quote:Op dinsdag 14 mei 2024 21:16 schreef MadMaster het volgende:
Wat van wie?quote:is the debut single by the English post-punk band
, released on 6 August 1979 on the Small Wonder label. It is often considered the first gothic rock record.
[/quote]quote:
Truste,quote:Op dinsdag 14 mei 2024 21:57 schreef Bargehassus het volgende:
Ik ga nu slapen. Dus jullie kunnen even over een reactie nadenken. Morgen rond 8:00 uur ben ik er wel weer.
quote:
Mwah, Bauhaus is toch wel een legendarische band, één van de grondleggers van de Gothrock, en Bela Logosi's dead is zo'n beetje hun bekendste nummer. 20 miljoen streams op Spotify, vaste prik in de alternatieve lijsten allertijden. Toch niet heel obscuur als je net wat breder kijkt dan de mainstream top40/top2000 muziek. (ik had hem ook overwogen als vervolgvraag)quote:Op dinsdag 14 mei 2024 21:54 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
Opgezocht. Nooit van gehoord.
En beste mensen. Ik ben in zijn algemeenheid redelijk bekend met muziek en feiten over muziek. Eigenlijk komt het er op neer dat ik wel wat weet over muziek in het algemeen maar minder over details in muziek in speciale categorieën.
En nu heb ik het idee dat er vrij veel wordt gevraagd over feiten in heel specifieke, mij minder bekende, categorieën. En dat mag, natuurlijk.
Maar zou het misschien niet leuker zijn om het wat breder te trekken, met vragen waarop de antwoorden wellicht lastig zijn, maar waarvan we in ieder geval iets kennen? Ik weet dat ik het misschien wat vaag verwoordt, maar ik heb het idee dat we echt een breder deelnemersveld zouden kunnen aantrekken.
Ik hoop dat ik een beetje duidelijk ben. Maar ik ben nogal moe nu (lichtelijk overprikkeld) dus wellicht heb ik het niet helemaal verwoordt zoals ik zou willen. Als iemand een beetje hetzelfde voelt mag diegene het beter verwoorden.![]()
En als ik de enige roepende in de woestijn ben leg ik me bij de situatie neer uiteraard. Doe alsnog wel mijn best om zo af en toe een correct antwoord te scoren.
Ik denk het ook, vraag wat de alarmschijf was op 19 september 1986 en je krijgt meteen antwoord, maar plaats de tekst van huidige nummer 1 in de top 40 en je hoort alleen krekels...quote:Op woensdag 15 mei 2024 08:56 schreef tufkac het volgende:
Ik denk dat het misschien ook wel iets met de gemiddelde leeftijd hier te maken heeft
Ik kan vanaf 1960 tot 2000 alle Europa cup 1 winnaars opnoemen. Daarna wordt het schimmiger.quote:Op woensdag 15 mei 2024 09:02 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ik denk het ook, vraag wat de alarmschijf was op 19 september 1986 en je krijgt meteen antwoord, maar plaats de tekst van huidige nummer 1 in de top 40 en je hoort alleen krekels...
Aparte tekst danquote:Op woensdag 15 mei 2024 09:02 schreef Berkery het volgende:
[..]
maar plaats de tekst van huidige nummer 1 in de top 40 en je hoort alleen krekels...
Alphabeat?quote:Op woensdag 15 mei 2024 08:11 schreef Berkery het volgende:
Herinnert u zich deze nog nog nog nog
Wie zijn dit?
[ afbeelding ]
Verder ben ik het op zich wel eens met de eerder gegeven feedback over de diversiteit van de vragen. Ik kom uit 1989 en heb vooral kennis van de jaren 90 en later. Neemt niet weg dat iedereen gewoon lekker moet vragen wat 'ie wil.quote:
Ditquote:Op woensdag 15 mei 2024 11:56 schreef Geluiden het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat iedereen gewoon lekker moet vragen wat 'ie wil.
Hier ook.quote:Op woensdag 15 mei 2024 13:43 schreef pipster het volgende:
Ik heb het idee dat ik deze koppies wel ken, maar kan het niet plaatsen.
quote:Close your eyes, make a wish
And blow out the candlelight
For tonight is just your night
We're gonna celebrate
All through the night
Pour the wine, light the fire
Girl your wish is my command
I submit to your demands
I will do anything
Girl you need only ask
Mwah, Boyz II Men is toch wel een legendarische band, één van de grondleggers van de glijnegertmuziekquote:
Thanksquote:Op woensdag 15 mei 2024 20:16 schreef MadMaster het volgende:
[..]
De stand is bijgewerkt, je was in het vorige topic al niet meegenomen...
Ik denk dat er geluiden van een klok in zitten, maar ik weet niet of dat antwoord specifiek genoeg isquote:Op donderdag 16 mei 2024 12:51 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wat is de link tussen Catch Me met Wings' Let 'em in, George Harrison's Ding dong, ding dong en Normaal's De Klok op rock?
Neen, iets specifieker. het is ook niet altijd het geluid van een klokquote:Op donderdag 16 mei 2024 13:06 schreef tufkac het volgende:
[..]
Ik denk dat er geluiden van een klok in zitten, maar ik weet niet of dat antwoord specifiek genoeg is
de melodie van de Big Ben is in alle 4 te horen iddquote:
quote:
quote:Ik krijg zo vaak een stijve
Van die omroepwijven
Van Tineke tot Catherina Keyl
Oh Catherina
Dan zie ik in gedachten
Viola Holt al naar me smachten
Dan gaat zelfs Jaap van Meekren voor de bijl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |