 
		 
			 
			
			
			Ja sorry, vind dat inmiddels wat lastig in deze baggerbesmeurde reeksquote:Op donderdag 29 februari 2024 14:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Sarcasme, leer het herkennen
 
											 
			 
			
			
			Niet zo'n bek jij tegen haar.quote:Op donderdag 29 februari 2024 14:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Sarcasme, leer het herkennen
 
			 
			
			
			Het grooste deel van de grondtroepen in gaza zijn geen professionele soldaten, dus je hebt geen ijzersterke discipline.quote:Op donderdag 29 februari 2024 14:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Aan al die tiktok filmpjes te zien, is van dat hoogstaande IDF ook niet veel meer over, nee.
Allemachtig. Ze hebben echt snel de grootste josti's van Israel richting Gaza gestuurd.
 
			 
			
			
			Heb ook al aardig wat plunderende Isralische soldaten gezien, en dat is niet bepaald een goede zaak.quote:Op donderdag 29 februari 2024 14:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Aan al die tiktok filmpjes te zien, is van dat hoogstaande IDF ook niet veel meer over, nee.
Allemachtig. Ze hebben echt snel de grootste josti's van Israel richting Gaza gestuurd.
 
			 
			
			
			Ja. En treurige foto's met de lingerie van Palestijnse dames. Soldaten die in het kinderbedje gaan liggen van het gezin dat is kapot gebombardeerd of gevlucht.quote:Op donderdag 29 februari 2024 15:01 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Heb ook al aardig wat plunderende Isralische soldaten gezien, en dat is niet bepaald een goede zaak.
 
			 
			
			
			Ik begrijp dat dat juist wel het geval is. Blijkbaar is de handhaving niet zo goed en zijn Israli's net Nederlanders want die vinden ook altijd dat regels niet voor hen geldenquote:Op donderdag 29 februari 2024 14:59 schreef oblo het volgende:
[..]
Het grooste deel van de grondtroepen in gaza zijn geen professionele soldaten, dus je hebt geen ijzersterke discipline.
Ook snap ik niet dat er van bovenaf geen telefoon discipline is ingevoerd, grote fout.

 
			 
			
			
			Als je kijkt naar wat er op andere plekken in de wereld gebeurt valt dit eigenlijk erg mee. En we hebben hier met een volk te maken dat deze huidige situatie aan hun eigen gedrag heeft te danken. Dat is andere gevallen niet zo. Denk bijvoorbeeld aan de Oekraners, Soedanezen, Jemenieten of de miljoenen Afghaanse vluchtelingen die Pakistan uit worden gezet.quote:Op donderdag 29 februari 2024 14:40 schreef xpompompomx het volgende:
Wat een ongekend humanitair drama wordt dat zo zeg.
 
			 
			
			
			 
  
  
			 
			
			
			Lol. Ik ken mensen die daar gewoon met hun telefoon zitten, maar dat zijn reservisten. Afhankelijk van de eenheid zijn de regels voor reservisten flink losser.quote:Op donderdag 29 februari 2024 15:53 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik begrijp dat dat juist wel het geval is. Blijkbaar is de handhaving niet zo goed en zijn Israli's net Nederlanders want die vinden ook altijd dat regels niet voor hen gelden
https://www.timesofisrael(...)eading-to-pass-time/
 
			 
			
			
			Het wordt formeel niet ontkent. Alleen tweets als dezequote:Op donderdag 29 februari 2024 14:27 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik denk dat de situatie in (vooral) het noorden niet te ontkennen is. Zie jij dat ontkend worden?
Dit ziet er steeds meer uit als mensen die door het dolle zijn omdat ze niet meer te vreten hebben. Daar doorheen fietsen dan misschien nog Hamas-tactieken en trigger-happy Israelische soldaten die dit stukje nou niet getraind zullen hebben.
Onderaan de streep is het gewoon een warboel en zijn er mensen dood.
 
			 
			
			
			De Rabobankquote:Op donderdag 29 februari 2024 13:26 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Uiteindelijk is de hoofdschuldige natuurlijk Iran
 
											 
			 
			
			
			Die beelden zien er inderdaad niet uit als hongerlijden nee.quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:19 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het wordt formeel niet ontkent. Alleen tweets als deze
[ x ]
ostint plaatst regelmatig dit soort posts en doet lacherig over de vermeende honger of
[ x ]
En twitteraccounts van COGAT en Isral die trots melden hoeveel vrachtwagens met voedsel Gaza binnen gereden zijn die ontkennen een vermeende honger niet, maar zijn wel bezig met framing. En het werkt, zie de talloze reacties onder al die tweets waar bots/gebruikers vragen waar die vermeende honger dan wel niet is.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Eens. De beelden tonen ook al geen Hamas terroristen. Waar zijn al die terroristen, er zouden tienduizenden terroristen zijn??!!!quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Die beelden zien er inderdaad niet uit als hongerlijden nee.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Op de tijdlijn van Imshin staat ook een post van een gezin in Noord-Gaza dat dolblij is met een zak meel.quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:19 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het wordt formeel niet ontkent. Alleen tweets als deze
[ x ]
ostint plaatst regelmatig dit soort posts en doet lacherig over de vermeende honger of
[ x ]
En twitteraccounts van COGAT en Isral die trots melden hoeveel vrachtwagens met voedsel Gaza binnen gereden zijn die ontkennen een vermeende honger niet, maar zijn wel bezig met framing. En het werkt, zie de talloze reacties onder al die tweets waar bots/gebruikers vragen waar die vermeende honger dan wel niet is.
 
			 
			
			
			Er gebeurt echt niet veel raars in Gaza hoor. Dit gebeurt in elke oorlog wel, in meer of mindere mate. Door alle partijen.quote:Op donderdag 29 februari 2024 15:01 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Heb ook al aardig wat plunderende Isralische soldaten gezien, en dat is niet bepaald een goede zaak.
 
			 
			
			
			Da's onzin, zoiets hoef je in het Nederlandse leger echt niet te proberen.quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:26 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Er gebeurt echt niet veel raars in Gaza hoor. Dit gebeurt in elke oorlog wel, in meer of mindere mate. Door alle partijen.
Hier staat echter overal een camera op (soms die van henzelf).
Wat is dit voor een vreemd argument? Het geplunder door ongedisciplineerde Isralische soldaten is een strategie van Hamas?quote:Maar boys will be boys en soldaten will be soldaten. Onderdeel van Hamas' strategie, waarvan ze maar niet doorkrijgen dat die niet meer werkt, is dat ze overal over huilen om sympathie te krijgen. Dus ook dat werkt al niet mee.
 
											 
			 
			
			
			Een leger dat civiele infrastructuur aanvalt? Wat een genocidale onmensen! Bah, dat moeten we altijd aan de kaak blijven stellen!quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:24 schreef egayalS het volgende:
Het was ook een hobby van de Russen/Assadisten in Syri markten te bombarderen. Het westen sprak er altijd schande van. Nu gelden er uiteraard andere regels omdat Isral een bondgenoot is, dat het recht heeft zich te verdedigen
[ x ]
 
			 
			
			
			Je zei recent nog dat de Palestijnse terroristen zich kleden als burgers en zich verstoppen onder hen. Dus hoe weet je dit dan?quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Eens. De beelden tonen ook al geen Hamas terroristen. Waar zijn al die terroristen, er zouden tienduizenden terroristen zijn??!!!
 
			 
			
			
			Aha, dus daar zitten verschillen in dan. Ik zou het niet onverstandig vinden vanuit IDF om de teugels wat aan te halen dan want die filmpjes zijn echt blaartrekkend beschamend.quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:17 schreef oblo het volgende:
[..]
Lol. Ik ken mensen die daar gewoon met hun telefoon zitten, maar dat zijn reservisten. Afhankelijk van de eenheid zijn de regels voor reservisten flink losser.
 
			 
			
			
			De beelden van 7 oktober vergeten? Er waren toen nogal wat plunderende Palestijnen in de Isralische dorpen.quote:Op donderdag 29 februari 2024 16:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Da's onzin, zoiets hoef je in het Nederlandse leger echt niet te proberen.
[..]
Wat is dit voor een vreemd argument? Het geplunder door ongedisciplineerde Isralische soldaten is een strategie van Hamas?
 
			 
			
			
			
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |