Ingeschreven. Maar de identificatie wil nog niet lukken. Denk dat het nog niet helemaal gereed is voor de start. Wel interessant initiatief. Goede horeca genoeg in België!quote:Op zaterdag 2 maart 2024 11:31 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Goed gevonden, zo te zien helemaal nieuw 👍🏻
Pas 38 ingeschreven investeerders.
Idem, identificatie via IDIN lukte ook, moet alleen nog acceptatie re volgen van HCB, inderdaad "Goede horeca genoeg en België.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:26 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ingeschreven. Maar de identificatie wil nog niet lukken. Denk dat het nog niet helemaal gereed is voor de start. Wel interessant initiatief. Goede horeca genoeg in België!
Heb ook even gekeken en zie behoorlijk veel meldingen staan.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 11:08 schreef ML45 het volgende:
[..]
Dank, ik zie dat ik zelf vaker naar de updates moet kijken en dat GvE dus niet standaard een mail stuurt. Bij het bekijken van de updates zie ik meer berichten over projecten waar iets mee is zoals het betalen van een termijn uit het depot. .
Inderdaad leuk. Wel even opletten met de bronheffing voor investeerders uit Nederland. Op de site staat "Om deze reden opteert HCB ervoor om steeds de volledige roerende voorheffing in te houden, m.u.v. de intresten op leningen aan startups (situaties 5.1 en 6.1) aangezien hiervoor geen wettelijke procedure tot teruggave of verrekening is voorzien. Het behoort vervolgens tot de verantwoordelijkheid van de investeerder om na te gaan of deze roerende voorheffing eventueel verrekend of (deels) teruggekregen kan worden".quote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:35 schreef peterc het volgende:
[..]
Idem, identificatie via IDIN lukte ook, moet alleen nog acceptatie re volgen van HCB, inderdaad "Goede horeca genoeg en België.
Ze leen 2700 K. Taxatie 3500 K. Overwaarde 800 Kquote:
Ik zie dat het team van HCB bestaat uit 2 Belgen en 3 bekende mannen van HCN. Dat klinkt als een potentieel goede combinatie van kennis van de lokale markt en crowdfund-ervaring.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:35 schreef peterc het volgende:
[..]
Idem, identificatie via IDIN lukte ook, moet alleen nog acceptatie re volgen van HCB, inderdaad "Goede horeca genoeg en België.
Dit is echt al heel vaak gevraagd aan ze, ik begrijp gewoon niet dat ze dit niet willen doen.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 15:09 schreef Zeghomaar het volgende:
[..]
Heb ook even gekeken en zie behoorlijk veel meldingen staan.
Krijgen we niet standard een email wanneer er een update is?
Dan moet ik maar iets in de agenda zetten om er met regelmaat naar te kijken.
De meeste 'updates' zijn nietszeggende kreten van het incassobureau zonder toelichting. Ik denk dat ze niet zitten te wachten op mailtjes om dit toe te lichten.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 19:59 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Dit is echt al heel vaak gevraagd aan ze, ik begrijp gewoon niet dat ze dit niet willen doen.
quote:Op zaterdag 2 maart 2024 09:34 schreef fok321 het volgende:
GVE Project Overname De Zilvermeeuw (24943)De woning lijkt verkocht onder voorbehoud. Taxatie in de pitch 550k (2021).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga toch flink instappen morgen in deze. Ik snap geen hout van haar HSP business, maar het project is verder alles waar ik van houd:quote:Op donderdag 29 februari 2024 19:21 schreef Zomaarevenkijken het volgende:
Coach bij GVE. 10%, 60 mnd, 2e hyp (dekkend) op woonhuis
Zweverig verhaal maar dat zal wel bij het vak horen. Ik had liever een verklaring gelezen voor de bijzondere omzetcijfers in de EBI. In 2 jaar van 98 gedaald naar 19k omzet vorig jaar, maar dit jaar is 150k de verwachting met nog een verdubbeling over 2 jaar. Klein tijdelijk dipje zeker?
En het doel van de lening is net zo vaag. De tekst heeft het over marketing en scholing van het team. Welk team? Uit de toelichting en EBI lijkt het te gaan om een opleiding voor haarzelf a 50.000 euro. Dan ben ik weer benieuwd om wat voor opleiding het gaat.
Waarom kunnen die platformen niet gewoon neerzetten waar het om gaat: Mevrouw F. L. heeft een coaching praktijk maar heeft last van een sterk teruglopende vraag. Ze denkt het tij te kunnen keren door het volgen van een marketingopleiding. Ze wil hiervoor graag een lening aangaan van 74.000 euro met 10% rente. Als zekerheid biedt ze een tweede hypotheek op haar woonhuis.
Klaar!
Instappen bij gve? Ik blijf voort echt weg bij deze club! Comfortontwikkeling projecten nog steeds geen vooruitgang, het is tot met deze projecten nog net geen MAX!quote:Op zondag 3 maart 2024 16:03 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Ik ga toch flink instappen morgen in deze. Ik snap geen hout van haar HSP business, maar het project is verder alles waar ik van houd:
- Hoge rente
- Hoge zekerheid (overwaarde op verder courant huis is groter dan GVE schetst en leningsbedrag is redelijk manageable)
- Volledige aflossing in 5 jaar
Ben benieuw of die in 10 minuten vol is of dat ik de enige ben die er intrapt
Ik neem hem ook mee. De WOZ is alweer 22k gestegen tov de waarde uit de pitch.quote:Op zondag 3 maart 2024 16:03 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Ik ga toch flink instappen morgen in deze. Ik snap geen hout van haar HSP business, maar het project is verder alles waar ik van houd:
- Hoge rente
- Hoge zekerheid (overwaarde op verder courant huis is groter dan GVE schetst en leningsbedrag is redelijk manageable)
- Volledige aflossing in 5 jaar
Ben benieuw of die in 10 minuten vol is of dat ik de enige ben die er intrapt
Hoera, verhoogt voor mij persoonlijk ook de kans dat ik eens met de incentives benquote:Op zaterdag 2 maart 2024 11:26 schreef Tjalala het volgende:
Naast HCN ook een HCB?
https://horecacrowdfunding.be/
Open voor de liefhebbers om 1100.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 00:05 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Dat opleidingsinstituut heeft een beter businessmodel dan mevr. F.L.
Ik geloof er ook niet zo in. Na een omzet van 98k in 2021 naar een omzet van 19k in 2023 en dan in 2024 door een opleiding naar 150k. Ik sla over, ondanks de goede zekerheden.quote:Op maandag 4 maart 2024 10:35 schreef zeeland6 het volgende:
[..]
Open voor de liefhebbers om 1100.
Ze heeft maar liefst 19.000 omzet geschoord in 2023. Bedrijf is op sterven na dood.
Hockeystick prognose. Alle signalen op rood.
Ze kan natuurlijk ook een cursus doen bij de LOI ipv een opleiding van 50K......
Omg, GVE site bijna down, stond in de virtuele wachtrij en het project is nu 103% gefund in ~3 minuten. Wel een leuk succesje voor GVE toch?quote:Op maandag 4 maart 2024 10:35 schreef zeeland6 het volgende:
[..]
Open voor de liefhebbers om 1100.
Ze heeft maar liefst 19.000 omzet geschoord in 2023. Bedrijf is op sterven na dood.
Hockeystick prognose. Alle signalen op rood.
Ze kan natuurlijk ook een cursus doen bij de LOI ipv een opleiding van 50K......
Zeker. En gelijk biedt het Floor weer, na haar marketingopleiding natuurlijk, mogelijkheden om een cursus op te starten 'omgaan met teleurstellingen'.quote:Op maandag 4 maart 2024 11:06 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Omg, GVE site bijna down, stond in de virtuele wachtrij en het project is nu 103% gefund in ~3 minuten. Wel een leuk succesje voor GVE toch?
Zo zie je maar weer dat als GvE een keer een "goed" project aan kan bieden met de juiste rente ze nog voldoende investeerders hebben om een dergelijk project zo vol te storten. Je mag hopen dat het ze aan het denken zet.quote:Op maandag 4 maart 2024 11:06 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Omg, GVE site bijna down, stond in de virtuele wachtrij en het project is nu 103% gefund in ~3 minuten. Wel een leuk succesje voor GVE toch?
Ik heb het geprobeerd, was nr 25 in de wachtrij maar blijkbaar waren er wat malloten met hele forse bedragen.quote:Op maandag 4 maart 2024 11:10 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
Meegenomen - we gaan het zien. Zal best een hobbelig ritje worden maar rente en zekerheden compenseren dat m.i. voldoende.
Inmiddels ook geprobeerd (met zakelijk account, nederlandse onderneming) aan te melden maar daarbij gaat KYC dus fout, blijkbaar wegens specifieke belgische informatie die gecontroleerd wordt. Ik kreeg als reactie hierop dat het geheel nog niet operationeel is (ondanks dat het geheel al wel online staat) en dat ze hopen later deze maand het een en ander af te ronden maar nu nog bezig zijn met de laatste test activiteiten.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 11:26 schreef Tjalala het volgende:
Naast HCN ook een HCB?
https://horecacrowdfunding.be/
bijlage A. Ik hoop dat ze bij de notaris wel apart tekenen......quote:Op maandag 4 maart 2024 11:24 schreef Horsemen het volgende:
Nieuw 5 jarig SiG project:
Van Oosterzeestraat 32A en 32B in Rotterdam LIVE 6 maart 2024 om 11.00 uur
Vandaag presenteren wij een nieuw project aan de Van Oosterzeestraat 32A en 32B in Rotterdam. Je kunt vanaf 6 maart 2024 om 11.00 uur investeringen toezeggen. De looptijd bedraagt 5 jaar. De LTV van het pand is 80% van de waarde in verhuurde staat van ¤ 785.000.
Rentevergoedingen:
Schijf 1A: 7,00% ¤ 392.500
Schijf 1B: 8,25% ¤ 157.000
Schijf 2: 8,40% ¤ 78.500
Het betreft 2 studio's gelegen op de 1e verdieping. Het object is gelegen in de buurt Nieuwe Westen. Op fietsafstand van de woning is het centrum van Rotterdam te vinden met alle dagelijkse voorzieningen. Betaald parkeren is mogelijk langs de openbare weg. Het object is goed te bereiken met de auto, de fiets en met het openbaar vervoer.
https://investeren.sameni(...)zeestraat-32a-en-32b
Ik heb net weer met open mond zitten kijken naar de foto's van dit zogenaamd recent gerenoveerde pand i.c.m. de taxatiewaarde, woz waarde en huurprijs.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb eens gestemd. Denk nette oplossing.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |