees.quote:Op woensdag 22 mei 2024 19:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik denk dat de Gaypride erg laag op het verlanglijstje zal staan. Eerst maar eens fatsoenlijk eten en basisverworvenheden he.
1 Wat had jij verwacht bij de woorden: zelfs buiten Gaza?quote:Op woensdag 22 mei 2024 18:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
1: Bedoel je op de settlers? dat is de WestBank.
2: Het maakt wel uit voor onze relatie, maar het gaat niets doen met de manier van omgang van israel jegens de Gazanen.
Ze kunnen niet eens hun eigen grens met ogen en oren in de gaten houden.quote:Op woensdag 22 mei 2024 18:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat maakt mij het uit of Israel daarbij gebaat is? zolang 'het westen' er maar bij gebaat is. Vooralsnog kan Israel dienen als onze ogen en oren in het Midden-Oosten.
quote:Hulp geleverd via door VS gebouwde pier bereikt Palestijnen niet
https://www.telegraaf.nl/(...)r-hamas-op-7-oktober
Geen van de 569 ton humanitaire hulp die op een door de VS gebouwde pier in Gaza gearriveerd is, is tot dusver uitgedeeld aan mensen in nood. Dat zei dinsdag een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Defensie.
Een deel van de via de pier binnengekomen hulp bereikt weliswaar de pakhuizen, maar daarna onderscheppen massa's wanhopige Palestijnen de vrachtwagens zodra ze ze de laadruimte verlaten.
De hulp die via de pier de Gazastrook bereikt, is sowieso niet genoeg, erkent Pentagon-woordvoerder Pat Ryder: "We beseffen en erkennen ten volle dat landroutes de optimale manier zijn om hulp te krijgen. Het is ook belangrijk te onthouden dat dit een gevechtsgebied is en dat het een complexe operatie is."
Spot-on. Daarom snap ik die hele erkenningsdrang van andere landen nu ook niet, zolang HAMAS nog aan de macht is.quote:
Bedoel je die 'basisverworvenheden' die meer dan driekwart van de Gazaanse bevolking al niet rond kreeg zonder lidmaatschap van Harakat al Muqawamah al Islamiyyah - het almachtige regime van het Gazagebied? Of had je een beter ideetje? Misschien een van de andere Islamitische Jihad-proxys?quote:Op woensdag 22 mei 2024 19:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik denk dat de Gaypride erg laag op het verlanglijstje zal staan. Eerst maar eens fatsoenlijk eten en basisverworvenheden he.
1: Irrelevant dus. Want dit gedoe met ICC gaat over Gaza. Wat betreft Netanyahu dan.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
1 Wat had jij verwacht bij de woorden: zelfs buiten Gaza?
2 Deze keer misschien niet, maar misschien wel de volgende keer. En zelfs al doet het niks: criminelen moeten gestraft worden. Of is criminelen straffen nu ook al naïef?
Klopt. Het gaat bergafwaarts met Israel. Nou top dan toch? word Israel vanzelf een Paria, hebben we ICC niet eens bij nodig.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:16 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ze kunnen niet eens hun eigen grens met ogen en oren in de gaten houden.
Water kan ook niet vloeien als van de buizen die gegeven en aangelegd zijn door israel, raketten worden gemaakt door de pali's.quote:Op woensdag 22 mei 2024 12:51 schreef Drxx het volgende:
[..]
Hier riepen mensen toch ook maandenlang toen de Gazaanse bevolking geen druppel schoon drinkwater kreeg vanuit Israël, dat Gaza niet meer van Israël is maar meer zijn eigen dingetje en dat Israël daarom geen verantwoordelijk hoeft te dragen voor de Gazanen?
Als dat zo is, en de Gazanen hun eigen hachie moeten redden, hoezo mogen ze dan ineens niet erkend worden zijnde een staat door andere landen? Waarmee heeft Israël zich dan mee te bemoeien? Want daarmee insinueren ze weer dat dat deel eigenlijk nog wél bij Israël hoort.
Dus welke van de twee is het nou?
En het is niet alsof Noorwegen Palestina erkent als 'from the river to the sea', maar gewoon die delen waar Israël zelf zijn handen van af heeft gehaald.
Basis was er. Alleen werden de buizen uitgegraven om raketten van te maken. En vreten is er ook voor de pali's, moet je maar aan hamas vragen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 19:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik denk dat de Gaypride erg laag op het verlanglijstje zal staan. Eerst maar eens fatsoenlijk eten en basisverworvenheden he.
Hamas heeft al meer dan fatsoenlijk te eten en andere privileges, dat is nou net het probleem.quote:Op woensdag 22 mei 2024 19:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik denk dat de Gaypride erg laag op het verlanglijstje zal staan. Eerst maar eens fatsoenlijk eten en basisverworvenheden he.
Dat zegt niets over de kwaliteit van voedsel in het algemeen of toegang tot voedsel in het algemeen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Eten is er meer dan genoeg. Sterker nog, ruim 20% van de Palestijnen in de Gazastrook is obees.
Volgens mij ben jij hier aan het wijzen. Verder zijn er afdoende beelden van Israeli's die vrachtwagens met voedsel plunderen of blokkeren. Is gewoon een feit, hoef je niet te ontkennen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Basis was er. Alleen werden de buizen uitgegraven om raketten van te maken. En vreten is er ook voor de pali's, moet je maar aan hamas vragen.
Niet wijzen.
Er zijn meerdere problemen, Hamas is daar één van. Net als de huidige Israëlische regering.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hamas heeft al meer dan fatsoenlijk te eten en andere privileges, dat is nou net het probleem.
Dat lijkt me ook aannemelijk. Al is het maar omdat Hamas, met onbeperkte steun van Iran, bereid is het meeste geweld te gebruiken. Alhoewel Hamas behoorlijk onpopulair leek te zijn vlak voor de oorlog, maar in veel Arabische landen zijn ook de sterkste aan de macht, niet de populairste.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Spot-on. Daarom snap ik die hele erkenningsdrang van andere landen nu ook niet, zolang HAMAS nog aan de macht is.
Israel kan ook inderdaad de handen er volledig vanaf trekken. Dat zou nog mooier zijn. Gewoon een grote muur eromheen , vol inzetten op defensieve middelen als de Iron Dome en dat nieuwe lasergedoe. Dat zou de beste oplossing zijn.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:22 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Bedoel je die 'basisverworvenheden' die meer dan driekwart van de Gazaanse bevolking al niet rond kreeg zonder lidmaatschap van Harakat al Muqawamah al Islamiyyah - het almachtige regime van het Gazagebied? Of had je een beter ideetje? Misschien een van de andere Islamitische Jihad-proxys?
Of moet volgensnjou Israël alles maar even bolwerken daar qua 'basisverworvenheden'? Dat is vreemd; Israël, die vieze kolonistische macht met een Amerikaanse broekzak, moest toch wegblijven daar van je?
De enige LHBTIQLP+-alefbet vlag die gewapperd heeft in het Gazagebied, hing volgensmij aan een verdwaalde Merkava.Op het verlanglijstje van de Islamitische Jihad zal het niet staan, denk ik.. Maar ik kan het mishebben natuurlijk.
Dus Hamas eerst maar eens opruimen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er zijn meerdere problemen, Hamas is daar één van. Net als de huidige Israëlische regering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |