quote:Joost Klein to represent the Netherlands at Eurovision 2024
On finding out he would represent the Netherlands in 2024, Joost remarked:
‘Taking part in the Eurovision Song Contest is a dream come true. I used to watch it together with my parents, glued to the screen, year after year. It's an honor to represent the Netherlands, and I'm committed to giving my all for the best possible outcome.’
The singer, who is known for his lively performances and has been winning over a growing national and international following with his catchy beats and creative wordplay, was chosen from over 600 potential participants.
The European hit potential of his song (which will be revealed at a later date) convinced the selection committee that Joost should compete for the Netherlands.
Twan van de Nieuwenhuijzen, chair of the Dutch selection committee, said:
‘Following a careful and multi-phase process, the selection committee ultimately opted for Joost Klein. There were a lot of entries from a wide range of genres, but in our view his had the most hit potential. In the song, you hear his familiar mix of party and nostalgia. With his enormous creativity, we think Joost can put on a great show in a totally original way, and that the Netherlands and Europe are in for a positive surprise. We’re really looking forward to working with him.’
Joost Klein is a 26-year-old musician, writer and artist. His energetic style combines elements from mainstream pop with happy hardcore and pop punk. In the Netherlands, Joost tours regularly with his band and has played festivals like Lowlands and Pinkpop.
Last November, he had two sold-out concerts at the AFAS Live. Joost's fan base abroad has been growing, too. In Belgium, he performed at the Sportpaleis in Antwerp and was a candidate on the popular TV show De Slimste Mens (The Smartest Person).
Last summer, Joost had a number 1 hit in Germany, Switzerland and Austria with Friesenjung. The song has had over 100 million streams worldwide and won Best Song in Germany's 1LIVE Krone radio awards. The song has also had a lot of airplay in Italy and Ukraine.
we need picturesquote:Op zondag 12 mei 2024 00:07 schreef TDHS het volgende:
Uit vorige topic: klein justice for joost bordje achter de Maltese spokesperson
Interessant.quote:Op zondag 12 mei 2024 00:18 schreef Orangesun15 het volgende:
Even gegoogled naar meaning van "Who let the dogs out"
Interesant
quote:Op zondag 12 mei 2024 00:31 schreef Vis1980 het volgende:
En dan kan vanaf maandag de shitshow verder gaan, wordt nog een dingetje (hoop ik).
Nou reken er maar niet teveel op. Met de avro en NPO eindigt dit waarschijnlijk in een enorme flater. Vervolgens een slappe tegenreactie om uiteindelijk toch maar weer mee te doen volgend jaar.quote:Op zondag 12 mei 2024 00:31 schreef Vis1980 het volgende:
En dan kan vanaf maandag de shitshow verder gaan, wordt nog een dingetje (hoop ik).
Nou ik vond het voor AvroTros doen vrij fel, ook in de reacties. Denk dat ze gewoon heel lang dachten er wel uit te kunnen komen.quote:Op zondag 12 mei 2024 01:03 schreef HenkjeNL2 het volgende:
[..]
[..]
Nou reken er maar niet teveel op. Met de avro en NPO eindigt dit waarschijnlijk in een enorme flater. Vervolgens een slappe tegenreactie om uiteindelijk toch maar weer mee te doen volgend jaar.
Als ze niet zo slap waren geweest dan had Joost wel mee mogen doen vanavond, maar ze accepteren het allemaal als braafste van de klas.
Je moet dit soort hard en vooral via de pers en fans spelen. Je ziet dat EBU dat ook doet. Even hier en daar wat droppen als "ja, maar haar ervaring was anders"...quote:Op zondag 12 mei 2024 01:03 schreef HenkjeNL2 het volgende:
[..]
[..]
Nou reken er maar niet teveel op. Met de avro en NPO eindigt dit waarschijnlijk in een enorme flater. Vervolgens een slappe tegenreactie om uiteindelijk toch maar weer mee te doen volgend jaar.
Als ze niet zo slap waren geweest dan had Joost wel mee mogen doen vanavond, maar ze accepteren het allemaal als braafste van de klas.
Wat had je je daarbij voorgesteld dan? Nederland is geen big 5 die kan dreigen zn bijdrage voor de komende jaren in te trekken. Misschien moet je je aanbieden bij avrotros als je zo'n goede crisismanager bent dat je iets zinvols had kunnen doen, maar ik zie je ook geen suggesties doen.quote:Op zondag 12 mei 2024 01:03 schreef HenkjeNL2 het volgende:
[..]
[..]
Nou reken er maar niet teveel op. Met de avro en NPO eindigt dit waarschijnlijk in een enorme flater. Vervolgens een slappe tegenreactie om uiteindelijk toch maar weer mee te doen volgend jaar.
Als ze niet zo slap waren geweest dan had Joost wel mee mogen doen vanavond, maar ze accepteren het allemaal als braafste van de klas.
Eens. De Avro had vrijdagavond al dat statement eruit moeten gooien en de ebu voor het blok moeten zetten. Nu gaven ze de ebu de vrije hand om het zo af te laten lopen zonder teveel bombarie. Als ze gelijk hadden gezegd dat de uitsluiting op grond van niks was dan was het wel meer gaan leven onder de pers en publiek. Nu gaf de avro de ebu letterlijk vrij baan.quote:Op zondag 12 mei 2024 01:07 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Je moet dit soort hard en vooral via de pers en fans spelen. Je ziet dat EBU dat ook doet. Even hier en daar wat droppen als "ja, maar haar ervaring was anders"...
Dat kan zijn, maar het OM komt nog met een onderzoek.quote:Op zondag 12 mei 2024 01:07 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Je moet dit soort hard en vooral via de pers en fans spelen. Je ziet dat EBU dat ook doet. Even hier en daar wat droppen als "ja, maar haar ervaring was anders"...
Het ebu vrijdag al voor de rechter slepen om in ieder geval deelname af te dwingen?quote:Op zondag 12 mei 2024 01:12 schreef totebel het volgende:
[..] maar ik zie je ook geen suggesties doen. zeggen.
Precies. Gewoon zodra er ook maar een teken was van dat EBU zoiets overwoog gewoon meteen naar buiten brengen. "Dit en dit is gebeurd, Joost heeft excuses aangeboden, hopelijk neemt EBU de juiste beslissing" en dit was waarschijnlijk nooit uit de hand gelopen.quote:Op zondag 12 mei 2024 01:14 schreef HenkjeNL2 het volgende:
[..]
Eens. De Avro had vrijdagavond al dat statement eruit moeten gooien en de ebu voor het blok moeten zetten. Nu gaven ze de ebu de vrije hand om het zo af te laten lopen zonder teveel bombarie. Als ze gelijk hadden gezegd dat de uitsluiting op grond van niks was dan was het wel meer gaan leven onder de pers en publiek. Nu gaf de avro de ebu letterlijk vrij baan.
En jij denkt serieus dat dat binnen een dag geregeld is?quote:Op zondag 12 mei 2024 01:17 schreef HenkjeNL2 het volgende:
[..]
Het ebu vrijdag al voor de rechter slepen om in ieder geval deelname af te dwingen?
Een fout maken is inderdaad menselijk, maar dat er dan consequenties zijn is een logisch gevolg.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 23:25 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Kom op zeg, hij die zonder zonde is werpe de eerste steen. Een fout maken is menselijk, hij rost die dame niet in elkaar ofzo.
Dat begrijp ik en is niet goed, maar dat betekent niet dat je zelf dan ook maar je boekje te buiten moet gaan.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 23:31 schreef Andromache het volgende:
[..]
Wat begrijp jij niet aan EBU en SVT komen hun afspraken niet na en intimideren Joost?
Dan had de rechter over een paar weken uitspraak kunnen doen, op z'n vroegstquote:Op zondag 12 mei 2024 01:17 schreef HenkjeNL2 het volgende:
[..]
Het ebu vrijdag al voor de rechter slepen om in ieder geval deelname af te dwingen?
Als dat zou gebeuren dat heeft het ebu toch een enorm probleem? En een heel land en delegatie schade aangedaan?quote:Op zondag 12 mei 2024 01:15 schreef totebel het volgende:
[..]
maar voor hetzelfde geld komt naar buiten dat ze zich heeft aangesteld of zelfs gelogen..
En jij denkt serieus dat dat binnen een dag geregeld is?quote:Op zondag 12 mei 2024 01:17 schreef HenkjeNL2 het volgende:
[..]
Het ebu vrijdag al voor de rechter slepen om in ieder geval deelname af te dwingen?
Dat durf ik niet zo te stellen. Ze hebben namelijk ook met de Zweedse omroep te maken..en met de Zweedse wet. Linksom of rechtsom, er lag een aangifte, dat kun je ook niet negeren. Vind wel dat zowel de Zweedse omroep als de EBU veel meer moeite had mogen doen om er met een gesprek uit te komen.quote:Op zondag 12 mei 2024 01:17 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Precies. Gewoon zodra er ook maar een teken was van dat EBU zoiets overwoog gewoon meteen naar buiten brengen. "Dit en dit is gebeurd, Joost heeft excuses aangeboden, hopelijk neemt EBU de juiste beslissing" en dit was waarschijnlijk nooit uit de hand gelopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |