quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SOONY
quote:Op donderdag 15 februari 2024 19:42 schreef RipCity het volgende:
TO Catch a smuggler deelnemer @:gibson88
Tja, dat is op zich wel een actueel onderwerp, een gesprek gaat er al snel over denk ik.quote:Op donderdag 15 februari 2024 19:46 schreef Sapstengel het volgende:
Ik vond haar echt heel leuk, tot ze over klimaatverandering begon.
and?quote:
Naja niets mis met ambities, maar altijd meer en beter willen en niet tevreden zijn met wat je hebt, vind ik wel een afknapper.quote:Op donderdag 15 februari 2024 19:52 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Ja dat hoor je inderdaad wel vaker. Maar extreme gevallen denk ik
Dat noem ik een streber. Ik heb het mezelf afgeleerd en af moeten leren om altijd beter te willen. op. een bepaald punt is het ook gewoon goed zoals het is.quote:Op donderdag 15 februari 2024 19:56 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Naja niets mis met ambities, maar altijd meer en beter willen en niet tevreden zijn met wat je hebt, vind ik wel een afknapper.
Tsja, dat is ook wel een beetje aangeleerd gedrag hier. Tendens van tegenwoordig is dat een (piep)klein land als Nederland HET verschil kan maken. Wat natuurlijke een dikke vette farce is.quote:Op donderdag 15 februari 2024 19:59 schreef Sapstengel het volgende:
Opzich snap ik het, betere wereld begint bij jezelf enzo. Maar waarom je hele leven ongemakkelijk maken voor het milieu, terwijl een land als China in minder dan 1 minuut uitstoot wat zij in haar hele leven zou doen.
Gru is het met je eens.quote:Op donderdag 15 februari 2024 20:00 schreef Gibson88 het volgende:
Ik vind die gele kleur wel mooi eigenlijk om eerlijk te zijn.
Ach is ook maar een fase voor haar. Wil wel kinderen natuurlijkquote:Op donderdag 15 februari 2024 19:59 schreef Sapstengel het volgende:
Opzich snap ik het, betere wereld begint bij jezelf enzo. Maar waarom je hele leven ongemakkelijk maken voor het milieu, terwijl een land als China in minder dan 1 minuut uitstoot wat zij in haar hele leven zou doen.
Ik geloof dat het idee is, dat we het goede voorbeeld moeten geven?quote:Op donderdag 15 februari 2024 20:01 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Tsja, dat is ook wel een beetje aangeleerd gedrag hier. Tendens van tegenwoordig is dat een (piep)klein land als Nederland HET verschil kan maken. Wat natuurlijke een dikke vette farce is.
Als dat het geval zou moeten zijn wordt er verdraaid weinig mee gedaanquote:Op donderdag 15 februari 2024 20:02 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ik geloof dat het idee is, dat we het goede voorbeeld moeten geven?
Mee eens. Sowieso alles van een bot, dat gekluif en gedoe met alle troep aan je handen.quote:Op donderdag 15 februari 2024 20:03 schreef Mortaxx het volgende:
Wow hij is mijn spirit animal! Ik eet ook nooit kip van een bot. Vreselijk
spareribs vind ik de enige uitzondering eigenlijkquote:Op donderdag 15 februari 2024 20:05 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Mee eens. Sowieso alles van een bot, dat gekluif en gedoe met alle troep aan je handen.
Ja heerlijk, spareribs kluiven vind ik heerlijk. Vooral van de barbecue als ze wat extra knapperig gebakken/braden zijnquote:Op donderdag 15 februari 2024 20:06 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
spareribs vind ik de enige uitzondering eigenlijk
vind het heel raar om Japan als fetish te hebben. Ook niet fijn voor Japanners dat ze worden gereduceerd tot anime en gekke pakjesquote:Op donderdag 15 februari 2024 20:05 schreef RipCity het volgende:
Oh dacht dat ze zei dat ze hield van squirt.
Mensen die japans leren zijn ook altijd apart slag volk he
Haha klopt wel jaquote:Op donderdag 15 februari 2024 20:05 schreef RipCity het volgende:
Mensen die japans leren zijn ook altijd apart slag volk he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |