Denk het ook. als je al 30 jaar smakt, ********** is het niet meer te reddenquote:Op dinsdag 26 maart 2024 23:24 schreef mazaru het volgende:
[..]
Glenn heeft Karen er wel eens op aangesproken. Toen zei hij dat hij zijn kinderen leerde om met het mondje dicht te eten. Maar het is te laat bij haar.
quote:Op dinsdag 26 maart 2024 23:26 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Denk het ook. als je al 30 jaar smakt, ******* , is het niet meer te redden
Nou nou nou. ******* wil ik het niet noemen nee. Dat gaat wat ver maar idd is het wel inmiddels ingebakken gedrag. En dat zal niet gaan veranderen neequote:
Al bijna twee weken. Na het vertrek van Dilano.quote:Op dinsdag 26 maart 2024 23:31 schreef mazaru het volgende:
Hey, Tyron ligt weer bij Ashley op de kamer. Die weet ook niet wat die wil
Dat je dat bijhoudt. Het valt me nou toevallig op omdat ze nu met zijn vieren liggen te lachen en te dollenquote:Op dinsdag 26 maart 2024 23:35 schreef marky het volgende:
[..]
Al bijna twee weken. Na het vertrek van Dilano.
Zou ze daar backstage die lippen vol mogen laten spuiten met fillers? Lijkt alsof ze weer dikker zijn.quote:
Ik vind het leuk en lach vrolijk meequote:Op woensdag 27 maart 2024 00:03 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Grootste lol op de kamer van Ty, Randy, Ashley en Karen..![]()
Is ie al wezen checken of ie niet echt was ?quote:Op woensdag 27 maart 2024 00:06 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Randy laat me daar een dikke prut![]()
Zijn ze te slap voor daar in het FEBO kantoor ...quote:Op woensdag 27 maart 2024 00:33 schreef kater1 het volgende:
Nu alarm voor zingen? Allemaal in volledige paniek half aangekleed naar de woonkamer? Nee? oke dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |