quote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:02 schreef Li0nHeart het volgende:
Trouwens ... wie??????!!!??
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:12 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Hear hear.![]()
Ken je nog niet maar wij gaan vrienden worden.
Ik mis nooit een RLS als het afgelopen is eigenlijkquote:
Ging het goed?quote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:22 schreef ruudpuntenel het volgende:
Ben weer klaar met de training vandaag. Kom ik jullie weer vervelen
Dit heb ik ook echt. Als het is afgelopen denk ik er gewoon niet meer aan. Zit ook niet op SM en ben ook helemaal niet geïnteresseerd in wat ze verder doen eigenlijk 😊quote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:23 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik mis nooit een RLS als het afgelopen is eigenlijk
Niet echt, ik heb de tijd van de vorige training niet kunnen verbeteren. Maar dat maakt niet uit, als je maar plezier erin hebtquote:
Ja bij mijis het ook klaar is klaar. Mis ook nooit iemand als die er uitgaatquote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:31 schreef Adixsh het volgende:
[..]
Dit heb ik ook echt. Als het is afgelopen denk ik er gewoon niet meer aan. Zit ook niet op SM en ben ook helemaal niet geïnteresseerd in wat ze verder doen eigenlijk 😊
Dat is waar. Maar je tijd verbeteren was voor je zelf wel leuk geweest tochquote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:34 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Niet echt, ik heb de tijd van de vorige training niet kunnen verbeteren. Maar dat maakt niet uit, als je maar plezier erin hebt
Jessie toch wel?quote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja bij mijis het ook klaar is klaar. Mis ook nooit iemand als die er uitgaat
Heb nog t/m zondag de tijd om er iets vanaf te rijden.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:51 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat is waar. Maar je tijd verbeteren was voor je zelf wel leuk geweest toch
Hou vooral van rally (WRC en dergelijke)quote:Op vrijdag 23 februari 2024 16:20 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Heb nog t/m zondag de tijd om er iets vanaf te rijden.
[ afbeelding ]
Nou je hier toch bent, heb je met geocaching in Nederland ook al wat gevonden?quote:Op vrijdag 23 februari 2024 16:29 schreef Jockari het volgende:
[..]
Hou vooral van rally (WRC en dergelijke)
quote:
Vies geluid was dat altijdquote:Op vrijdag 23 februari 2024 15:54 schreef FreshFruit het volgende:
Wat kon je toen boos posten om het rochelelen.
Shame on me. Ben sinds Corona amper nog in holland geweest. Bezoekjes aan mijn zoon, met mondmasker (mondkapje voor de NL hier) die toen in Eindhoven woonde, winkelen met de dochter in Maastricht... Maar verder nix.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 16:34 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Nou je hier toch bent, heb je met geocaching in Nederland ook al wat gevonden?
Maar er zijn er ook veel (gewone) bijgekomen. Mijn vrouw is nogal fanatiek met de 'mysteries'. Wij zijn begonnen in 2018 en hebben er nu 2452 gevonden in alle windrichtingen van Nederland en afgelopen zomer in Tsjechië.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 17:49 schreef Jockari het volgende:
[..]
Shame on me. Ben sinds Corona amper nog in holland geweest. Bezoekjes aan mijn zoon, met mondmasker (mondkapje voor de NL hier) die toen in Eindhoven woonde, winkelen met de dochter in Maastricht... Maar verder nix.
Zoals gezegd ben ik terug begonnen sinds 2 maanden, maar tegenover 10 jaar geleden zijn er veel niet meer (de gewone bedoel ik dan).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |