Wat was de oplossing wel geweest dan? Buiten dat je te weinig tijd hebt om goed en doorgrondig te testen.quote:Op maandag 29 april 2024 15:11 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Als je weigert in te zien dat die hele QR-soap een façade was om mensen richting een spuit te dirigeren dan houdt het wel een beetje op ja.
En naar die miljoenen mag ook weleens kritisch naar gekeken worden want inmiddels is t wel duidelijk dat hormonen niet zomaar even aan tieners gegeven kan worden en al zeker niet aan vrouwen in de menopauze.quote:Op maandag 29 april 2024 12:29 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Miljoenen zitten aan de pil, daar zijn bloedstolsels ook een nevenwerking/risico van.
ALLES heeft nevenwerkingen. Niets is 100% veilig.
Daar heb je een punt. Maar dat gaat niet hierover toch? Meer de pil voor vrouwen.quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:50 schreef Noek het volgende:
[..]
En naar die miljoenen mag ook weleens kritisch naar gekeken worden want inmiddels is t wel duidelijk dat hormonen niet zomaar even aan tieners gegeven kan worden en al zeker niet aan vrouwen in de menopauze.
Nee, daar gaat het niet over maar het feit dat miljoenen vrouwen en meisjes een pil krijgen als snoepgoed met alle gevolgen van dien is het gewoon niet een goed argument om dat aan te voeren om daarmee medicatie als “safe” te bestempelen.quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:52 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Daar heb je een punt. Maar dat gaat niet hierover toch? Meer de pil voor vrouwen.
Het beste zal zijn eerst drie, vier jaar geen enkel besluit te nemen, omdat achteraf een aantal mensen altijd denken het wel beter geweten te hebben...quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:44 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Wat was de oplossing wel geweest dan? Buiten dat je te weinig tijd hebt om goed en doorgrondig te testen.
Je bent toch geen antipiller?quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:50 schreef Noek het volgende:
[..]
En naar die miljoenen mag ook weleens kritisch naar gekeken worden want inmiddels is t wel duidelijk dat hormonen niet zomaar even aan tieners gegeven kan worden en al zeker niet aan vrouwen in de menopauze.
"quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:59 schreef Noek het volgende:
[..]
Nee, daar gaat het niet over maar het feit dat miljoenen vrouwen en meisjes een pil krijgen als snoepgoed met alle gevolgen van dien is het gewoon niet een goed argument om dat aan te voeren om daarmee medicatie als “safe” te bestempelen.
Er is wel meer in mensen (vooral vrouwen) geduwd waarvan men zei dat het safe was. Softenon. Tabak.
We kennen ook heel veel voedsel schandalen.quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:59 schreef Noek het volgende:
[..]
Nee, daar gaat het niet over maar het feit dat miljoenen vrouwen en meisjes een pil krijgen als snoepgoed met alle gevolgen van dien is het gewoon niet een goed argument om dat aan te voeren om daarmee medicatie als “safe” te bestempelen.
Er is wel meer in mensen (vooral vrouwen) geduwd waarvan men zei dat het safe was. Softenon. Tabak.
En de doden accepteren.quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:59 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Het beste zal zijn eerst drie, vier jaar geen enkel besluit te nemen, omdat achteraf een aantal mensen altijd denken het wel beter geweten te hebben...
Eigenlijk wel want ik wilde alleen maar dood dankzij de pil.quote:
Was meer een grapje. Ik heb er verder geen verstand van.quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:09 schreef Noek het volgende:
[..]
Eigenlijk wel want ik wilde alleen maar dood dankzij de pil.
Hormonen zijn niet zomaar iets wat je in een 13 jarige moet duwen.
Gelukkig zijn er meer anticonceptie middelen. Een pil hoort maatwerk te zijn maar tegenwoordig bepaalt je zorgverzekering welke je krijgt wanneer je er eentje hebt die goed werkt voor je en haalt die zo uit het systeem. Dus niet perse anti-pil, wel de anti de hele procedure.
Kijk wat hormonen doen als testosteron of een man die oestrogeen krijgt en zeg nog eens dag het niks voorstelt.
Maar whatever.
Kritisch kijken naar wat we normaal vinden is vrij ok wmb. Zo ook voeding idd.
Maar je naam is ook een grap?quote:Op dinsdag 30 april 2024 21:31 schreef QAnonn het volgende:
[..]
Was meer een grapje. Ik heb er verder geen verstand van.
Die hele QR bullshit had er nooit moeten komen. Er zijn veel teveel variabelen om een digitale code accuraat te kunnen relateren aan een virologische toestand van een maatschappij/persoon. De poppenkast is gewoon lachwekkend als je er bij stil staat.quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:44 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Wat was de oplossing wel geweest dan? Buiten dat je te weinig tijd hebt om goed en doorgrondig te testen.
Aan wat voor variabelen denk je dan.quote:Op woensdag 1 mei 2024 00:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Die hele QR bullshit had er nooit moeten komen. Er zijn veel teveel variabelen om een digitale code accuraat te kunnen relateren aan een virologische toestand van een maatschappij/persoon. De poppenkast is gewoon lachwekkend als je er bij stil staat.
Het is een beetje een wisselwerking, die protesten en negeten van maatregelen kwam m.i. Ook een beetje doordat het beleid nogal hak-op-tak was en de nederlandse regering juist in de lange-termijnsplanning geen enkele stabiliteit en voorspelbaarheid toonde...quote:Op woensdag 1 mei 2024 09:00 schreef qajariaq het volgende:
Ik denk dat de minst effectieve maatregel de avondklok is geweest. Dat trouwens alleen maar omdat te veel mensen er te creatief mee omgingen. Het idee was om feestjes te verhinderen maar dat werden nu logeerpartijen.
Het vervelende in NL is dat er altijd mensen zijn die bewust rotzooi willen maken. Als die groep meer had meegewerkt dan waren er nauwelijks maatregelen nodig geweest. Nu krijg je dus de situatie dat juist de mensen die de meeste puinhoop veroorzaakt hebben nog steeds lopen te zeiken dat het allemaal niet nodig was. Het was juist nodig omdat die groep totaal niet wilden meewerken. Ik mag hopen dat de enquête cie ook tot die conclusie zal komen.
Heel simpel. Je kon geen QR hebben en niet besmettelijk zijn en andersom. Je kon in een broeinest staan met je qr.quote:
Vaccineren van de risicogroepen en verder iedereen die dat wilde en dan de risicogroepen en de mensen eromheen mondkapjes dragen dan is het duidelijk wie er niet besmet mogen worden en kun je daar met een grote boog omheen. In plaats van drang de verantwoordelijkheid meer bij de mensen zelf leggen. Net als in Denemarken zeg maar.quote:Op dinsdag 30 april 2024 20:44 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Wat was de oplossing wel geweest dan? Buiten dat je te weinig tijd hebt om goed en doorgrondig te testen.
Ben je bekend met het concept noodsituatie?quote:Op woensdag 1 mei 2024 09:34 schreef RM-rf het volgende:
Ook een beetje doordat het beleid nogal hak-op-tak was en de nederlandse regering juist in de lange-termijnsplanning geen enkele stabiliteit en voorspelbaarheid toonde...
Dat had wel een nadeel: meer dan 80% in de ziekenhuizen was niet gevaccineerd, en de ziekenhuizen bleven overvol.quote:Op woensdag 1 mei 2024 15:04 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Vaccineren van de risicogroepen en verder iedereen die dat wilde en dan de risicogroepen en de mensen eromheen mondkapjes dragen dan is het duidelijk wie er niet besmet mogen worden en kun je daar met een grote boog omheen. In plaats van drang de verantwoordelijkheid meer bij de mensen zelf leggen. Net als in Denemarken zeg maar.
Ik vind het vreemd dat je een trap geeft richting de aandeelhouders voor het feit dat jewel mocht reizen vanwege je werk tijdens de avondklok.quote:Ik heb gekozen om geen prik te halen, de risico's waren voor mezelf verwaarloosbaar (dit werd al duidelijk voor ik aan de beurt was) en verder heb ik me goed aan alle maatregelen gehouden om anderen niet te besmetten en heb me ook nooit laten testen om ergens 'binnen te mogen' want ik ben gewoon nergens geweest waar testen nodig was. Thuis werken kon ik niet dus ik kreeg zelfs officieel toestemming om tijdens de avondklok naar buiten te mogen want de winsten voor de aandeelhouders moesten wel doorgaan natuurlijk. Net als het reizen vanaf Schiphol. Dat vond ik nog het vreemdste in die periode.
Dat was een periode die veel langer werd en die langetermijnplanning werd wel degelijk gemaakt, maar men hield zich er zelf niet aan en moest juist voortdurend dingen doen die men kort ervoor uitsloot...quote:Op woensdag 1 mei 2024 17:14 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Ben je bekend met het concept noodsituatie?
Daar kan je geen lange termijnplanning voor maken want de situatie waar je voor moet plannen wijzigt de hele tijd. Maatregelen zijn dan altijd reactief.
Je bedoelt dat korte moment dan FvD meer maatregelen eiste? Toen die eis ingewilligd werd hebben ze daarna alleen maar vreselijk dwars gelegen.quote:Op woensdag 1 mei 2024 18:11 schreef RM-rf het volgende:
Punt is nu juist dat de initiele ractie wel goed liep, maar men de fouten juist maakte toen men de tijd en beleidsruinte wel had...
Er waren ook best wat mensen in de risicogroep die niet gevaccineerd waren, de meeste in de ziekenhuizen zaten toch nog in de risicogroep. Ken er zelf ook een paar.quote:Op woensdag 1 mei 2024 17:41 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat had wel een nadeel: meer dan 80% in de ziekenhuizen was niet gevaccineerd, en de ziekenhuizen bleven overvol.
En dat ondanks de maatregelen die nu bekritiseerd worden als te streng
[..]
Ik vind het vreemd dat je een trap geeft richting de aandeelhouders voor het feit dat jewel mocht reizen vanwege je werk tijdens de avondklok.
Had liever op kosten van je werkgever thuis gezeten omdat je niet mee wilde werken?
Maar de verantwoordelijkheid ligt bij diegenen die, ondanks dat ze een risico vormen, zien niet vaccineren.quote:Op donderdag 2 mei 2024 09:50 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Er waren ook best wat mensen in de risicogroep die niet gevaccineerd waren, de meeste in de ziekenhuizen zaten toch nog in de risicogroep. Ken er zelf ook een paar.
Ik kan natuurlijk niet over de fabriek oordelen of die wel of niet essentieel was.quote:Mijn werk is niet essentieel en toch ging de fabriek niet op slot en kwamen er mensen van ver om te komen werken, we hebben ook twee duidelijke 'coronagolven' gehad. Als alle niet essentiële bewegingen waren beperkt had dat geholpen denk ik. Schiphol dicht ook.
Had wel een beetje het gevoel dat het belangrijker was dat de fabriek, met 1200 werknemers, doordraaide dan het voorkomen van besmettingen onder het personeel. De directeur en onderdanen, de topfuncties, die waren wèl thuis trouwens.
Ik vind het nogal ver gaan om dan alle ongevaccineerden er op aan te spreken terwijl pietje van 120 kilo zich niet liet vaccineren en in het ziekenhuis kwam dit ook de schuld was van Jantje van 20 (die al een infectie had gehad) die 0,0023 kans had om in het ziekenhuis te komen en geen voordeel zag bij een injectie waar hij misschien een hartprobleem van kon krijgen of een andere zeldzame bijwerking.quote:Op donderdag 2 mei 2024 10:31 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar de verantwoordelijkheid ligt bij diegenen die, ondanks dat ze een risico vormen, zien niet vaccineren.
Die zag je terug in de ziekenhuizen.
[..]
Ik kan natuurlijk niet over de fabriek oordelen of die wel of niet essentieel was.
Zelf werkte ik in de horeca destijds, in een klein bedrijf.
En die draaide tijdens de lockdown gewoon door en ten tijde van de avondklok had iedereen een vrijwaring.
En niet iedereen was gevaccineerd, terwijl de gasten een coronapas nodig hadden.
Ik kan dan het verwijt naar mijn werkgever doen dat hij ten koste van het personeel zijn bedrijf open hield, maar dat vind ik nogal ver gaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |