Controlquote:Op zaterdag 1 juni 2024 10:32 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ja, maandag eindelijk klaar met Rayman.
Even kijken wat ik nog kan spelen zonder enorme tijdsinvestering.
Alles lijkt wel op stick drift te wijzen, maar dat 2 nieuwe controllers het nieuw uit de doos hebben is wel heel toevallig.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 10:57 schreef blessed19 het volgende:
Heren, ik heb een vraag van een maat van mij.
Hij heeft nu een jaartje een ps5, alles werkte prima. Totdat het character in een spel plotseling uit zichzelf begon te bewegen.
Nu dacht ik meteen aan een drifting controller. Dus mijn advies, probeer een nieuwe. Dus hij kocht een nieuwe via bol en nog steeds hetzelfde gezeik. Nu dacht ik, ene foute controller is teruggestuurd, dus heb ik er eentje voor hem gekocht. Nieuw van nedgame. Maar wat blijkt; wederom hetzelfde gezeik. Echt heel bizar.
Heeft iemand d van jullie een idee wat het probleem kan zijn/te verhelpen?
Is het bij meerdere games dat er zo iets is?quote:Op zaterdag 1 juni 2024 10:57 schreef blessed19 het volgende:
Heren, ik heb een vraag van een maat van mij.
Hij heeft nu een jaartje een ps5, alles werkte prima. Totdat het character in een spel plotseling uit zichzelf begon te bewegen.
Nu dacht ik meteen aan een drifting controller. Dus mijn advies, probeer een nieuwe. Dus hij kocht een nieuwe via bol en nog steeds hetzelfde gezeik. Nu dacht ik, ene foute controller is teruggestuurd, dus heb ik er eentje voor hem gekocht. Nieuw van nedgame. Maar wat blijkt; wederom hetzelfde gezeik. Echt heel bizar.
Heeft iemand d van jullie een idee wat het probleem kan zijn/te verhelpen?
Ja, helaas wel. Het zijn altijd de stick functies. Het maffe is dat het ook bij de nieuwe controller van de nedgame gebeurd.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 11:11 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Is het bij meerdere games dat er zo iets is?
Wat ziet dat er leuk uit!quote:
quote:
Zal het in overweging nemen.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 10:57 schreef StateOfMind het volgende:
Terminator Resistance en Robocop Rogue City zijn ook tof, als de films leuk vond.
Robocop is moment 3 tientjes in de Store, Terminator 18 euro als het goed is.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 15:04 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
[..]
Zal het in overweging nemen.
Heb jij een controller die zeker werkt? Kan je de ps5 niet ook besturen met een app?quote:Op zaterdag 1 juni 2024 12:06 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Ja, helaas wel. Het zijn altijd de stick functies. Het maffe is dat het ook bij de nieuwe controller van de nedgame gebeurd.
Enige theorie die ik nog kan bedenken is dat mensen een nieuwe controller kopen en dan de doos terug sturen met de drifting controller in de doos. Maar dat lijkt mij na 2 keer eentje kopen wel vergezocht.
Nee, ik heb een Xbox thuis staan.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 15:10 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Heb jij een controller die zeker werkt? Kan je de ps5 niet ook besturen met een app?
Terminator is echt heel erg tof. De beide DLC ook.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 15:09 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Robocop is moment 3 tientjes in de Store, Terminator 18 euro als het goed is.
En Mirage is momenteel voor 25 euro bij de Mediamarkt te koop.
Ik heb toen die Enhanced versie gekocht, dat is de versie voor PS5, en volgens mij zat dat idd de dlc bij.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 18:02 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Terminator is echt heel erg tof. De beide DLC ook.
Ja, ze hebben ook Rambo gemaakt maar die moet je vergetenquote:Op zaterdag 1 juni 2024 18:05 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb toen die Enhanced versie gekocht, dat is de versie voor PS5, en volgens mij zat dat idd de dlc bij.
In ieder geval eentje.
Moet ik nog uitspelen bedenk ik me net
Wel toffe game
Ben gisteren aan Robocop begonnen, van dezelfde studio als Terminator.
Heb er al wat uren inzittenquote:Op zaterdag 1 juni 2024 18:38 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja, ze hebben ook Rambo gemaakt maar die moet je vergeten
Je gaat je wel vermaken met Terminator. Heb hem op PC 100%
Doen!quote:Op zaterdag 1 juni 2024 18:59 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Heb er al wat uren inzitten
Maar er kwam toen een andere game tussendoor, en toen nog een en toen is oe blijven liggen.
Dus binnenkort maar weer mee verder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |