Ook totaal niet in de gaten dat ze een gat te pakken had.quote:Op zondag 21 april 2024 18:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
Longo Borghini rijdt ook lekker alles dicht tsja
Of laat ik gaan pokeren met iemand met een ploeggenoot in de kopquote:Op zondag 21 april 2024 18:18 schreef Toby56 het volgende:
Weet je wat, dacht Vollering.
Longo Borghini is de sterkste, dus haar wiel moet ik sowieso niet hebben.
quote:Op zondag 21 april 2024 18:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ook totaal niet in de gaten dat ze een gat te pakken had.
Die had weg kunnen rijden inderdaad... EF was rotslecht maar rijdt ook lekker door.quote:Op zondag 21 april 2024 18:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ook totaal niet in de gaten dat ze een gat te pakken had.
Vanuit haar positie bezien snap ik dat nog wel.quote:Op zondag 21 april 2024 18:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
Longo Borghini rijdt ook lekker alles dicht tsja
Medicijnkast van SD Worx is hermetisch afgesloten.quote:Op zondag 21 april 2024 18:22 schreef DeeBee het volgende:
Demi heeft overigens echt stapels brieven gehad, als je die bekken zag op de Roche
Vorig jaar reed ze iedereen op minuten met het mondje dicht...
Toen won ze hier het sprintjequote:Op zondag 21 april 2024 18:22 schreef DeeBee het volgende:
Demi heeft overigens echt stapels brieven gehad, als je die bekken zag op de Roche
Vorig jaar reed ze iedereen op minuten met het mondje dicht...
Dat pokeren an sich begreep ik nog wel, Kasia gaat toch wel rijden. Dan moet je niet lafjes na twee tellen weer je keutel intrekken, echter.quote:Op zondag 21 april 2024 18:21 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Of laat ik gaan pokeren met iemand met een ploeggenoot in de kop
Ik snap wel dat veel ploegen afgehaakt zijn, garantie voor gezeik met Demi.
Het blijft een geweldige sport, dat je uiteindelijk alles met pillen kunt verklaren.quote:Op zondag 21 april 2024 18:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Medicijnkast van SD Worx is hermetisch afgesloten.
Bredewold ook die hier zowat als eerste van de kopgroep gelost wordt terwijl ze niet eens meedraaide.quote:Op zondag 21 april 2024 18:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Medicijnkast van SD Worx is hermetisch afgesloten.
Daarom ook tevreden dat een renster wint die meezat in de vroege kopgroep. Apart van SD Workx als Lidl-Tek dat je de kopgroep zoveel ruimte dat ze uiteindelijk mee kan doen voor winst.quote:
O ja, ik kan met deze winnares prima leven. Zit er vaak bij in LBL.quote:Op zondag 21 april 2024 18:30 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Daarom ook tevreden dat een renster wint die meezat in de vroege kopgroep. Apart van SD Workx als Lidl-Tek dat je de kopgroep zoveel ruimte dat ze uiteindelijk mee kan doen voor winst.
Klimmer Kopecky die ineens niet meer kan klimmen.quote:Op zondag 21 april 2024 18:28 schreef wimderon het volgende:
[..]
Bredewold ook die hier zowat als eerste van de kopgroep gelost wordt terwijl ze niet eens meedraaide.
Zijn ze vorig jaar betrapt?quote:Op zondag 21 april 2024 18:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Klimmer Kopecky die ineens niet meer kan klimmen.
Op zich is het niet zo’n probleem als een vroege vlucht tot het einde meestrijdt toch? In de meeste gevallen winnen ze toch niet..quote:Op zondag 21 april 2024 18:30 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Daarom ook tevreden dat een renster wint die meezat in de vroege kopgroep. Apart van SD Workx als Lidl-Tek dat je de kopgroep zoveel ruimte dat ze uiteindelijk mee kan doen voor winst.
Natuurlijk is dat wel een probleem. Als je de vroege kopgroep pas na de laatste beklimming bijhaalt is de wedstrijd veel moeilijker controleerbaar dan dat je met drieën zou zijn.quote:Op zondag 21 april 2024 18:41 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Op zich is het toch niet zo’n probleem als een vroege vlucht tot het einde meestrijdt toch? In de meeste gevallen winnen ze toch niet..
Ha, je was me net voor.quote:
Ja, de tactiek was heel bijzonder van die 2 ploegen, maar dat uiteindelijk 1 van de vluchters wint en niet 1 van de 3 favorieten, lag toch ook wel aan de manier van koersen van die favorieten zelfquote:Op zondag 21 april 2024 18:53 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat wel een probleem. Als je de vroege kopgroep pas na de laatste beklimming bijhaalt is de wedstrijd veel moeilijker controleerbaar dan dat je met drieën zou zijn.
Trek en SD Workx hadden nadat de kopgroep uiteen viel eerder Brand en Bredewold moeten laten afzakken naar het peloton om daar het werk te doen voor hun kopvrouwen. Dan kun je de voorsprong veel meer controleren naar de kopgroep en spelen ze geen rol meer in de finale en heb je dus meer kans op winst.
FDJquote:Op zondag 21 april 2024 20:02 schreef Remco het volgende:
Heeft Vollering al ergens getekend of heeft ze een probleem voor volgend jaar?
Volgens mij fdjquote:Op zondag 21 april 2024 20:02 schreef Remco het volgende:
Heeft Vollering al ergens getekend of heeft ze een probleem voor volgend jaar?
Is dat beslist nadat Mauri en Pidcock al op eigen kracht onderweg waren of hebben die twee gewoon de memo gemist? Want anders is het een knap staaltje koersvervalsing.quote:Op zondag 21 april 2024 20:24 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het terugbrengen met hulp van de auto's was schijnbaar na akkoord van de jury, omdat die valpartij op een slecht aangegeven plaats is gebeurd.
Heeft ze wel 25 kilometer gekost om dat te bedenken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |