Mag hoorquote:Op dinsdag 30 april 2024 19:55 schreef Sally het volgende:
Oeh, moet ik de bikerbabe weer tevoorschijn halen...?![]()
1 | [img=600]https://www.shutterstock.com/image-photo/sexy-fashion-woman-sitting-on-260nw-1749372425.jpg[/img] |
Wat scheelt eraan?quote:
Beetje misselijk en hoofdpijn, dikke keel etc. Dus rustig aan doen vandaag.quote:
Ai, dat klinkt niet goed.quote:Op woensdag 1 mei 2024 09:29 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Beetje misselijk en hoofdpijn, dikke keel etc. Dus rustig aan doen vandaag.
Nee, dus ik hoop dat het niet doorzet. Even in de gaten houdenquote:
Kun je fijn in de tuin zitten.quote:Op woensdag 1 mei 2024 09:31 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Nee, dus ik hoop dat het niet doorzet. Even in de gaten houden
Ja, wel een ideequote:
Je leeft nog steeds.quote:
Ik had honger, dat is een goed teken.quote:
Voel je je wel wat beter?quote:Op woensdag 1 mei 2024 13:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik had honger, dat is een goed teken.
Ik wou snel de baan op, dat is een beter teken.
Ja, de ibuprofen heeft best goed geholpen vanmorgenquote:
Dan komt je dag wel goed.quote:Op woensdag 1 mei 2024 13:34 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja, de ibuprofen heeft best goed geholpen vanmorgen
Zeker wel!quote:
Morning Stigs en iedereen hier!quote:Op donderdag 2 mei 2024 08:44 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Goedemorgen
Nog steeds een beetje slap
LoLkequote:Op donderdag 2 mei 2024 09:24 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Morning Stigs en iedereen hier!![]()
Slap eh? Te makkelijk.
Sallyquote:
Gewoon een slinger aan de slapte geven.quote:
Ik zat in een typisch Duitse dorpje in het Schwarzwald en er lopen daar voornamelijk negers rond en nog meer andersculturigenquote:Op donderdag 2 mei 2024 09:24 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Morning Stigs en iedereen hier!![]()
Slap eh? Te makkelijk.
Haha, word jij even mooi belazerd!quote:Op donderdag 2 mei 2024 18:41 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ik zat in een typisch Duitse dorpje in het Schwarzwald en er lopen daar voornamelijk negers rond en nog meer andersculturigenNiks geen goedgevulde blondines in dirndl
Zelfs in mijn eigen dorp loopt meer moois rond dan daarquote:Op donderdag 2 mei 2024 18:43 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Haha, word jij even mooi belazerd!
Je vind die Alpenmeisjes dan ook in Beieren.quote:Op donderdag 2 mei 2024 18:44 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Zelfs in mijn eigen dorp loopt meer moois rond dan daar
Schwarzwald, klinkt natuurlijk wel alsof je daar zwarten kunt verwachtenquote:Op donderdag 2 mei 2024 18:41 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ik zat in een typisch Duitse dorpje in het Schwarzwald en er lopen daar voornamelijk negers rond en nog meer andersculturigenNiks geen goedgevulde blondines in dirndl
Zo'n opmerking vind ik nou niets voor jou om te maken.quote:Op donderdag 2 mei 2024 18:56 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Schwarzwald, klinkt natuurlijk wel alsof je daar zwarten kunt verwachten![]()
(ik vind het toch wennen dat zwart de politiek correcte term is tegenwoordig)
Volgens mij te maken met of er wel of geen dorp/ bewoning vlakbij is....quote:Op donderdag 2 mei 2024 18:39 schreef SemperLibertas het volgende:
Er zit echt totaal geen logica in Duitse snelwegen of ik snap het niet. De maximumsnelheden wisselen elkaar om de halve kilometer af, lijkt het wel. Zit je net op 200, mag je een kilometer later weer terug naar 80 en vijf minuten later weer 130 en tien seconden later weer 100 en na drie minuten weer 130 en dan plots weer geen maximumsnelheid, Ik denk dat ik wel 5 keer ben geflitst door die nazi's. Wat een teringlijers, nog erger dan in Nederland. Ik zou bijna zeggen dat ik dan liever in Wallonië rijdt
quote:Op donderdag 2 mei 2024 18:56 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Schwarzwald, klinkt natuurlijk wel alsof je daar zwarten kunt verwachten![]()
(ik vind het toch wennen dat zwart de politiek correcte term is tegenwoordig)
Daar heb ik ook op gelet, maar volgens mij niet. Ik kon er gedurende 700 kilometer geen systeem in ontdekkenquote:Op donderdag 2 mei 2024 19:04 schreef Sally het volgende:
[..]
Volgens mij te maken met of er wel of geen dorp/ bewoning vlakbij is....
Goed op de borden letten, helaas.
Godverdomme. Ja. Ik wilquote:Op donderdag 2 mei 2024 19:06 schreef LordofLeaves het volgende:
Beierse meiden!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Terugrijden dan maar en dan nog iets verder doorrijdenquote:
Helaas, die meiden liggen allang op bed.quote:
Ik hoorde net de wekker gaanquote:Op donderdag 2 mei 2024 19:14 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Helaas, die meiden liggen allang op bed.
Ah, het Duitse plaatsje Ficken.quote:Op donderdag 2 mei 2024 19:04 schreef Sally het volgende:
[..]
Volgens mij te maken met of er wel of geen dorp/ bewoning vlakbij is....
Goed op de borden letten, helaas.
Niet je eigen bier meenemen eh?quote:
Of gewoon richting Noord-Limburg gaan natuurlijkquote:Op donderdag 2 mei 2024 19:13 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Terugrijden dan maar en dan nog iets verder doorrijden
Heel verstandig.quote:Op donderdag 2 mei 2024 19:17 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ik laaf me al aan de dames zelf
Und bumsen?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |