De Telegraaf beweert/beweerde daarna dat het om seksueel overschrijdend gedrag ging/terwijl eerder juist was gezegd dat het om 'controlling behaviour' ging. Meer een Van Nieuwkerkje dus, maar vermoedelijk een stuk minder structureel.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De Telegraaf heeft beweerd dat er een klacht tegen Horner was ingediend en dat er een onafhankelijk onderzoek naar hem liep. Dat klopt toch gewoon?
je kiest kant hier. Je bent er zo van overtuigd dat de beschuldigingen terecht waren, dat je argumenteert dat de onafhankelijke onderzoekers toch niet zo onafhankelijk waren. Zoiets is nog steeds ernstig genoeg om iemand eruit te mieteren van zo'n positie, dat snap jij best.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:38 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Ik geef niemand een trap na, het is alleen niet altijd zo zwart-wit. En er hoeft niets verdraaid te zijn. Even een hypothetisch voorbeeld:
Stel Horner stuurt een medewerkster dickpics terwijl ze er niet van gediend is en zij meldt dit bij Red Bull met de mededeling dat Horner haar grenzen heeft overtreden. Red Bull stelt een onderzoek in en concludeert dat het is gebeurd, maar dat ze dit niet erg genoeg vinden om Horner aan de kant te schuiven. Hij krijgt een tik op de vingers en gaan weer over tot de orde van de dag.
Dan waren haar beschuldigingen wel degelijk terecht maar volgens Red Bull niet erg genoeg om Horner aan de kant te schuiven zoals Ajax bijvoorbeeld wel gedaan heeft bij Overmars (waar het om meerdere gevallen ging).
Nogmaals, ik zeg niet dat dit gebeurd is, maar noem het alleen als voorbeeld om aan te geven dat het niet altijd zwart-wit is.
En nu heb ik er genoeg over gezegd en is het tijd om het over get racen te hebben.
Volgens van Haren was er bewijs van grensoverschrijdend gedrag en heeft hij dit gezien. Of de onderzoeker heeft dat niet gezien of het bewijs is toch niet zo doorslaggevend.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De Telegraaf heeft beweerd dat er een klacht tegen Horner was ingediend en dat er een onafhankelijk onderzoek naar hem liep. Dat klopt toch gewoon?
In de post die quote lijkt gezegd te worden (zo lees ik het in ieder geval) dat wat de Telegraaf beweerd heeft niet klopt omdat de klacht ongegrond verklaard is. Maar dat blijkt m.i. nergens uit.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:41 schreef Jane het volgende:
[..]
De Telegraaf beweert/beweerde daarna dat het om seksueel overschrijdend gedrag ging/terwijl eerder juist was gezegd dat het om 'controlling behaviour' ging. Meer een Van Nieuwkerkje dus, maar vermoedelijk een stuk minder structureel.
We gaan snel weer racen gelukkig al neem ik aan dat Horner er zelf ook nog wel wat over zal zeggen morgen.quote:
Bild beweerde al vrij snel dat het om foto's zou gaan die Horner naar een medewerkster gestuurd zou hebben.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:41 schreef Jane het volgende:
[..]
De Telegraaf beweert/beweerde daarna dat het om seksueel overschrijdend gedrag ging/terwijl eerder juist was gezegd dat het om 'controlling behaviour' ging. Meer een Van Nieuwkerkje dus, maar vermoedelijk een stuk minder structureel.
Als hij slim is doet hij dat gewoon niet.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
We gaan snel weer racen gelukkig al neem ik aan dat Horner er zelf ook nog wel wat over zal zeggen morgen.
Of het werd door de onderzoeker en Red Bull niet geclassificeerd als grensoverschrijdend, maar als op het randje oid.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:42 schreef PirE het volgende:
[..]
Volgens van Haren was er bewijs van grensoverschrijdend gedrag en heeft hij dit gezien. Of de onderzoeker heeft dat niet gezien of het bewijs is toch niet zo doorslaggevend.
Voorlopig moet de Telegraaf weer achteraan de rij aansluitenquote:Op woensdag 28 februari 2024 20:45 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Al zal De Telegraaf vast nog met een mooi opiniestukje komen als ze echt zoetsappige appjes op het bureau hebben liggen.
Dan ken jij de Telegraaf niet.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Voorlopig moet de Telegraaf weer achteraan de rij aansluiten
Er wordt juist geen enkele kant gekozen. Behalve door jou.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
je kiest kant hier. Je bent er zo van overtuigd dat de beschuldigingen terecht waren, dat je argumenteert dat de onafhankelijke onderzoekers toch niet zo onafhankelijk waren. Zoiets is nog steeds ernstig genoeg om iemand eruit te mieteren van zo'n positie, dat snap jij best.
Horner is vrijgesproken, er is dus niets gebeurd, klaar. Nu kappen met dat victim-blaming.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Of het werd door de onderzoeker en Red Bull niet geclassificeerd als grensoverschrijdend, maar als op het randje oid.
We weten gewoon écht niet wat de klacht was en wat het bewijs was. Laat staan wat er daadwerkelijk is gebeurd. Er valt gewoon niets zinnigs over te zeggen.
Niet heel handig van hem, hij was vrij goed ingevoerd maar ik neem aan dat de deuren niet zo makkelijk meer open gaan.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Voorlopig moet de Telegraaf weer achteraan de rij aansluiten
Dat. En het zou fijn zijn als we dat kunnen doen zonder de één of de ander of beide door het slijk te halen.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:44 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Als hij slim is doet hij dat gewoon niet.
Het verdict ligt op tafel, en we kunnen dus weer door.
Ik kies geen enkele kant. Ik ben nergens overtuigd van en ik beweer ook niet dat de onderzoekers niet onafhankelijk waren.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
je kiest kant hier. Je bent er zo van overtuigd dat de beschuldigingen terecht waren, dat je argumenteert dat de onafhankelijke onderzoekers toch niet zo onafhankelijk waren. Zoiets is nog steeds ernstig genoeg om iemand eruit te mieteren van zo'n positie, dat snap jij best.
De enige die hier aan victim blaming doet ben jij. Jij legt de schuld bij de medewerkster.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Horner is vrijgesproken, er is dus niets gebeurd, klaar. Nu kappen met dat victim-blaming.
The Guardian (die ik zelf iets hoger aansla dan de Telegraaf of Bild) noemt het vandaag ook zo.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:44 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Bild beweerde al vrij snel dat het om foto's zou gaan die Horner naar een medewerkster gestuurd zou hebben.
Controlling behaviour kwam volgens mij niet bij de Telegraaf vandaan, maar speculatie van andere media.
Horner set for F1 season opener in Bahrain after being cleared by Red Bullquote:Christian Horner was investigated over an allegation of inappropriate controlling behaviour.
Er is niemand aan het victim blamen behalve jij.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Horner is vrijgesproken, er is dus niets gebeurd, klaar. Nu kappen met dat victim-blaming.
Je kan zo heerlijk overdrijven altijdquote:Op woensdag 28 februari 2024 20:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er is niemand aan het victim blamen behalve jij.
En mij het zwijgen op willen leggen omdat je het niet met me eens bent is gewoon censuur.
Zegt de grootste overdrijver.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je kan zo heerlijk overdrijven altijd
Feit is, niemand weet hoe het precies zit.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:50 schreef Jane het volgende:
[..]
The Guardian (die ik zelf iets hoger aansla dan de Telegraaf of Bild) noemt het vandaag ook zo.
[..]
Horner set for F1 season opener in Bahrain after being cleared by Red Bull
Persoonlijk ga ik er vooralsnog nog steeds vanuit dat er helemaal geen sprake is geweest van seksueel overschrijdend gedrag. En al helemaal niet van app-jes over afkoopsommen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |