Sophie of Jeroen?quote:Op donderdag 14 maart 2024 23:02 schreef superniger het volgende:
Plasman zat net bij Sophie en Jeroen.
Oh bahquote:
Mevrouw Yeşilgöz wilde ook geen kabinet Wilders 1.quote:Op donderdag 14 maart 2024 23:21 schreef superniger het volgende:
Ik ben helemaal klaar met autist Omtzigt.
Iedereen weet dat daar totaal niet mee te werken valt. Zeker niet voor een relatief normaal mens als Omtzicht.quote:Op donderdag 14 maart 2024 23:27 schreef svann het volgende:
[..]
Mevrouw Yeşilgöz wilde ook geen kabinet Wilders 1.
Zwarte pieten om alles richting NSC te schuiven.
Kan nooit goed gaan met een gefrustreerde Wilders.
Bijna.quote:
Het hele internet is tegenwoordig geobsedeerd door travestieten en genders. Heel raar. Een tijdje terug was het hip om tegen feministen te zijn. Daarvoor was het in om te raaskallen over creationisten.quote:Op donderdag 14 maart 2024 23:49 schreef NoCigar het volgende:
Welke Fokkers hebben dat filmpje bedacht? Dit lees je regelmatig hier.
We hebben een interim burgemeester.quote:
Peter van der Velden, had het over zijn ketting in het begin van de uitzendingquote:Op vrijdag 15 maart 2024 22:52 schreef svann het volgende:
[..]
We hebben een interim burgemeester.
(Na de geweldige Lenferink die we zelf hadden gekozen. Nu gaat 't weer een onderonsje worden. )
Over wie heb je het? *net inschakelt
Dat burgemeesters die wel eens kwijt raakten na feestelijkheden?quote:Op vrijdag 15 maart 2024 22:57 schreef monkyyy het volgende:
Peter van der Velden, had het over zijn ketting in het begin van de uitzending
quote:Op vrijdag 15 maart 2024 22:58 schreef svann het volgende:
[..]
Dat burgemeesters die wel eens kwijt raakten na feestelijkheden?
Haastklusje duidelijk.quote:Op vrijdag 15 maart 2024 22:58 schreef monkyyy het volgende:
Tussen 2034 en 2037 zijn die boten operationeel
Ooit nagegaan of dat klopte?quote:Op vrijdag 15 maart 2024 23:02 schreef svann het volgende:
Ik herinner me een marineverhaal van vroeger.
Alle duikbootpersoneel moest bij de bedrijfstandarts langs om hun vullingen te laten vervangen, anders zou het bij duiken niet goed gaan.
En samen met Trump een hamburger nuttigt?quote:Op vrijdag 15 maart 2024 23:09 schreef monkyyy het volgende:
Moet je eens voorstellen dat Caroline daar rond gaat stappen in het Oval Office in haar motorjackie.
Gelukkig gaat dat niet gebeuren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |