Ik hoor en lees dat vaak, hij komt soms wat arrogant over dat ben ik wel met je eens maar goed dat hebben meer spelersquote:Op maandag 22 april 2024 12:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij heeft echt in alles een meer dan misselijke uitstraling om zich heen hangen, daar is praktisch iedereen het toch wel over eens.
Kijk eens een interviewtje zou ik zeggen.quote:Op maandag 22 april 2024 12:30 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik hoor en lees dat vaak, hij komt soms wat arrogant over dat ben ik wel met je eens maar goed dat hebben meer spelers
Ja het is een strebertje dat ben ik wel met je eens,quote:Op maandag 22 april 2024 12:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Kijk eens een interviewtje zou ik zeggen.
Mwah, gewoon een verschrikkelijk rancuneus mannetje die zelfvertrouwen acteert.quote:Op maandag 22 april 2024 12:32 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja het is een strebertje dat ben ik wel met je eens,
Rancuneus zie ik ook wel, maar als oud ploeggenoten je op TV zo te kakken zetten dan zou ik misschien ook wel zo wordenquote:Op maandag 22 april 2024 12:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, gewoon een verschrikkelijk rancuneus mannetje die zelfvertrouwen acteert.
Dat. Onzekerheid en arrogantie in één verwrongen pakketje.quote:Op maandag 22 april 2024 12:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, gewoon een verschrikkelijk rancuneus mannetje die zelfvertrouwen acteert.
of dat men niet alles onder een vergrootglas legt.quote:Op maandag 22 april 2024 14:41 schreef ISVV het volgende:
Was het beste geweest als hij lang tweede keeper was gebleven bij een grote club. Dan lig je toch wat minder onder een vergrootglas.
Het seizoen is nog niet voorbijquote:
Nee dus. Wel jammer dat de wedstrijd werd beslist door een blunder van Cillessen.quote:Op donderdag 23 mei 2024 13:35 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Het seizoen is nog niet voorbij
Vanavond eens kijken of we het seizoen met nog een wedstrijd kunnen verlengen.
Poh, niet te zuinig. We speelden niet best, maar zo verliezen is wel zuur.quote:Op donderdag 23 mei 2024 23:40 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Nee dus. Wel jammer dat de wedstrijd werd beslist door een blunder van Cillessen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 11 september 2024 19:50 schreef Alaphilippe_ het volgende:
NEC gaat Vito van Crooij binnenhalen. En dat is interessant met de keuzemogelijkheden die NEC nu heeft.
Analyse in De Gelderlander, vandaag. Nog voor het Van Crooij-nieuws.Prima aanschaf om alle posities dubbel te kunnen bezetten. Ook goed voor de concurrentie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo sneu om je carrière zo te moeten afsluiten.quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 11:50 schreef tong80 het volgende:
Een jaar nadat hij als spits van NEC op het veld van AZ moest worden gereanimeerd, gaat het met Bas Dost langzaam maar zeker de goede kant op. Voetballen mag de 35-jarige aanvaller echter nog steeds niet. ,,Ik kijk uit naar de dag dat ik weer kan sporten”, zegt de ex-international.
[ afbeelding ]
Het is vandaag precies een jaar geleden dat Bas Dost in de slotfase van een wedstrijd, waarin hij zelf met een goal en assist de hoofdrol speelde, in elkaar zakte. Een ontstoken hartspier (myocarditis), veroorzaakt door een virus, werd hem bijna fataal. Hij was in Alkmaar, waar NEC met man en macht een 1-2-voorsprong verdedigde, negentig minuten tot het uiterste gegaan.
Wat volgde was een jaar van vooral rust. ,,Ik ben nog steeds herstellende”, zegt de spits, wiens contract bij NEC afgelopen zomer afliep. ,,Naar omstandigheden gaat het goed met me. Alles is onder controle. De myocarditis is alleen nog niet verdwenen en zolang ik daar niet vanaf ben, kan ik niet sporten. Dat is heel vervelend, maar ik heb er vrede mee.”
Net zoals spelers als Christian Eriksen en Daley Blind, die eveneens hartproblemen hadden, liet Dost in het ziekenhuis vrijwel meteen een inwendige defibrillator plaatsen. Maar waar zijn lotgenoten met zo’n icd-kastje betrekkelijk snel hun loopbaan konden hervatten, moet Dost meer geduld hebben.
Of hij ooit terugkeert als voetballer, is de vraag. ,,Ik weet nog niet hoe mijn toekomst eruitziet”, zegt Dost, die om die reden geen uitgebreid interview wil geven. ,,Maar ik weet wél dat ik hier vanaf kom.”
Dost ziet de toekomst positief tegemoet. Aan de dag die zijn leven op de kop zette, denkt hij niet veel terug. En als hij dat doet, is dat niet met een negatief gevoel. ,,Ik ben blij en dankbaar dat ik er nog ben.”
Bas Dost speelde 18 interlands voor Oranje. De spits kwam in zijn loopbaan uit voor Emmen, Heracles, Heerenveen, VfL Wolfsburg, Sporting Lissabon, Eintracht Frankfurt, Club Brugge, FC Utrecht en NEC. In 540 wedstrijden scoorde hij 269 keer.
https://www.ad.nl/nederla(...)er-nog-ben~adc1fc50/
https://www.ad.nl/nijmege(...)-voor-nec~a6ef4a4cf/quote:De opvallende contractverlenging van Sandler is op dit moment vooral een duur geintje voor NEC
De contractverlenging van Philippe Sandler bij NEC is tot dusver uitgelopen op een fiasco. Afgelopen zomer was de Nijmeegse club dicht bij een megabedrag voor de verdediger. Nu zit hij voor de zoveelste keer in de lappenmand en lijkt er een te groot risico zijn genomen.
Dik salaris
Op deze manier is Sandler een duur geintje voor NEC. Hij is een van de grootverdieners in de selectie met een salaris tussen de 400.000 en 500.000 euro per seizoen exclusief bonussen (geen enkele speler krijgt meer dan een half miljoen euro). Het maakt het voor NEC extra pijnlijk dat er geen clausules in het contract van Sandler staan dat hij niet of minder krijgt uitbetaald als hij geblesseerd is. Cynisch gezegd is het makkelijk geld verdienen voor hem in Nijmegen.
Tja, man van glas.quote:Op donderdag 27 februari 2025 16:50 schreef onlogisch het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/nijmege(...)-voor-nec~a6ef4a4cf/
Oei. Zeg 't maar boys.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |