Net zei ze dat de moeder van een vriendin het altijd maaktquote:Op zondag 7 april 2024 17:11 schreef chufi het volgende:
Askley maakt hem zoals zij (zij en Bart) m altijd maken ??? Waarom vraag ze dan alles aan Jimmy ?
Ah kijk zelf maken zag ik dr ook niet doenquote:Op zondag 7 april 2024 17:12 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Net zei ze dat de moeder van een vriendin het altijd maakt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
las ze niet voor en heeft ze geloof ook niet jawel champignons maar hoorde het haar niet voorlezenquote:Op zondag 7 april 2024 17:25 schreef Gerrie_55 het volgende:
Ik lees bij recepten op internet dat er ook champignons en wortel in moeten
Nee ik ook niet ,randy heeft dacht ik voor zijn recept champignonsquote:Op zondag 7 april 2024 17:29 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
las ze niet voor en heeft ze geloof ook niet jawel champignons maar hoorde het haar niet voorlezen
quote:Op zondag 7 april 2024 17:28 schreef GayGuy het volgende:
Ik hoop dat Ashley de finale haalt. Ik gun het haarGlenn gaat sowieso winnen. Ongeacht naast wie hij zit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
Ze heeft een recept van de moeder van een vriendin van haar. Hoe en waarom weet ik ook niet.quote:Op zondag 7 april 2024 17:31 schreef Dotteke het volgende:
Heeft ze een bericht van thuis? Ik ga maar eens ff naar de SV kijken staat niets![]()
Thnx, zat zelf te eten toen hun het kregen dus niets meegekregen.quote:Op zondag 7 april 2024 17:33 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze heeft een recept van de moeder van een vriendin van haar. Hoe en waarom weet ik ook niet.
Heeft ze al zes keer gezegd, bericht van Bart (op het receptkaartje)quote:Op zondag 7 april 2024 17:31 schreef Dotteke het volgende:
Heeft ze een bericht van thuis? Ik ga maar eens ff naar de SV kijken staat niets![]()
Dan heb ik het 6x gemistquote:Op zondag 7 april 2024 17:35 schreef mangalie het volgende:
[..]
Heeft ze al zes keer gezegd, bericht van Bart (op het receptkaartje)
Geen idee. Ik was even met het getal 6!!! bezigquote:Op zondag 7 april 2024 17:34 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Thnx, zat zelf te eten toen hun het kregen dus niets meegekregen.
Wel leuk. Randy ook wat gekregen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |