Ik ook en hun zonen lijken ook geen paksones te hebben. Frans junior is wel uiterlijk precies zijn vader, mooie jongen. De oudste zoon (Christiaan?) heeft wat last van smetvrees, wat wil je ook met zo'n oma, lol.quote:Op donderdag 25 april 2024 22:30 schreef lily het volgende:
De kracht van Frans Bauer en Mariska is natuurlijk hún eenvoud.
Frans die een nationale beroemdheid is. Zijn vrouw die een no nonsens mentaliteit heeft.
Een prachtig gezin. Met hun 4 zonen. De liefde straalt ervan af en ze zijn nog steeds hetzelfde als 20 jaar geleden.
Heerlijk toch!
Ik kan daar echt van genieten.
Ik zie hem zo zitten als je dit zegt. Ik moet hem nog kijken straks. Gisteren avon vergetenquote:Op donderdag 25 april 2024 22:46 schreef Ama het volgende:
Heerlijk programma. Moest hard lachen toen Frans zielig naar dat bakje met snacks keek om af te vallen.
Jawel, bij All You Need, najaar '92. Niet bij RTL maar nog bij (publiek) Veronica. Frans werd gewoon gigantisch voor het blok gezet en de fan die hem na zijn afwijzing compleet liet vallen was sowieso een beetje koekoek.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Herinner jij je nog het eerste optreden op tv van Frans Bauer in een programma op rtl van Robert ten Brink? Hij had een verliefd meisje of fan van hem beetje laten zitten. Staat mij nog bij, uiteraard geen beelden meer van. Frans kwam er niet goed uit hoe hij dat recht moest praten.
Niet helemaal waar - gewoon een slechte onnodige upload van iemand die niet weet hoe ie iets moet plaatsen. De rechthebbende is Endemol (en The Beatles maar de tune hoor je niet in dit item). De opmerkingen zelf vallen wel mee, het is alleen dat 1 van die Diana's het "gezellig langskomen" zonder bijbedoelingen zag als "Hij houdt van me". Dat meisje was nog echt een jonkie en gewoon niet helemaal 100%.quote:Op zaterdag 13 april 2024 17:42 schreef Firuze60 het volgende:
Haha, Frans is slim, de beelden bestaan nog, maar het geluid ivm muziekrechten niet meer. Hij maakte daar verschrikkelijke foute opmerkingen naar die verliefde meisjes, uiteraard opgestookt door Robert ten Brink.
Ik las net van je dat je ironie niet begreep.quote:Op donderdag 25 april 2024 22:17 schreef Firuze60 het volgende:
"Ik had nog net geen krulstaart." De zelfspot van Frans is geniaal.![]()
Mod edit, zullen we niet persoonlijk gaan worden!!!quote:Op zaterdag 1 juni 2024 22:18 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik las net van je dat je ironie niet begreep.
Dat zeg ik. Laatst nog een column over geschreven, Dat ironie een serieuze zaak is.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 22:23 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Jesus, Tong, nu alweer de slachtofferrol gaan spelen? Ga effe DM'n dan met je aandachttrekkerij.
Ahhh kom. Ook als ie wel zingt. Leuk dat je het leuk vond, maar dat zo gemakkelijke stigma over zijn muziek is zo goedkoop en gemakkelijk.quote:Op zondag 2 juni 2024 06:51 schreef Dotteke het volgende:
Was een leuke serie, ben geen Frans Bauer fan, maar zolang hij niet zingt is het leuk om naar te kijken.
Ik hou totaal niet van zijn muziek. Maar dat neemt niet weg dat het een sympathiek man vindt.quote:Op zondag 2 juni 2024 21:13 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ahhh kom. Ook als ie wel zingt. Leuk dat je het leuk vond, maar dat zo gemakkelijke stigma over zijn muziek is zo goedkoop en gemakkelijk.
Het kan je stijl niet zijn, maar 'zolang ie niet zingt' vind ik gewoon lullig. Hij zal er niet wakker van liggen of hoogstens de tranen drogen met zijn miljoenen, maar er zijn talloze artiesten die nu als 'hit' gezien worden maar echt niks inhoudelijks hebben. De écht goede Bauer-nummers zijn niet de standaard 'Oh Hey Oh'-hits die iedereen kent.
Ik ben fan. Niet mijn genre, maar hij is puur en een geweldige stem. Kreeg net toevallig dit van maat op Facebook. Geweldig.....quote:Op zondag 2 juni 2024 21:13 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ahhh kom. Ook als ie wel zingt. Leuk dat je het leuk vond, maar dat zo gemakkelijke stigma over zijn muziek is zo goedkoop en gemakkelijk.
Het kan je stijl niet zijn, maar 'zolang ie niet zingt' vind ik gewoon lullig. Hij zal er niet wakker van liggen of hoogstens de tranen drogen met zijn miljoenen, maar er zijn talloze artiesten die nu als 'hit' gezien worden maar echt niks inhoudelijks hebben. De écht goede Bauer-nummers zijn niet de standaard 'Oh Hey Oh'-hits die iedereen kent.
Aaaah, hij deed Du Hasst weerquote:Op zondag 2 juni 2024 21:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben fan. Niet mijn genre, maar hij is puur en een geweldige stem. Kreeg net toevallig dit van maat op Facebook. Geweldig.....
https://www.facebook.com/gerald.vanzanten/videos/822891226029727
En hij doet het geweldig.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |