Goed geregeld, de national parken in de VS zouden adembenemend mooi moeten zijn, ik ben in Shenendoah toen ik jonger was geweest (volgens mij was ik 13) maar toen was ik nog niet op de leeftijd om dat op waarde te kunnen schatten. Dat moet een waanzinnige ervaring worden, goed dat je dat erbij pakt.quote:Op maandag 18 maart 2024 13:19 schreef Scrummie het volgende:
[..]
in de buurt van. Bedoeling is eerste paar dagen Virginia (Shenendoah national park) en daarna familie ontmoeten in Maryland.
Ja, al wat foto's gezien, ziet er prachtig uitquote:Op maandag 18 maart 2024 13:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Goed geregeld, de national parken in de VS zouden adembenemend mooi moeten zijn, ik ben in Shenendoah toen ik jonger was geweest (volgens mij was ik 13) maar toen was ik nog niet op de leeftijd om dat op waarde te kunnen schatten. Dat moet een waanzinnige ervaring worden, goed dat je dat erbij pakt.
Ook spannend om de familie te bezoeken, ik neem aan al wel aan het videobellen geweest? Grote familie of enkel ouders/gezin? Ik ga waarschijnlijk voor Thanksgiving voor het eerst die kant op maar haar ouders komen al deze richting in juni.
1 augustus met de aankondiging dat 'ie berooid terug op de zolder van zijn ouders zit.quote:Op maandag 18 maart 2024 13:27 schreef Coco het volgende:
1 juli komt @:Scrummie met de aankondiging dat hij verloofd is.
Dan nog niet maar dat gaat geen jaar meer duren.quote:Op maandag 18 maart 2024 13:27 schreef Coco het volgende:
1 juli komt @:Scrummie met de aankondiging dat hij verloofd is.
quote:Op maandag 18 maart 2024 13:22 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zal ik doen. Als ik indianen tegenkom stuur ik je een foto.
Klopt, dat zit me enorm dwarsquote:Op maandag 18 maart 2024 13:40 schreef Oriente het volgende:
[..]
Die film heeft een hele rare fout met dat litteken!
Niet te snel, eerst een vrijgezellenfeest. Misschien een bedrijventour bij Rituals met de jongens?quote:Op maandag 18 maart 2024 13:31 schreef GGMM het volgende:
Hopelijk ben ik uitgenodigd om de bruiloft
En geen smoesjes van "het wordt heel klein zonder vrienden en familie" aub
Hele familie Petalo is bij de scam betrokken als ik het zo lees.quote:Op maandag 18 maart 2024 13:30 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
1 augustus met de aankondiging dat 'ie berooid terug op de zolder van zijn ouders zit.
Ik zie heel vaak als feedback staan dat ik een lieve jongen ben.quote:Op maandag 18 maart 2024 13:15 schreef Coco het volgende:
[..]
Ik adviseer je eens goed naar jouw notes te kijken van afgelopen tijd.
Klinkt goed, fijn dat de familie toch ietwat uitgedund is als je ze ontmoet, zit al genoeg druk op natuurlijk. Je bent al vaker in de VS geweest toch?quote:Op maandag 18 maart 2024 13:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, al wat foto's gezien, ziet er prachtig uit
Ja, wel kennis gemaakt via videobellen idd. Hele familie eigenlijk al, inclusief tantes en neefjes en al die ongein. Maar nu voornamelijk ouders en zusje, al zal de rest wel weten dat ik er ben en ook langs willen komen.
Leuk man, Thanksgiving daar vieren lijkt me ook wel een leuke belevenis.
Je bent een verstandige jongen die ver gaat komen.quote:Op maandag 18 maart 2024 14:48 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik zie heel vaak als feedback staan dat ik een lieve jongen ben.
Of ik heb helemaal geen feedback. Dus eigenlijk ben ik gewoon een lieve jongen.
Nouja, 1 keer eerder maar. En toen stonden de Twin Towers nog. Maar inderdaad, hopelijk doen ze geen grote BBQ ofzo om alles in 1 keer te ontmoeten. Ik hou niet zo van dat soort schijnwerpers. Maar we zullen zien.quote:Op maandag 18 maart 2024 14:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Klinkt goed, fijn dat de familie toch ietwat uitgedund is als je ze ontmoet, zit al genoeg druk op natuurlijk. Je bent al vaker in de VS geweest toch?
Thanksgiving lijkt mij zelf ook leuk, maakt het voor mij ook makkelijker om thuis te blijven tijdens Kerst. Het is wel afhankelijk of ik mijn nieuwe baan na de zomer kan starten zodat ik niet gebonden meer zit aan de schoolvakanties.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |