Toppiequote:Op woensdag 10 april 2024 10:22 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
In de poll staat Glenn ruim bovenaan, Randy en Alice staan bijna gelijk en Jimmy onderaan
Ah zo, nooit bij stil gestaan 😄quote:Op woensdag 10 april 2024 10:34 schreef engine het volgende:
[..]
Omdat na duizenden stemmen die extra paar stemmen het verschil vaak niet zullen maken.
als ze hem al kennenquote:Op woensdag 10 april 2024 10:28 schreef KangaP het volgende:
[..]
De voltallige volvo fabriek in oostakker waar Glen werkt zal wel op hem stemmen, das een slordige 5 a 7000 man .😲😲😜
Die koe-vlekken op zijn trui lijken wel op zijn tattoo'squote:Op woensdag 10 april 2024 10:38 schreef zodeju het volgende:
Dat Jimmy nu net die trui aan doet....eentje die hem dikker maakt dan hij is en met een punt naar voren staat....
vind die trui 10x niksquote:Op woensdag 10 april 2024 10:38 schreef zodeju het volgende:
Dat Jimmy nu net die trui aan doet....eentje die hem dikker maakt dan hij is en met een punt naar voren staat....
Ja en jij zat er nooit bij zegt hij (kolder)quote:Op woensdag 10 april 2024 10:39 schreef spapaars het volgende:
Jimmy wilde weten hoe het is zonder haar in het huis (Ashley)
Had hij ook met Karen.
Dit is echt slap gelul dus.
Misschien geeft die trui af.quote:Op woensdag 10 april 2024 10:40 schreef Jockari het volgende:
[..]
Die koe-vlekken op zijn trui lijken wel op zijn tattoo's
[ afbeelding ]
Die maakt zijn verhaal altijd zodat je twee kanten op kan....eerst bevestigen en dan ontkrachten.....quote:Op woensdag 10 april 2024 10:40 schreef Joyce-43 het volgende:
eerst zegt hij dat er hij bij was en 2 zinnen later zat hij er niet bij vertelt JImmy erg raar![]()
9 van de 10x zat hij erbijquote:Op woensdag 10 april 2024 10:41 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Ja en jij zat er nooit bij zegt hij (kolder)
ja maar zegt dus ook dat hij werkelijk vaak uit z'n nek lultquote:Op woensdag 10 april 2024 10:41 schreef zodeju het volgende:
[..]
Die maakt zijn verhaal altijd zodat je twee kanten op kan....eerst bevestigen en dan ontkrachten.....
Sorry maar dat valt best meequote:Op woensdag 10 april 2024 10:43 schreef mazaru het volgende:
Mensen kunnen geen zin helemaal uitspreken zonder dat Alice er overheen tettert
Neequote:Op woensdag 10 april 2024 10:45 schreef Joyce-43 het volgende:
Hebben jullie ook wel eens opgemerkt bij JImmy dan zit hij in en verhaal en op een gegeven moment weet hij zelf niet meer welke kant hij op moet dan stopt hij gewoon met praten
Ik tik net toch echt een verhaal uit zonder Alice te horen, maar prima weer johquote:Op woensdag 10 april 2024 10:43 schreef mazaru het volgende:
Mensen kunnen geen zin helemaal uitspreken zonder dat Alice er overheen tettert
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |