SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totale scorelijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor alle maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nul gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar JanuariOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ik zit ook in het Speklap DTS kampquote:Op woensdag 28 februari 2024 20:10 schreef HappyCharly het volgende:
Bij mij staat er speklap dts kamp![]()
quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:09 schreef Harrie het volgende:
TT slaat nergens op, het is winnaar van februari dat maakt het nog geen kampioen
♡♡♡♡![]()
PppfffffffWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:23 schreef JustinK het volgende:
[..]
Is dat het geluid van een Speklap in de pan?neuh dat knettert meer
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Spetter spetter de spetterquote:Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Spetter spieter spater lekker aan een pater
met je houding en je gedrag laat je zien dat je elkaar mag![]()
Ik ga nog niet naar huis, morgen maar een katerquote:Op woensdag 28 februari 2024 20:27 schreef Speklap3000 het volgende:
Spetter spieter spater lekker aan een pater![]()
![]()
Why nu..quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:34 schreef Speklap3000 het volgende:
DAMES EN HEREN, IK BEN UW DTS-KAMPIOEN♡♡♡♡![]()
Ik heb 1.655 punten voorsprong op @JustinK.quote:
Er zijn tussen nu en morgen middernacht nog maar 1.650 punten te verdienen. AKA: Ik kan niet meer ingehaald worden
met je houding en je gedrag laat je zien dat je elkaar mag![]()
DANKUWELquote:Op woensdag 28 februari 2024 20:37 schreef JustinK het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
GEFELICITEERD!
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]![]()
![]()
Trots op mijn vice-kampioen
met je houding en je gedrag laat je zien dat je elkaar mag![]()
Was je er bang voorquote:Op woensdag 28 februari 2024 20:38 schreef Speklap3000 het volgende:
[..]
Ik heb 1.655 punten voorsprong op @:JustinK.
Er zijn tussen nu en morgen middernacht nog maar 1.650 punten te verdienen. AKA: Ik kan niet meer ingehaald worden![]()
![]()
quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:39 schreef Speklap3000 het volgende:
[..]
DANKUWEL![]()
![]()
Trots op mijn vice-kampioen![]()
![]()
![]()
![]()
Net wanneer ik dacht dat je t niet nog serieuzer kon nemen..quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:38 schreef Speklap3000 het volgende:
[..]
Ik heb 1.655 punten voorsprong op @:JustinK.
Er zijn tussen nu en morgen middernacht nog maar 1.650 punten te verdienen. AKA: Ik kan niet meer ingehaald worden♡♡♡♡
Forum Opties Forumhop: Hop naar: