Nee hoor, maar bij een heel klein groepje sneue schreeuwers ben jij de klos.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:21 schreef Wotte het volgende:
[..]
Nee joh. Ik heb er allang vrede mee dat ik als blanke man zijnde vrijwel altijd de Sjaak ben.
oeiquote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:15 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja, mannen mag je gewoon helemaal verrot schelden, doe ik ook altijd.![]()
![]()
Maar naast de Israëlhaat ook gewoon echt een groot deel labiel lijkt het. Huilbuien, paniekaanvallen, overdreven verering etc. etc.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:15 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Daar kwam die ook vandaan ja.
Als Israël wint vanavond ga ik meteen daar kijken, kijken hoe het daar ontploft.
Emma Wortelboerquote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:25 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Maar naast de Israëlhaat ook gewoon echt een groot deel labiel lijkt het. Huilbuien, paniekaanvallen, overdreven verering etc. etc.
We krijgen maatschappelijk van veel dingen de schuld, maar de lekkerste vrouwen ter wereld kiezen desgevraagd 9 van de 10 keer nog steeds voor de blanke man uit de westerse wereld dus ik denk dat we deze wel uit kunnen zitten.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:21 schreef Wotte het volgende:
[..]
Nee joh. Ik heb er allang vrede mee dat ik als blanke man zijnde vrijwel altijd de Sjaak ben.
Ja, misschien is het een generatiedingetje en wordt de soep niet zo heet gegeten. Maar als ik sommige comments zo lees, mijn godquote:
Gisteren genoeg "My mental health can't handle this!" comments toen het nieuws over Joost naar buiten kwam.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:25 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Maar naast de Israëlhaat ook gewoon echt een groot deel labiel lijkt het. Huilbuien, paniekaanvallen, overdreven verering etc. etc.
Dat krijg je er van als je 3de wereld religekkie barbaren massaal je land importeert. Dan krijg je 3de wereld religekkie barbaren praktijken.quote:
Nou is dat juist een van de weinige zelf-diagnoses die ik bij dat soort figuren werkelijk zonder enige twijfel geloof.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:27 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Gisteren genoeg "My mental health can't handle this!" comments toen het nieuws over Joost naar buiten kwam.
Blanke man zijn is een beetje zoals het ouderschap, je hebt zowel de lasten als de lusten :-)quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:27 schreef Marsenal het volgende:
[..]
We krijgen maatschappelijk van veel dingen de schuld, maar de lekkerste vrouwen ter wereld kiezen desgevraagd 9 van de 10 keer nog steeds voor de blanke man uit de westerse wereld dus ik denk dat we deze wel uit kunnen zitten.
Ja dit jaquote:Op zaterdag 11 mei 2024 14:12 schreef Zoddie het volgende:
[..]
"Verbinder"
De eerste artiest die uit de ESF geschopt wordt voor bedreiging....
Kort samengevat.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:27 schreef Bocaj het volgende:
Val net in het nieuws... Wat is hier gebeurd?
Gewoon maar weer doorlopen?
Hij heeft een meisje van de productie blijkbaar verbaal of fysiek belaagd, dit was van zo'n ernstige mate dat de politie erbij is gehaald. Nu is hij gediskwalificeerd, niet raar in de woke #metoo tijden.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:27 schreef Bocaj het volgende:
Val net in het nieuws... Wat is hier gebeurd?
Gewoon maar weer doorlopen?
quote:Ierse Bambie Thug boos over commentaar op Israëlische tv
De Ierse deelnemer Bambie Thug is boos op commentaar over diens optreden op Israëlische tv. De deelnemer eist dat de EBU stelling neemt tegen het commentaar en vindt Israël moet worden uitgesloten van deelname.
Tijdens het optreden van Bambie Thug waarschuwde de de commentator van de Israëlische publieke omroep dat dit optreden eng zou zijn voor kinderen. De presentatoren stelden dat er "satanische symbolen, voodoopoppen en zwarte magie" in het optreden zouden voorkomen. Ook werden er opmerkingen gemaakt over de non-binaire identiteit van de artiest. De opmerkingen zijn volgens Bambie Thug in strijd met de regels van het songfestival.
Op het persoonlijke account van Bambie Thug spreken ze van een "situatie die de onmiddellijke aandacht van de EBU vereist". Vanwege het Israëlische commentaar heeft Bambie Thug niet meegedaan aan de laatste generale repetitie, de zogenoemde familieshow.
Bron: NOS
Nu ligt de norm voor grensoverschrijdend gedrag in npo/Hilversum land ook best ver.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 12:50 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Raar dat als er zo weinig aan de hand is ze wel geheim houden wat er is gebeurd
Lijkt me geen woord aan gelogen eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:40 schreef HowardRoark het volgende:
Meer pogingen tot een volgende diskwalificatie.
[..]
Israël willen uitsluiten omdat een commentator op tv waarschuwt dat de act wel eens eng kan zijn voor kleine kinderen.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:40 schreef HowardRoark het volgende:
Meer pogingen tot een volgende diskwalificatie.
[..]
Goeie samenvatting!quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:36 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Hij heeft een meisje van de productie blijkbaar verbaal of fysiek belaagd, dit was van zo'n ernstige mate dat de politie erbij is gehaald. Nu is hij gediskwalificeerd, niet raar in de woke #metoo tijden.
Ondertussen is de anti Israël kliek, op FOK! zie je die aan het werk in het esf forum, aan het proberen de schuld in de schoenen van Israël te schuiven die hier niets mee te maken hebben maar dat is een groot zionistische complot of zoiets.
De gehele cancel NPO schreeuwt ondertussen massaal "onrecht" terwijl ze ons onthouden van meer informatie over het incident zodat we zelf een oordeel kunnen vormen of Joost een grens heeft overschreden of gewoon slachtoffer is geworden van de steeds strenger wordende omgangsregels zo ook in Zweden. Ironisch mede veroorzaakt door de NPO.
Zo ben je wel een beetje bij.
Meh.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:40 schreef HowardRoark het volgende:
Meer pogingen tot een volgende diskwalificatie.
[..]
Deze Ieren, wiens act er inderdaad walgelijk uitziet, waren trouwens voor het begin van het Songfestival al aan het oproepen voor een boycot van Israël. Het zullen wel Sinn Féin stemmers zijn, die hebben immers een dikke vriendschap met Hamas.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:43 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Israël willen uitsluiten omdat een commentator op tv waarschuwt dat de act wel eens eng kan zijn voor kleine kinderen.
Walgelijk antisemitisme.
Dat zegt nog niks natuurlijk, door de vele gevallen van grensoverschrijdend gedrag in Hilversum kan zijn beeld vertroebeld zijn.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |