Met 3 genomineerden zou de vraag moeten zijn: Wie moet er vertrekken.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:32 schreef BB-King het volgende:
Geen moeilijke keuze deze week.
Ashley![]()
Tyron
Nouchka![]()
Er moet sowieso weer even een Belg uit om de balans in het huis wat recht te trekken..
Verder is ze lastig te verstaan en dat kunstje met wax apparaat hebben we ook wel gezien.
Je hebt het gekonkel van Danny gemist zekerquote:Op donderdag 8 februari 2024 12:24 schreef zodeju het volgende:
Ashley nu weer met Danny aan het babbelen. (konkelen)
Ironahi.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:37 schreef Lillibet het volgende:
tom zegt niks omdat ze die afspraak hebben gemaakt en ronahi kwebbelt weer alles door
Heeft Doriana ook wel gelijk in maar ik zie liever Ashley de sfeer maken/bepalen als Doriana zelf want daar komt ook niks vanaf.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:36 schreef Lillibet het volgende:
dorina geeft aan dat ze ashley sfeerbepalend vindt zoals zij het zegt moet het gaan en iedereen volgt he maar voor de rest is het een hele fijne vrouw
Ik denk dat Doriana zich beperkt voelt door Ashley.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:39 schreef engine het volgende:
[..]
Heeft Doriana ook wel gelijk in maar ik zie liever Ashley de sfeer maken/bepalen als Doriana zelf want daar komt ook niks vanaf.
Ben ik met je eens. Doriana lijkt niet veel toe te voegen tot nu als wat roddelen en meepraten met andere mensen.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:39 schreef engine het volgende:
[..]
Heeft Doriana ook wel gelijk in maar ik zie liever Ashley de sfeer maken/bepalen als Doriana zelf want daar komt ook niks vanaf.
Hier kan ik dan toch wel weer stiekem van genieten , dat wordt nog wat zaterdagquote:Op donderdag 8 februari 2024 12:36 schreef Li0nHeart het volgende:
Ronahi : Ik denk dat Ashley naar huis gaat.
Hij wilde Danny niet op basariquote:Op donderdag 8 februari 2024 12:37 schreef BB-King het volgende:
Ronahi lult weer door aan Basiri dat Tom eigenlijk op hem wilde gaan.
Ja joh die blijft.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:40 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Hier kan ik dan toch wel weer stiekem van genieten , dat wordt nog wat zaterdag
Maar ik hoop dan ook maar dat Ashley blijft
Pannenkoeken bakken op 1.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:41 schreef Lillibet het volgende:
jammer dat we 2x dezelfde stream zien nu
Wanneer spreekt zij nou de waarheid..wat Tom betreftquote:Op donderdag 8 februari 2024 12:41 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Dat is niet wat Ronahi net vertelde. Meerdere malen zelfs.
Die liegt alles bij elkaar dat is haar gavequote:Op donderdag 8 februari 2024 12:41 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Dat is niet wat Ronahi net vertelde. Meerdere malen zelfs.
Zelfs al een jasje aan.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:44 schreef Jockari het volgende:
Haar stemming is helemaal omgeslagen
[ afbeelding ]
Ach, ook wel sneu hoor om na 5 dagen al genomineerd te zijnquote:Op donderdag 8 februari 2024 12:44 schreef Jockari het volgende:
Haar stemming is helemaal omgeslagen
[ afbeelding ]
Dit dus, ze heeft geen kans gekregen.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:47 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Ach, ook wel sneu hoor om na 5 dagen al genomineerd te zijn
Ik denk dat als je Ashley alle ruimte geeft ze ook sfeerbepalend kan zijn. Maar ze zit daar niet in haar eentje . Als zij zo dominant aanwezig is dan komt dat omdat de groep het toelaat , niets zegt (uit angst/ opportunisme/gemak etc)quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:36 schreef Lillibet het volgende:
dorina geeft aan dat ze ashley sfeerbepalend vindt zoals zij het zegt moet het gaan en iedereen volgt he maar voor de rest is het een hele fijne vrouw
Met de epiladyquote:Op donderdag 8 februari 2024 12:48 schreef Ireth het volgende:
Noushka vraagt of Karen overmorgen haar haar wil doen. Ben bang dat Ashley of Tyron dat zullen moeten doen
Met rodekool sap?quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:48 schreef Lillibet het volgende:
overmorgen gaat de huiskapster het haar van Noushka doen
balliage lijkt karen wel wat
Die heeft ze wel, maar dat heeft niet goed uitgepakt. Sabeau is niet genomineerd.quote:Op donderdag 8 februari 2024 12:48 schreef espri het volgende:
[..]
Dit dus, ze heeft geen kans gekregen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |