Mja, Letland lijkt me wel vrij pittig.quote:Op woensdag 10 april 2024 15:26 schreef heywoodu het volgende:
Als je serieus internationaal mee wilt doen en je hebt de komende tijd drie losstaande OKT's om het te halen...tja, dat moet gewoon lukken voor de dames.
Ook wel vertrouwen in de mannen, hup Nederland
Hoewel het denk ik wel via OKT 3 zal moeten, want Letland verslaan....meh, ik zie het niet echt gebeuren.
One down, six to go.quote:Op vrijdag 12 april 2024 10:41 schreef heywoodu het volgende:
De vrouwen hebben met 20-7 gewonnen van Mongolië
Nou ja, je kunt je prima voor de Spelen plaatsen zonder de Azeri's te verslaanquote:Op zaterdag 13 april 2024 10:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dames zijn door naar de eindronde morgen. Later vandaag tegen de Azeri's alleen nog om groepswinst. Maar je moet toch iedereen verslaan om te winnen, dus zou het wat uitmaken?
Ja, nummer 45 ziet er niet volledig afgetraind uitquote:Op zaterdag 13 april 2024 11:25 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, je kunt je prima voor de Spelen plaatsen zonder de Azeri's te verslaan
Maar het zou wel lekker zijn om gewoon te winnen ja. De Azeri's hebben wel een paar extra kilo's om in de strijd te gooien trouwens, sow
1.90m, 114kg (geen idee van wanneer die info is natuurlijk). Wel twee wedstrijden in de WNBA gespeeld, ooitquote:Op zaterdag 13 april 2024 11:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja, nummer 45 ziet er niet volledig afgetraind uit
Dames zou ik zeggen USA, Frankrijk, China als drie grootste kanshebbers maar daarachter is het allemaal vrij breed. Heren Servië, USA, Letland, Litouwen. China. Misschien Nederland en Brazilië ook nog wel.quote:Op vrijdag 12 april 2024 19:39 schreef capuchon_jongen het volgende:
Vond het de vorige zomerspelen een leuke sport.
Welk landen zijn beetje de kanshebber voor metaal?
Mogelijk. Volgens de stream is het Nederland - Nieuw-Zeeland en Letland - Oostenrijk, volgens de website Nederland - Letland en Nieuw-Zeeland - Oostenrijk. Maar de website heeft een foutieve stand, waar Nederland 55 punten krijgt, terwijl dit er toch echt 56 zijn (zoals de stream ook liet zien):quote:
Ook wel wat pech maar ja de stand wordt wat pijnlijkquote:Op zondag 14 april 2024 10:07 schreef heywoodu het volgende:
Begint niet zo goed, tijd om gas bij te geven.
Ja de heren nog eruit tegen Letland en die winnen de finale en dan kunnen die ook door naar Japanquote:
Wel apart: in de halve finale verliezen zou inderdaad beduidend beter zijn dan in de finale verliezenquote:Op zondag 14 april 2024 10:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja de heren nog eruit tegen Letland en die winnen de finale en dan kunnen die ook door naar Japan
Ik vind de heren niet echt iets te verwijten, natuurlijk hebben ze mogelijkheden gehad om het af te maken maar dat geldt evengoed voor Letland, goed geweerd tegen een zeker niet mindere tegenstander.quote:Op zondag 14 april 2024 11:47 schreef heywoodu het volgende:
Fantastisch tweetje voor Miezis, maar wat jammer
Toch mooi in niet de makkelijkste groepquote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:07 schreef Szura het volgende:
Mannen al naar de semis na twee zeges op PR en Litouwen
Dat moet wel lukken, maar dit had veel weg van tegen Polen. Dat baart vooral zorgen.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 09:07 schreef Szura het volgende:
Vrouwen ingemaakt door Canada, nu moeten ze winnen van Kenia
Waar te zien?quote:Op zondag 5 mei 2024 13:08 schreef H.Vviv het volgende:
Slagter met twee belangrijke twee punters op rij.
13-11 verloren van Hongarije, als Italië met een beetje fatsoenlijke score wint van Hongarije ben je dus weer klaar. Leuk dat je defensief redelijk draait, maar offensief is het gewoon niet goed genoeg.quote:Op donderdag 16 mei 2024 20:38 schreef Szura het volgende:
13-9 tegen Italië in de eerste poulewedstrijd van het OKT in Hongarije
13-11 verlies tegen gastland. Winst tegen Israël is wel genoeg voor kwartfinalequote:Op donderdag 16 mei 2024 20:38 schreef Szura het volgende:
13-9 tegen Italië in de eerste poulewedstrijd van het OKT in Hongarije
Als Italië wint van Hongarije (met minimaal 16 punten) kun je gewoon weer naar huis hoor.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:19 schreef franklop het volgende:
[..]
13-11 verlies tegen gastland. Winst tegen Israël is wel genoeg voor kwartfinale
kleine aanname dat Hongarije wel zijn best doetquote:Op donderdag 16 mei 2024 22:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als Italië wint van Hongarije (met minimaal 16 punten) kun je gewoon weer naar huis hoor.
Dat deed Canada ook niet vorige keerquote:Op donderdag 16 mei 2024 22:21 schreef franklop het volgende:
[..]
kleine aanname dat Hongarije wel zijn best doet
Meest logische lijkt me één voor regulier basketbal en één voor 3x3. Mannen en vrouwen los lijkt me niet zo nodig.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik zou die 2 lekker apart houden omdat wedstrijden tegelijk kunnen plaatsvinden. Maar dat is mijn mening. Ik kijk even naar de @:mods ( @:heywoodu )
Ik maak wel even een OP voor het 'reguliere' basketbal.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:33 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Meest logische lijkt me één voor regulier basketbal en één voor 3x3. Mannen en vrouwen los lijkt me niet zo nodig.
Lekker bezig! En checkquote:Op zondag 30 juni 2024 20:54 schreef Salina het volgende:
[..]
Ik maak wel even een OP voor het 'reguliere' basketbal.
Kun je daar dan heel kek [BASKETBAL] voor zetten zoals in het OS-forum altijd gebeurd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |