Ja.quote:Op donderdag 21 maart 2024 07:03 schreef Za het volgende:
Vraag.
Stel dat Europapa de inzending zou zijn van Belarus, gezongen in diverse talen.
Zou je dan net zo enthousiast zijn over dit nummer als nu?
Nee.quote:Op donderdag 21 maart 2024 07:03 schreef Za het volgende:
Vraag.
Stel dat Europapa de inzending zou zijn van Belarus, gezongen in diverse talen.
Zou je dan net zo enthousiast zijn over dit nummer als nu?
Het nummer had niet echt bij Belarus gepast. Maar als bijvoorbeeld Italië of Denemarken met dit nummer was gekomen, dan zeker ja.quote:Op donderdag 21 maart 2024 07:03 schreef Za het volgende:
Vraag.
Stel dat Europapa de inzending zou zijn van Belarus, gezongen in diverse talen.
Zou je dan net zo enthousiast zijn over dit nummer als nu?
Grootste kijkersdichtheid heeft het ESF juist tussen de 16 en 34 jaar. Of bedoel je jonger dan dat? Onder de 12 jaar lijkt het wel weer lastig kijken vanwege bedtijd. Al ben ik met je eens dat het festival in het verleden aan de oubollige kant was voor het jaartal. Gevoel dat dat ondertussen wel redelijk is bijgetrokken. Dit jaar weinig gillende diva's in een galajurk. Maar er zijn nog wel problemen. Baby Lasagna ondertussen favoriet voor winst, zou eerst niet eens mee doen met Dora (nationale finale Kroatie). Niet door de juryrondes gekomen achter de schermen (en dat was enkel op ingezonden audio). Ze hadden wel heel wat gedateerde matigheid door laten gaan (niet op de hippe retro manier). Baby Lasagna kwam pas bij Dora toen een ander zich terugtrok en er snel een vervanger moest komen. Nouja onbekende naam in Kroatie maar toch won hij ruim Dora. Ondertussen is Head of Delegation daar maar wat zuur over de winst van Baby Lasagna. En de artiest moet straks met die mensen samen werken voor Malmö. Maar zo zie je hoe een matig score al jaren op het ESF een indicator is dat het achter de schermen niet klopt. Als er een jury zit out of touch is met de muziek van nu. Joost is wel erg actueel en zie hem ook goed scoren bij de jongeren in andere landen, die dus wel echt kijken. Tenzij je 16- bedoeld met je postquote:Op donderdag 21 maart 2024 00:23 schreef Pluto1975 het volgende:
Ik weet niet of we wel zo heel erg op polls van zogenaamde "songfestivalkenners" af moeten gaan. Daar zitten vaak Carlo Boszhards tussen die toch een gillende diva in een mooie jurk willen.
De afgelopen jaren is toch gebleken dat hitpotentie en imago kunnen zorgen voor een overwinning. Enige "zorg" is dat de doelgroep van Joost nou juist net het songfestival niet kijkt ivm te "oubollig", uitgezonderd in Nederland en België en een handjevol andere landen, en dan vooral omdat Joost meedoet.
Qua staging raad ik iedereen aan wat losse clips te bekijken van zijn laatste concerten. Die meneer uit Limburg meen ik, die de Visuals mede gaat doen heeft hier ook een stevige vinger in de pap, en zo kunnen we alvast een klein voorproefje krijgen van hoe het er ongeveer uit komt te zien, of op z'n minst welke technieken gebruikt gaan worden. Ziet er heel tof uit!
Oh ik heb hem gewoon geretweet op Twitter hoor.quote:Op donderdag 21 maart 2024 10:11 schreef NailQueen het volgende:
Groningse cultuurheld Tiktok Tammo heeft ook een versie gemaakt. Nee die kan echt niet plaatsen
Ja hoor, de voorgaande jaren had ik Shum, Trenuletul en Cha Cha Cha ook in mijn Top 3.quote:Op donderdag 21 maart 2024 07:03 schreef Za het volgende:
Vraag.
Stel dat Europapa de inzending zou zijn van Belarus, gezongen in diverse talen.
Zou je dan net zo enthousiast zijn over dit nummer als nu?
Dit haalt het natuurlijk niet met Wakker in Grunnquote:Op donderdag 21 maart 2024 10:13 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh ik heb hem gewoon geretweet op Twitter hoor.
Die youtube videos kijk ik dan weer niet, maar ik geloof je meteen. Ook dat zijn gewoon fans die nu al bezig zijn met liedjes. Ben het ook wel eens met wat Blackswangreen ook al schreef, dat onze inzending best wel eens een lied kan zijn voor de niet-fans. Op X ben ik al verschillende keren berichten tegen gekomen van buitenlandse fans die de liedjes aan vrienden of ouders lieten horen en die positief reageerden op Europapa. Maar ook hiervoor geldt; wat wil ik wel en niet zienquote:Op woensdag 20 maart 2024 23:36 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
[..]
Ik zou hetzelfde kunnen posten. Ik zat echt even in de 'NL gaat weer winnen trein', maar goed kijkend naar wat polls, YouTube top zoveels en dergelijke laten zien dan valt juist op dat NL het helemaal niet zo goed doet. Ik las zelfs reacties als 'Nederlanders en Belgen luisteren dit nummer zo bizar veel dat het niet raar is dat ie zulke hoge streams behaalt'. En verdomd: dat is helemaal niet zo raar. In ons land zijn we even allemaal Joost fan lijkt het wel. Van 8 tot 80. Maar heb je reacties op andere Nederlandse sociale media kanalen gezien? De bekende waar het Songfestival wordt afgebrand elk jaar weer. Ook daar echt geen euforie maar ze gaan er weer ouderwets keihard in met wat voor bagger ons land wel niet vertegenwoordigd wordt. Misschien willen wij hier alleen maar zien wat we willen zien.
Bij Duncan voelde ik ook dat winst mogelijk was. Werd het ook. Maar die verwachtte nummer 1 bij de jury's werd het niet (3e notabene) en Noorwegen die aan de haal ging met de publieksprijs en wegens gebrek aan punten van de jury's konden die het erepodium gedag zeggen. Achteraf blijf ik dat toch ook een beetje een tegenvaller vinden. Duncan leek vooraf af te steven op een enorme overwinning en dat lag toch wat anders.
Ik ben dus inmiddels afgesprongen van de winsttrein. Zullen we gewoon maar weer 11e worden dan
\In het begin zag ik voornamelijk NLse, Belgen en Duitsers reageren. De laatste dagen zie ik veel meer mensen uit andere landen een berichtje achter later. Serviërs, Grieken, VK, Baltische staten en nu heel langzaam de Scandinaviërs.quote:Op woensdag 20 maart 2024 23:52 schreef Mandy040986 het volgende:
Die youtube video gaat ook nog steeds als een malle en dat zijn echt niet alleen Nederlanders en Belgen die kijken, me dunkt.
quote:Op woensdag 20 maart 2024 23:52 schreef Mandy040986 het volgende:
Realistisch zijn we na de finale wel weer
Goeie idd. Ja. Het straalt vrolijkheid en gekkigheid uit (op een manier die niet vervelend is vind ik), dat vreten de televoters sowieso wel.quote:Op donderdag 21 maart 2024 07:03 schreef Za het volgende:
Vraag.
Stel dat Europapa de inzending zou zijn van Belarus, gezongen in diverse talen.
Zou je dan net zo enthousiast zijn over dit nummer als nu?
Mijn favorieten de afgelopen edities: Fins (2023), Roemeens (Moldavië, 2022), Oekraïens (2022 & 2021), Italiaans (2021)quote:Op donderdag 21 maart 2024 07:03 schreef Za het volgende:
Vraag.
Stel dat Europapa de inzending zou zijn van Belarus, gezongen in diverse talen.
Zou je dan net zo enthousiast zijn over dit nummer als nu?
Grieken en ook Italianen zie ik opvallend veel in de reacties.quote:Op donderdag 21 maart 2024 12:43 schreef grazz het volgende:
In het begin zag ik voornamelijk NLse, Belgen en Duitsers reageren. De laatste dagen zie ik veel meer mensen uit andere landen een berichtje achter later. Serviërs, Grieken, VK, Baltische staten en nu heel langzaam de Scandinaviërs.
De Efteling ligt aan de Europalaan. Reden voor een bezoekjequote:Op donderdag 21 maart 2024 10:41 schreef Dave het volgende:
Zwolle heeft helaas geen Europapark, -straat, -laan of whatever, anders had ik ook een Tiktok gemaakt.
Woensdag gehaktdag.quote:Op donderdag 21 maart 2024 14:29 schreef Kinga het volgende:
We hebben gisteren bij Zumba gehakt op Europapa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |