Ik geef het nu op. Slaap lekker!quote:Op zaterdag 10 februari 2024 01:30 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik weet ook niet of ik tot de laatste minuut ga blijven, dat lijkt me meer iets voor morgen.
Hierna is geloof ik de laatste kandidaat met hun duet, die kijk ik nog wel even.
Jij ook, ik ga ook zo afsluiten denk ik.quote:
Welterusten!quote:
Trustenquote:Op zaterdag 10 februari 2024 01:38 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Jij ook, ik ga ook zo afsluiten denk ik.
Heb ik eerder op de dag nog live gehoord!quote:
Oh shitquote:Op zaterdag 10 februari 2024 01:58 schreef TheVulture het volgende:
Top 5 vanavond:
1. Geolier
2. Angelina Mango
3. Annalisa
4. Ghali
5. Alfa
Met een luid fluitconcert uit de zaal
Geolier gaat Angelina Mango en Annalisa verslaan ben ik bang
Met Mahmood in 2019 was het land ook niet echt gelukkig, al was dat volgens mij minder merkbaar in de zaal zelf. Dit zou wel een vergelijkbaar scenario zijn (en met misschien een even matige line-up als toen op het ESF zou zelfs Geolier kunnen scoren trouwens).quote:Op zaterdag 10 februari 2024 08:50 schreef Em31 het volgende:
Hebben we dit publiek dit eerder horen doen?
[ twitter ]
quote:Ok! An explanation about the voting system is overdue:
from tuesday to tonight the radio and press juries have voted with a score system from 1 to 10. This means that if Angelina scored a 9 across the juries and Geolier a 7 they had a difference so low that the televote had much more power (and we've always known that Geolier would've swept it). BUT! During the final round where the 5 best songs compete and everything resets, each member of the juries (both radio and press) will vote by assigning ONLY ONE PREFERENCE (they have to chose ONE SINGLE person to cast their vote), meaning that they will have a bigger impact. So thus far nothing is done yet, there is still hope!!!
Ja, maar dat werkt dus in twee richtingen (en dat is eigenlijk de kern van het probleem, want de televoting lijkt beslist als heel Napoli telkens hun beltegoed voor Geolier er doorheen jaagt). De jury heeft in theorie heel veel macht in dit systeem, en kan de televoting bijna overbodig maken. Maar als er stoorzenders in de superfinale komen, die opeens heel veel stemmen wegtrekken, wordt het een volledig open strijd.quote:Op zaterdag 10 februari 2024 09:41 schreef Em31 het volgende:
Zie wel dit van een Italiaan op Reddit
[..]
Ik gok dat de jury wel vriendelijk wordt geïnstrueerd dan om anders te stemmen vanavond, zou voor het instituut San Remo ook niet heel fijn zijn als zo'n lokale rapper een festival kaapt met een kutnummerquote:Op zaterdag 10 februari 2024 10:16 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar dat werkt dus in twee richtingen (en dat is eigenlijk de kern van het probleem, want de televoting lijkt beslist als heel Napoli telkens hun beltegoed voor Geolier er doorheen jaagt). De jury heeft in theorie heel veel macht in dit systeem, en kan de televoting bijna overbodig maken. Maar als er stoorzenders in de superfinale komen, die opeens heel veel stemmen wegtrekken, wordt het een volledig open strijd.
[ afbeelding ]
Ja, dat zou prima kunnen. Behalve voor het deel van de jury dat ook uit de regio Napoli komt danquote:Op zaterdag 10 februari 2024 10:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik gok dat de jury wel vriendelijk wordt geïnstrueerd dan om anders te stemmen vanavond, zou voor het instituut San Remo ook niet heel fijn zijn als zo'n lokale rapper een festival kaapt met een kutnummer
Het zo nette gala publiek laat zich horen.quote:Op zaterdag 10 februari 2024 08:50 schreef Em31 het volgende:
Hebben we dit publiek dit eerder horen doen?
[ twitter ]
Dit is dus een beetje alsof heel Friesland gaat stemmen in een Nederlandse voorronde.quote:Op zaterdag 10 februari 2024 10:20 schreef Momo het volgende:
Ik volg een bepaalde Italiaan voor wielerzaken en die is was ook boos dat Geolier bovenaan stond enkel omdat heel Napoli stemt (schijnbaar rapt hij ook in bepaald dialect).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |