Stukje nieuw wielrennenquote:
Wel mooi om te zien als je de Strava-files vergelijkt tussen Van Dijke en Ganna van 2022 dan zie je dat de snelheid bij Ganna enorm terugzakt en de laatste kilometer amper boven de 40 komt. Van Dijke reed die laatste kilometer vrijwel steeds rond de 45-46.quote:
Dat is zeker waar maar MvdP is niet degene die de koers 'saai' heeft gemaakt, als MvdP niet was gestart was de koers nog steeds niet echt spannend geweest.quote:Op maandag 8 april 2024 05:23 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Nou ja, hij zegt in elk geval eerlijk wat hij ervan vindt.
Dat-ie liever meer spanning ziet.
Dat snap ik best, maar dat neemt niet weg dat ik zelf wel heb genoten. Mijn 'probleem' is echter: ik geniet altijd wel van Parijs - Roubaix.
Dit was met zeer ruime afstand de snelste Roubaix ooit gereden, met de langste solo aller tijden en de grootste winstmarge in twee decennia. We moeten echt nergens meer van opkijken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Sjoerd102 op 08-04-2024 20:29:49 ]Net efkes anges
Volgens de startlijst was nummer 85 wel degelijk Molano. Ze lijken wel een beetje op elkaar.quote:Op maandag 8 april 2024 20:15 schreef Fretwork het volgende:
Altijd leuk Sjoerd, nu fan van Gachinard.
Molano moet Morgado zijn, stop de tijd, geen jokers.
Oops, helemaal gelijk, Molano heeft de Morgado stijl aangemetenquote:Op maandag 8 april 2024 20:17 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Volgens de startlijst was nummer 85 wel degelijk Molano. Ze lijken wel een beetje op elkaar.
WzNLwzdbquote:
Maar nu hebben we kwaliteit boven kwantiteit. Geniet er nog maar 5 jaar van (hoe wout het blijft proberen)quote:Op maandag 8 april 2024 21:03 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Voor 2014 was er 1 Nederlandse zege in een monument deze eeuw
Het zijn nog steeds best veel verschillende renners die voor die 11 zeges hebben gezorgd andersquote:Op maandag 8 april 2024 21:37 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Maar nu hebben we kwaliteit boven kwantiteit. Geniet er nog maar 5 jaar van (hoe wout het blijft proberen)
Hopen op een goede dag van Boom in een wedstrijd boven de 200 kmquote:Op maandag 8 april 2024 21:41 schreef Fretwork het volgende:
Verlangen we al terug naar tevergeefs hopen op Sebastiaan Langeveld en Moreno Hofland?
En toen hij stopte, ging het opeens wel regenen in Roubaixquote:Op maandag 8 april 2024 22:22 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hopen op een goede dag van Boom in een wedstrijd boven de 200 km
Langeveld, ok, die heeft er gigantisch veel gereden met een paar leuke ereplaatsen, maar Hofland heeft amper monumenten geredenquote:Op maandag 8 april 2024 21:41 schreef Fretwork het volgende:
Verlangen we al terug naar tevergeefs hopen op Sebastiaan Langeveld en Moreno Hofland?
Zo wild is Mathieu toch ook weer nietquote:Op maandag 8 april 2024 22:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Langeveld, ok, die heeft er gigantisch veel gereden met een paar leuke ereplaatsen, maar Hofland heeft amper monumenten gereden
Maar inderdaad, jaar in jaar uit hopen op die ene of die andere die wel prima was, maar gewoon tekort kwam is wel even wat anders dan de wilde van nu
Martijn Maaskantje ook nog top-10's in de klassiekers.quote:Op maandag 8 april 2024 22:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Langeveld, ok, die heeft er gigantisch veel gereden met een paar leuke ereplaatsen, maar Hofland heeft amper monumenten gereden
Maar inderdaad, jaar in jaar uit hopen op die ene of die andere die wel prima was, maar gewoon tekort kwam is wel even wat anders dan de wilde van nu
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |