VVD propaganda showquote:
Vanochtend ook weer bij WNL. Walgelijk. Daar zat ook Raymond Mens weer in Trump z'n reet. Hilversum links ? My ass.quote:Op zondag 9 februari 2025 22:14 schreef Martinello het volgende:
Dilan durft nauwelijks iets te zeggen over de krankzinnigheid van Wilders. Laffe trut.
Dilan is de lafheid in persoonquote:Op zondag 9 februari 2025 22:14 schreef Martinello het volgende:
Dilan durft nauwelijks iets te zeggen over de krankzinnigheid van Wilders. Laffe trut.
Eens. Alsof de redactie van vi het nog even erbij doet of het overlaat aan de stagiaires. Heel zwak (bijna elke week zo). Het schuurt ook nooit en er is geen logische lijn in te ontdekken. En Pieter zit er meestal voor lul. En dan altijd nog een Libelle rubriekje erbij.quote:Op maandag 17 februari 2025 00:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ben aan het terugkijken maar sjemig. Wat een zwak showtje. Beetje willekeurige instartjes erin gooien, grappen die niet werken, het eerste halfuur niks over politiek. Ongelofelijk
Echte onzin komt er niet uit maar de manier waarop hij het brengt isquote:Op zondag 23 februari 2025 22:25 schreef Martinello het volgende:
Wat is die Victor Vlam toch een verschrikkelijke oetlul.
Dat zit die toch ook wel?quote:Op zondag 9 maart 2025 21:54 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Check opent even de aanval op René door te suggereren dat hij aan de antidepressiva zitnieuwe rel in de maak.
Ja maar wel beetje ongepaste opmerking. Je gaat niet spotten met andermans kwalen.quote:
Dat doet er niet toe. Jack is een enge oude boze witte man.quote:
Dan ben je een Jan Roos.quote:Op zondag 9 maart 2025 22:37 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ja maar wel beetje ongepaste opmerking. Je gaat niet spotten met andermans kwalen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |