Als ik bij dit project alle maandelijkse aflossingen uit het betaalschema optel komt dat bij mij precies uit op mijn ingelegde bedrag.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 20:18 schreef tnhb het volgende:
[..]
Wel jammer dat inmiddels ook HCN (na andere platformen) ook niet meer goed rekenen kan, de optelsom van de individuele maandelijke aflossingen is minder dan de totale inleg terwijl in het betaalschema bij het totaal wel gewoon het totaal van de inleg staat als optelsom maar dat dus niet is...
2e project ccf is gestopt met betalen.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 15:45 schreef peterc het volgende:
[..]
Info van Funda ? bedoel je Homa S ? , dan waarschijnlijk met dank aan de wetgeving van Hugo de J en Marnix van R
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ga mijn administratie weer corrigeren zodat de feitelijke situatie weer overeenkomt met CCF
Ik heb bij administratie ook maar weer bijgewerkt. De lening is grotendeels hypotheek gedekt, dus bedrag zal uiteindelijk wel grotendeels terugkomen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 06:35 schreef KrekelJapie het volgende:
Ik ga mijn administratie weer corrigeren zodat de feitelijke situatie weer overeenkomt met CCF
quote:Op woensdag 22 mei 2024 06:35 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
2e project ccf is gestopt met betalen.Ik moet zeggen dat het rendement van mijn Collin portefeuille ook wat meer onder druk komt. In de eerste 4 maanden van dit jaar is mijn aantal probleemprojecten bij Collin verdubbeld. Over de meeste (nieuwe) probleemprojecten maak ik mij niet heel veel zorgen omdat ze in de meeste gevallen voorzien zijn van een 1e of 2e hypotheek maar aan de andere kant heb ik er de afgelopen 4 maanden net zo veel probleemprojecten bijgekregen als in de afgelopen 3 jaar bij elkaar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ga mijn administratie weer corrigeren zodat de feitelijke situatie weer overeenkomt met CCF
Bij mij ongeveer dezelde situatie. Daarnaast merk ik dat ik de laatste maanden moeite heb om mijn geinvesteerd vermogen bij Collin op peil te houden. M.A.W. te weinig goede projecten met de juiste rente en zekerheden in huidige kwartaal.quote:Op woensdag 22 mei 2024 11:53 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat het rendement van mijn Collin portefeuille ook wat meer onder druk komt. In de eerste 4 maanden van dit jaar is mijn aantal probleemprojecten bij Collin verdubbeld. Over de meeste (nieuwe) probleemprojecten maak ik mij niet heel veel zorgen omdat ze in de meeste gevallen voorzien zijn van een 1e of 2e hypotheek maar aan de andere kant heb ik er de afgelopen 4 maanden net zo veel probleemprojecten bijgekregen als in de afgelopen 3 jaar bij elkaar.
Ik heb daar gelukkig (nog) geen last van. De probleemprojecten zijn tot nu toe alleen projecten van mijn eerste jaar investeren bij Collin. Bij latere projecten, zo vanaf 2020 heb ik nog geen problemen gehad. En zelfs de orchideenkweker (uit juli 2019) die onlangs wat problemen had en die 6 maanden alleen rente heeft betaald, heeft deze maand weer aflossing betaald.quote:Op woensdag 22 mei 2024 13:08 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Bij mij ongeveer dezelde situatie. Daarnaast merk ik dat ik de laatste maanden moeite heb om mijn geinvesteerd vermogen bij Collin op peil te houden. M.A.W. te weinig goede projecten met de juiste rente en zekerheden in huidige kwartaal.
Ik had vandaag bij het betalen van een HCN betaalverzoek dat het via OPP ging. De maandelijkse terugbetalingen hebben nog wel steeds omschrijving GELDVERKEER HORECA CROWD, al is het wel dat de betalingen nu 2 keer week plaatsvinden ipv bijna iedere werkdag. Verder ben ik blij dat het 80k maximum eraf is. Andere verschillen merk ik ook niet in de praktijk.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 22:47 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Persoonlijk merk ik in de praktijk geen hele grote verschillen. Dat de maximale 80k niet meer van toepassing is is m.i. helemaal terecht. Overigens was het bij verschillende platforms al mogelijk om hierop een “uitzonderingspositie” te krijgen. Ik had verwacht dat de informatieverstrekking wel zou verbeteren maar dat is maar minimaal gebeurd. Van de nieuwe externe financiële dienstverlener (vaak OPP) ben ik geen voorstander. Dat het aantal platforms flink is uitgedund is wat mij betreft wel een goede zaak maar tegelijkertijd verbaast het mij dat sommige platforms toch een vergunning hebben gekregen.
Waarbij we dan wel moeten vermelden dat HCN gemiddeld nog steeds op de geplande datum de betaling doet. Dus sommige betalingen zijn misschien een dag later, de meerderheid volgens mij juist ietsje eerder.quote:Op woensdag 22 mei 2024 16:32 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
HCN (…) al is het wel dat de betalingen nu 2 keer week plaatsvinden ipv bijna iedere werkdag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A*V Opleidingen
ho ho ho, die tekst doelt op het interieur he :-Pquote:Op woensdag 22 mei 2024 13:21 schreef nostra het volgende:
[ afbeelding ]
De woning is voorzien van extra brede deuren en een makkelijk toegankelijke badkamer en dus rolstoelvriendelijk.
quote:Op woensdag 22 mei 2024 17:26 schreef Jaco078 het volgende:
Dit zijn de koppies van de nieuwe aanvraag op Collin:Erik zijn motto is: “Doen.”SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A*V Opleidingen
Zullen we dan maar?
Ik heb er ook geen problemen mee dat er nu 2 keer per week wordt uitbetaald, het is alleen iets wat me opviel tov voorheen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 17:19 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Waarbij we dan wel moeten vermelden dat HCN gemiddeld nog steeds op de geplande datum de betaling doet. Dus sommige betalingen zijn misschien een dag later, de meerderheid volgens mij juist ietsje eerder.
Ik heb het ze nooit gevraagd, maar ik zou me kunnen voorstellen dat dit een opmaat is naar een soort verzamelbetalingen elke 3-4 dagen, dat moet ze toch wel wat transactiekosten kunnen besparen. Voor investeerders geeft het waarschijnlijk ook alleen maar meer overzicht omdat je niet elke transactie hoeft te bekijken en controleren.
“You can check-out any time you like, but you can never leave!"quote:Op woensdag 22 mei 2024 17:28 schreef Jaco078 het volgende:
[..]
ho ho ho, die tekst doelt op het interieur he :-P
Hmmm, bij mij blijft toch een beeld hangen van veel pronken met indrukwekkende titels, maar intussen het ene gat met het andere gat moeten vullen. Ook een onduidelijke wirwar van BV's en rekening-courant verhoudingen waardoor het volstrekt onduidelijk is hoeveel eigen vermogen er nu in de winkels zit. Waarom ze in 2024 ineens wél goede winst gaan maken is me ook niet duidelijk. Dat platform vind ik ook eigenaardig, dit lijkt me typisch een sector waarbij maatwerk gevraagd wordt.quote:Op woensdag 22 mei 2024 17:54 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Erik zijn motto is: “Doen.”
Zullen we dan maar?
Ik was eigenlijk al gestopt met lezen toen ik zag dat de overwaarde maar net genoeg was om dekkend te zijn voor die 2e hypotheek. Maar ik heb een nieuw Collin project ook nog niet heel hard nodig, idealiter investeer ik tussen nu en half juni weer in een nieuw project, en als het later in juni is is het ook goed. Zeker nadat ik gister weer een nieuwe HCN heb meegenomen.quote:Op woensdag 22 mei 2024 19:54 schreef obligataire het volgende:
[..]
Kijk ik naar de zekerheid van de 2e hypotheek dan vermoed ik dat die overwaarde heel erg krap is en misschien wel zonder betekenis.
Dus ik ga van alles doen maar niet investeren![]()
Als het een ijzersterk onderbouwd cijfermatig verhaal was geweest dan had ik deze, in combinatie met een 2e hypotheek die - dekkend of niet - er meestal wel voor zorgt dat ze wat harder hun best doenquote:Op donderdag 23 mei 2024 00:08 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
Ik was eigenlijk al gestopt met lezen toen ik zag dat de overwaarde maar net genoeg was om dekkend te zijn voor die 2e hypotheek. Maar ik heb een nieuw Collin project ook nog niet heel hard nodig, idealiter investeer ik tussen nu en half juni weer in een nieuw project, en als het later in juni is is het ook goed. Zeker nadat ik gister weer een nieuwe HCN heb meegenomen.
En eind juni moet er een project met een grote slottermijn worden afgelost (Nederlands de Baas) en als die bij Collin wordt geherfinceerd wil ik die waarschijnlijk ook wel meenemen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 23 mei 2024 11:12 schreef Jaco078 het volgende:
Linkje kassen, 52% LTV, wel als onderdeel van een kerstboom aan BV'sZouden ze beseffen dat er een spelfout in hun bedrijfslogo zit? (en dan bedoel ik niet het woordgrapje met hun achternaam).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pecunia non olet
Haha, gelukkig voor hun heeft hetzelfde logo op hun site die spelfout niet. EDIT: CCF leest mee en heeft het aangepastquote:Op donderdag 23 mei 2024 11:15 schreef obligataire het volgende:
[..]
Zouden ze beseffen dat er een spelfout in hun bedrijfslogo zit? (en dan bedoel ik niet het woordgrapje met hun achternaam).
Idem. Al kun je je afvragen hoe courant dit onroerend goed is. Zelfs een kantoorgebouw is meer multifunctioneel dan zo'n tuinbouwcomplex.quote:Op donderdag 23 mei 2024 11:40 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Haha, gelukkig voor hun heeft hetzelfde logo op hun site die spelfout niet. EDIT: CCF leest mee en heeft het aangepast
Ik ben wel geneigd naar een basis inleg. Ik zie zeker risico's in de onderneming net als bij Proactief, zeker gezien hun expansie drang, maar hier is de dekking wel overtuigender en de afzetmarkt is waarschijnlijk stabieler.
Ook voor gestemd, maar als ik de tijdslijn volg met alle loze beloften, heb ik er een hard hoofd in dat het goed komt. Terugbetaling van de hoofdsom zou al een meevaller zijn eerlijk gezegd. Kan me nog herinneren dat er bij inschrijving iemand voor 3 ton in deze lening is gestapt.quote:Op donderdag 23 mei 2024 12:21 schreef Crowdyfunder het volgende:
Max CF: mail Update KM L**genschaften GmbH – Voorstel Projecteigenaar
leningnummer 884887.
Samenvatting
Openstaande lening 1.3 miljoen
Openstaande rente ruim 2 ton
Voorstel afronden project eenmalig 1.45 miljoen.
Ik heb voorgesteld. Meer dan 100% van Openstaande schuld komt binnen.
Eens, ook voor gestemd. Is voor lief te nemen dat niet alle opgebouwde rente terugkomt.quote:Op donderdag 23 mei 2024 12:21 schreef Crowdyfunder het volgende:
Max CF: mail Update KM L**genschaften GmbH – Voorstel Projecteigenaar
leningnummer 884887.
Samenvatting
Openstaande lening 1.3 miljoen
Openstaande rente ruim 2 ton
Voorstel afronden project eenmalig 1.45 miljoen.
Ik heb voorgesteld. Meer dan 100% van Openstaande schuld komt binnen.
Ik hoefde er ook niet lang over na te denken 😉quote:Op donderdag 23 mei 2024 13:28 schreef crowdfundingnederlan het volgende:
[..]
Eens, ook voor gestemd. Is voor lief te nemen dat niet alle opgebouwde rente terugkomt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |