Nice!quote:Op woensdag 28 februari 2024 18:12 schreef Ulx het volgende:
155ste Marine Infanterie Brigade krijgt weer eens een dreun.
[ x ]
joh, kunnen ze gelijk alle aanwezigen oppakken en naar het front sturen, hoe makkelijk wil je het hebben?quote:Op woensdag 28 februari 2024 16:25 schreef havanagila het volgende:
Vrijdag begrafenis van Navalny... in Moskou?
Zal wel niet uitlopen op massaal protest, maar toch. Dat t Kremlin dit toelaat.
Ja, het ligt alleen aan die gemene GOP. Biden zit met z'n handen in z'n haar en met tranen in z'n ogen. Hij wil wel, maar hij kan niet.quote:Op woensdag 28 februari 2024 18:05 schreef Ulx het volgende:
[..]
Uit de eigen voorraden. Maar zonder garantie dat ze het budget krijgen van de GOP om die weer aan te mogen vullen. En je weet aan wiens kant die partij staat.
Biden? Het is het Pentagon die aan het kijken is. Lees je stuk maar na.quote:Op woensdag 28 februari 2024 18:25 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, het ligt alleen aan die gemene GOP. Biden zit met z'n handen in z'n haar en met tranen in z'n ogen. Hij wil wel, maar hij kan niet.
quote:Op woensdag 28 februari 2024 18:52 schreef Ulx het volgende:
[..]
Biden? Het is het Pentagon die aan het kijken is. Lees je stuk maar na.
Verbeterd voor je. Want zoals we beide natuurlijk weten, het ligt aan iedereen en alles, maar niet aan biden, want die is democraat, en democraten zijn goed, en republikeinen zijn slecht. Gewoon godsonmogelijk dat biden blaam treft.quote:Op woensdag 28 februari 2024 18:25 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, het ligt alleen aan die gemene GOP pentagon medewerkers. Het is immers niet alsof die voor biden werken ofzo. Biden zit met z'n handen in z'n haar en met tranen in z'n ogen. Hij wil wel, maar hij kan niet.
We zullen het zien als ze het doen en de GOP weigert de voorraden aan te vullen. Of daar weer idiote eisen aan gaan verbinden. Of zegt dat ze troepen maar terug moeten trekken uit Europa.quote:Op woensdag 28 februari 2024 18:58 schreef ExTec het volgende:
[..]
[..]
Verbeterd voor je. Want zoals we beide natuurlijk weten, het ligt aan iedereen en alles, maar niet aan biden, want die is democraat, en democraten zijn goed, en republikeinen zijn slecht. Gewoon godsonmogelijk dat biden blaam treft.
[ x ]
McConnell was pro oekraine. En ik denk dat Johnson gewoon tot de verkiezingen gaat blokkeren.quote:Op woensdag 28 februari 2024 19:20 schreef oheng het volgende:
Mitch McConnell is ook afgetreden.
En Mike Johnson heeft een open letter van 23 parlementen en andere organisaties gekregen om de steun niet langer tegen te houden:
facebook.com/stefanchuk.official
Misschien is Rusland het daar niet mee eens en gaan ze oorlog voeren tegen Ukraine!quote:Op woensdag 28 februari 2024 18:04 schreef Starhopper het volgende:
Waarom vraag Moldavie niet gewoon aan Oekraine of ze Transnistrie willen schoonvegen? Dat hebben ze zo gefixt lijkt mij.
Ja, lijkt het wel op.quote:Op woensdag 28 februari 2024 19:30 schreef BEFEM het volgende:
[..]
McConnell was pro oekraine. En ik denk dat Johnson gewoon tot de verkiezingen gaat blokkeren.
Op het moment dat jij gaat putten uit je eigen voorraden, wordt het zelfs voor de slechte GOP op den duur wel moeilijk om alles nog bij te houden. Tenzij je wil verzanden in: ja maar dat en dat gaan we niet bekostigen, want dat heb je weg gegeven, lekker puh, dat zal je leren! - daar hebben ze dan ook zichzelf mee, en niet perse de goede democraten.quote:Op woensdag 28 februari 2024 19:24 schreef Ulx het volgende:
We zullen het zien als ze het doen en de GOP weigert de voorraden aan te vullen. Of daar weer idiote eisen aan gaan verbinden. Of zegt dat ze troepen maar terug moeten trekken uit Europa.
Ja, alleen moet je de democraten daarvoor bedanken, en die 8 republikeinse mafklappers.quote:
De overige 210 republikeinen stemden tegen.quote:Eight House Republicans and 208 House Democrats voted Tuesday to oust House Speaker Kevin McCarthy
transnistrie is ruslandquote:Op woensdag 28 februari 2024 13:56 schreef zuchtje het volgende:
Transnistrie moet even met Armeni gaan praten hoe waardevol de Russische hulp is
Nee het is niet van Rusland. Transnistri is een door Rusland bezet gebied in Moldavi.quote:
Vrij schandalig inderdaad. Flirten met het idee om een derde wereldoorlog te beginnen, wat zal eindigen in een nucleaire oorlog met alle gevolgen van dien.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:11 schreef Elan het volgende:
Macron is wel oprecht de weg kwijt als hij grondtroepen wil sturen
Ga klagen bij Poetin. Die is begonnen met oorlogje spelen.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Vrij schandalig inderdaad. Flirten met het idee om een derde wereldoorlog te beginnen, wat zal eindigen in een nucleaire oorlog met alle gevolgen van dien.
volgens mij is putin juist degene die steeds flirt met een derde wereldoorlog,. hij is degene met daadwerkelijk de handen aan de knoppenquote:Op woensdag 28 februari 2024 20:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Vrij schandalig inderdaad. Flirten met het idee om een derde wereldoorlog te beginnen, wat zal eindigen in een nucleaire oorlog met alle gevolgen van dien.
De russen zitten dagelijks te fantaseren over een nucleare oorlog als ze X niet krijgen hoor.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Vrij schandalig inderdaad. Flirten met het idee om een derde wereldoorlog te beginnen, wat zal eindigen in een nucleaire oorlog met alle gevolgen van dien.
Nee, het is vrij schandalig dat de orcs met hun vieze poten Oekraine zijn binnengevallenquote:
Het grote probleem is dat de Russen meer luchtoverwicht dan voorheen hebben over delen van de frontlinie. We zien dat ook doordat er meer Russische vliegtuigen neergehaald zijn.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:37 schreef inslagenreuring het volgende:
Die M1 Abrams die van de week is uitgeschakeld is de eerste ooit door vijandig vuur naar verluidt. Ook de eerste NASAMS launcher en de Russische luchtmacht houdt huis op terugtrekkende troepen ten westen van Avdiivka.
Wat gaat er ineens mis?
Hebben de Oekraners daadwerkelijk verdedigingswerken opgezet bij die rivieren en heuvels of is dat onzin om te scoren bij de achterban?quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:50 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het grote probleem is dat de Russen meer luchtoverwicht dan voorheen hebben over delen van de frontlinie. We zien dat ook doordat er meer Russische vliegtuigen neergehaald zijn.
Het blijkt dat onversterkte delen van de frontlinie niet verdedigd kunnen worden als de Russen oprukken met ondersteuning van FAB.
Daarnaast is er natuurlijk het probleem dat Oekrane geen terrein wil opgeven, ook al is de positie zwak.
Zoals eerder opgemerkt in artikelen van de Kiev Independent: de Russen hebben speciale legeronderdelen om verdedigingswerken te bouwen en Oekrane niet, hierdoor zijn de verdedigingslinies vaak onvoldoende.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |