Pieter Omtzigt, kom er maar in.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:21 schreef Tekaschi het volgende:
Stemmen is naar de klote, stem Israël krijg reactie "bedankt voor stem op Noorwegen". Probeer ander land exact hetzelfde.
Het is wel een afleiding om nu de EBU minder aan te vallen.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:24 schreef Zoddie het volgende:
Er zijn heel veel mensen die Israël in een kwaad daglicht willen zetten, die blijven Joost incident aan Israël linken, dus pas op voor nep nieuws en manipulatie.
https://www.gov.il/en/Dep(...)ame=514031053&skip=0quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:22 schreef probeer het volgende:
[..]
Nee. Israël heeft hier geen ene fuck mee te maken. En de oprichtster van de hoofdsponsor is Canadees.
Als Geert zn zin krijgt zijn we daar dus ook van af. Geen ESF meer. En geen WK Voetbal.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:22 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik weet weinig van de EBU, behalve dat het volgens Wikipedia een samenwerkingsverband is van voornamelijk publieke omroepen. De NPO is een van de leden.
Dus de belastingbetaler is sponsor van de EBU.
Moet 06 zijn.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:25 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dat is vrij bezopen dan. Eurovisie Songshitshow.
Een Canadese vrouw die in Marokko in een haarsalon die shit ontdekte, in Canada haar bedrijf gestart is, en nu die haarolie produceert in de VS, Japan en inderdaad ook Israël.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:35 schreef ACT-F het volgende:
[..]
https://www.gov.il/en/Dep(...)ame=514031053&skip=0
Lastige keuze. Voor 9 euro 20 x stemmen op Israël, of het ESF boycotten?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:21 schreef Tekaschi het volgende:
Stemmen is naar de klote, stem Israël krijg reactie "bedankt voor stem op Noorwegen". Probeer ander land exact hetzelfde.
Ligt er aan.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:38 schreef Nielsch het volgende:
Joost zelf gaat hier natuurlijk wel garen bij spinnen. Controversy creates cash. Maar snap dat ie het nu kut vindt.
Lekker hele zomer op festivals Europapa moeten zingenquote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:38 schreef Nielsch het volgende:
Joost zelf gaat hier natuurlijk wel garen bij spinnen. Controversy creates cash. Maar snap dat ie het nu kut vindt.
quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:44 schreef Mortaxx het volgende:
Bij mij werkt het stemmen wel
[ afbeelding ]
Je kan ook nog via de website stemmen als je al via SMS gestemd hebt.quote:
Je kunt eindeloos stemmen. Uiteindelijk wint het rijkste land ofzoquote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:49 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Je kan ook nog via de website stemmen als je al via SMS gestemd hebt.
Is dit echt?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:21 schreef Tekaschi het volgende:
Stemmen is naar de klote, stem Israël krijg reactie "bedankt voor stem op Noorwegen". Probeer ander land exact hetzelfde.
Ja als je 6 stemt wel, 06 stemmen werkt. Noorwegen gaat in ieder geval heel veel stemmen krijgen.quote:
20 keer toch?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:50 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Je kunt eindeloos stemmen. Uiteindelijk wint het rijkste land ofzo
Vanwege een songfestival.....quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:52 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat een hyena's.
Echt, van de zotte deze hysterie.
En op basis van fake news: de uitsluiting van Joost had niets met Israël te maken.quote:
Ze is Chileens, woonachtig in Canada met een Israëlische man. Het middel heeft ze in Israël ontdekt waar het ook gemaakt wordt. Zij doet de distributie onder de naam MoroccanOil.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:38 schreef probeer het volgende:
[..]
Een Canadese vrouw die in Marokko in een haarsalon die shit ontdekte, in Canada haar bedrijf gestart is, en nu die haarolie produceert in de VS, Japan en inderdaad ook Israël.
Oohh.. jij denkt dat die idioten op het plein, op dit moment fok aan het lezen zijn.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 21:17 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Boeit dat dan? Het is gewoon teringdom om zoiets te posten gezien alle idioten daar op het plein die al een zangeres lastig vallen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |