Zolang je maar naar Dev zwaaitquote:Op vrijdag 10 mei 2024 20:13 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Florida? De enige Florida die ik zie de komende tijd is het liedje van Taylor Swift
Had ik ook eens toen het zo warm was, ik zeg ik ga even mijn jas pakken want ik moet nog naar de winkel. Hij vroeg of ik debiel was want het was 35 graden. Ik zeg ja maar niet in de winkel.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 20:20 schreef ToT het volgende:
In de Filipijnen loop je ook gelijk een longontsteking op als je een winkel of apotheek binnen komt; 15 - 20 graden temperatuurverschil met buiten!
Bij een apotheek ben ik serieus een keer buiten gebleven en heb daar gewoon gezegd wat ik nodig had.
Een zwaar getatoeëerde (maar wel vriendelijk uitziende) man binnen gebaarde dat ik niet bang voor hem hoefde te zijn en gewoon binnen kon komen.
"Nee ik blijf niet voor u buiten, maar voor de kou daar binnen! Ik ben al ziek en wil niet nog zieker worden!"
Ah, ik dacht al dat het aan mij lagquote:
Ik ga in Duitsland nog wel eens naar de Kaas frischdienst, maar daar winkel je dus gewoon in een koelcel. Lekker dik vest aan het zomer isquote:Op vrijdag 10 mei 2024 20:24 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Had ik ook eens toen het zo warm was, ik zeg ik ga even mijn jas pakken want ik moet nog naar de winkel. Hij vroeg of ik debiel was want het was 35 graden. Ik zeg ja maar niet in de winkel.
Nee joh, ik ben helemaal geen spuit11, mijn internet is gewoon altijd heel traagquote:
3 stoelen voor mezelf jonguhquote:
Weet ik tochquote:Op vrijdag 10 mei 2024 20:27 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Nee joh, ik ben helemaal geen spuit11, mijn internet is gewoon altijd heel traag
Alleen zwaaien? Ik wil het hem zeggen, maar ik mag dus alleen maar zwaaien. Hmzzzquote:Op vrijdag 10 mei 2024 20:23 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
Zolang je maar naar Dev zwaait
Dat klinkt niet verkeerdquote:Op vrijdag 10 mei 2024 20:27 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
3 stoelen voor mezelf jonguh![]()
Genoeg te eten en te drinken, niet meer turbulentie alsof je door een stel spoorwissels gaat bij Utrecht Centraal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |