Nee, dit kan je gewoon opvragen. En ik kan uit eerste hand vertellen dat dat ook gedaan is.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:10 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De bron hiervan lijkt me in ieder geval redelijk makkelijk te raden
Natuurlijk kun je dat opvragen. Maar dat gaan journalisten toch niet zomaar doen. Iemand heeft ze vast wel even wat ingefluisterd.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:28 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Nee, dit kan je gewoon opvragen. En ik kan uit eerste hand vertellen dat dat ook gedaan is.
Dan heb je dus tot de volgende AVA om ze zover te krijgen dat ze zelf opstappen.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het lijkt makkelijker dan het is, beter is om overeen te komen dat ze zelf opstappen zoals met Eringa en ik kan me ook niet voorstellen dat zo'n Mosman er nog zin in heeft.
Dat is wel gedaan zonder ingefluisterd te worden. Is ook een kleine moeite nu hé, al die puinhoop over aandelen. Kost je 5 minuten als journalist om de rest dan ook te controleren.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:29 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Natuurlijk kun je dat opvragen. Maar dat gaan journalisten toch niet zomaar doen. Iemand heeft ze vast wel even wat ingefluisterd.
Ik had blijkbaar het topic niet gelezenquote:Op vrijdag 5 april 2024 15:06 schreef onlogisch het volgende:
[ x ]
https://nos.nl/artikel/25(...)-eigen-ajax-aandelen
[..]
Ik denk dat iemand als van Praag genoeg vijanden heeft, ook onder de journalisten. Na zijn opmerkingen over de geschiktheid van Kroes als hij de regels niet eens kent, lijkt me dat er genoeg mensen zijn die hier even wat in wilden graven.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:29 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Natuurlijk kun je dat opvragen. Maar dat gaan journalisten toch niet zomaar doen. Iemand heeft ze vast wel even wat ingefluisterd.
Na Kroes-saga ga je natuurlijk als journalist allerlei dingen opvragen om te kijken of je niet nog wat leuks aantreft...quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:29 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Natuurlijk kun je dat opvragen. Maar dat gaan journalisten toch niet zomaar doen. Iemand heeft ze vast wel even wat ingefluisterd.
Had Ajax dat ook maar bedacht. Misschien even meenemen in het afvinklijstje bij het aanstellen van personeel. Even checken waar ze allemaal aandelen hebben en of het op de juiste plekken gemeld is.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:32 schreef GGMM het volgende:
Er zal inderdaad wel iemand zijn geweest die op het idee is gekomen om dit te checken
Iemand met een FOK! account.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:32 schreef GGMM het volgende:
Er zal inderdaad wel iemand zijn geweest die op het idee is gekomen om dit te checken
Maar je mag niet zeggen dat de interne procedures van Ajax eens onderzocht moeten worden hoor. Dat is stemmingmakerij!quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:37 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Had Ajax dat ook maar bedacht. Misschien even meenemen in het afvinklijstje bij het aanstellen van personeel. Even checken waar ze allemaal aandelen hebben en of het op de juiste plekken gemeld is.
Dit is drie x in ruim een jaar tijd een soortgelijke misser.
Van wie precies mag je dat niet zeggenquote:Op vrijdag 5 april 2024 15:40 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Maar je mag niet zeggen dat de interne procedures van Ajax eens onderzocht moeten worden hoor. Dat is stemmingmakerij!
Haha zo spannend is het nietquote:Op vrijdag 5 april 2024 15:40 schreef GGMM het volgende:
[..]
Jij lijkt ons er alles over te willen vertellen.
Ik hang aan je lippen
Al besproken.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:43 schreef ChevyCaprice het volgende:
Voorzitter Van Praag in de fout met verplichte registratie eigen Ajax-aandelen
🧐
Ja klopt. Las het nu pas.quote:
Absoluut. En morgen weer een dag, komt vast weer een nieuw fiasco.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:45 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja klopt. Las het nu pas.
Is gewoon lachen deze hele soap
Dat zou mij ook verbazen, maar denk ook niet dat het heel handig is om hem op dit moment eruit te donderen.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:45 schreef alopio het volgende:
Ach plucheplakker Van Praag gaat trouwens nooit weg.
quote:De NOS heeft de aandelenkwestie voorgelegd aan meerdere deskundigen. Ook zij menen dat Van Praag zijn aandelenbezit had moeten melden.
"Dat is helaas niet gebeurd", zegt Dennis Vink, hoogleraar ondernemingsfinanciering van de Nyenrode Business Universiteit. Wel plaatst hij een kanttekening ter nuancering. "Dit (het niet-melden van 100 aandelen, red.) is naar mijn mening niet te vergelijken met de handel in voorkennis waarvan Alex Kroes wordt verdacht", zegt Vink. "In orde van grootte is dit eerder juridisch onzorgvuldig te noemen."
Ja leuk. Maar dit is dezelfde man die van de week verklaarde dat dat soort nuances allemaal weinig uitmaken omdat Ajax geen speeltuin is.quote:
Ja wel wat de zweem er om heen van de naar de buitenwereld innemende warme persoonlijkheid die je binnenskamers zonder blikken of blozen het zakelijke ravijn instort.quote:Op vrijdag 5 april 2024 16:01 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik denk dat van Praag die rol prima zou kunnen vervullen.
Handig niet nee, al denk ik dat je voor de lange termijn beter af kan zijn zonder fossielen als Van Praag.quote:Op vrijdag 5 april 2024 15:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zou mij ook verbazen, maar denk ook niet dat het heel handig is om hem op dit moment eruit te donderen.
Het is een kerkhof.quote:Op vrijdag 5 april 2024 16:02 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja leuk. Maar dit is dezelfde man die van de week verklaarde dat dat soort nuances allemaal weinig uitmaken omdat Ajax geen speeltuin is.
Het is vooral prachtig dat het keer op keer fout gaat.quote:Op vrijdag 5 april 2024 16:10 schreef Wotte het volgende:
Overigens denk ik dat de voetbalclub Ajax er bij gebaat zou zijn van het ontmantelen van die vereniging.
Bestaat voor 90% uit mannen met grijze haren die gewoon samen reisjes op de Rijn zouden moeten maken in plaats van elkaar de tent uit te vechten.
Eens, maar als je als Van Praag Kroes afmaakt door te roepen dat Ajax geen speeltuin is en je dit soort dingen moet weten..tjaquote:Op vrijdag 5 april 2024 16:12 schreef Scrummie het volgende:
Dat van Van Praag is wel een beetje zeiken om het zeiken nieuws he.
Absoluut. Met mannetje van VEB die denkt dat hij mag beslissen wat met Van Praag moet gebeuren. Lachen joh.quote:Op vrijdag 5 april 2024 16:12 schreef Scrummie het volgende:
Dat van Van Praag is wel een beetje zeiken om het zeiken nieuws he.
Tja. Als Van Praag die Kroes gewoon heel had gelaten en kretologie over speeltuinen en dergelijke achterwege had gelaten was het nieuws niet half zo groot geweest.quote:Op vrijdag 5 april 2024 16:12 schreef Scrummie het volgende:
Dat van Van Praag is wel een beetje zeiken om het zeiken nieuws he.
Ik lees de Telegraaf ,AD en Volkskrant. Wat is daar mis mee? Ik luister ook naar de TOP-2000. Anders mag je niet concluderen dat Blöff kut is en er 39 keer onterecht instaat.quote:
Meestalquote:Op vrijdag 5 april 2024 16:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
Een dictator is meestal niet schoon van blazoen. Past prima bij Van Praag dus
Kaasje voor René en Willie.quote:
Leg dit allemaal eens uit.quote:Op vrijdag 5 april 2024 16:10 schreef Wotte het volgende:
Overigens denk ik dat de voetbalclub Ajax er bij gebaat zou zijn van het ontmantelen van die vereniging.
Bestaat voor 90% uit mannen met grijze haren die gewoon samen reisjes op de Rijn zouden moeten maken in plaats van elkaar de tent uit te vechten.
Nee hoor.quote:Op vrijdag 5 april 2024 16:12 schreef Scrummie het volgende:
Dat van Van Praag is wel een beetje zeiken om het zeiken nieuws he.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |