Mee eens🙂quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:07 schreef Frummelie het volgende:
Ik kan er op de ene of andere manier niet echt inkomen... ik vind het af en toe te kinderachtig voor woorden... en ik mis toch de smaakmakers Lenie en Ariana al was ik ze soms liever kwijt dan rijk... toch een gemis...
Ariana mag thuis blijven maar Lenie zorgde met zingen toch wat vrolijkheid.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:07 schreef Frummelie het volgende:
Ik kan er op de ene of andere manier niet echt inkomen... ik vind het af en toe te kinderachtig voor woorden... en ik mis toch de smaakmakers Lenie en Ariana al was ik ze soms liever kwijt dan rijk... toch een gemis...
Ik heb geen idee.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:07 schreef spapaars het volgende:
[..]
Weten ze het zelf nog niet dat ze beiden klaar staan om te vertrekken?
Of ze gaan beiden terug met 1 winnaar en 1 verliezer.
Kleutertijd en ze hebben een lol.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:03 schreef spapaars het volgende:
Kunnen ze nu echt niets beters verzinnen dan elkaars spulletjes verstoppen?
Ariana heerlijk voor de zeikmodus...quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:08 schreef Tuttebolleke het volgende:
[..]
Ariana mag thuis blijven maar Lenie zorgde met zingen toch wat vrolijkheid.
Vind de bewoners een stuk leuker dan vorig seizoen. Vind het alleen veel te druk en te vol.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:07 schreef Frummelie het volgende:
Ik kan er op de ene of andere manier niet echt inkomen... ik vind het af en toe te kinderachtig voor woorden... en ik mis toch de smaakmakers Lenie en Ariana al was ik ze soms liever kwijt dan rijk... toch een gemis...
Tom en Ariana verhaal was echt wel klaar.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:11 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ariana heerlijk voor de zeikmodus...![]()
Als ik nu de beelden zie tijdens de SL vond ik het toen toch leuker..
Nog erger dan vorige keer....mijn hemel en dat was al een ramp om dat uit te zitten.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:10 schreef TheVoice4ever het volgende:
Tom, Ashley zijn dus al finalisten, in dit voorspelbaar jaar
Nietquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:12 schreef marky het volgende:
[..]
Hoe dodelijk saai is het dan als je dit resultaat ziet.
Al zat er maar iemand die een beetje Salar in zich had....onhandig pretbek ijdel en toch wel slim wat het spelen betreft.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:13 schreef spapaars het volgende:
[..]
Het is geen groep die je moeilijke vraagstellingen kan geven.
opgeven met een blessure, zou BB ook niet erg vinden, ook geen finaleweek materiaal, en we moeten heel gauw uitdunnen qua groep, dus nu twee eruit zou goed zijn (eentje vrijwillig, eentje met de nominaties)quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:15 schreef BigBreg83 het volgende:
Ach dilano heeft last van zijn schouder![]()
![]()
Iets met een scheur
Wat denk jij dan dat het is?quote:Op woensdag 7 februari 2024 09:57 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Dat het een spel is komt ook mijn neus uit.
Ik heb vorig seizoen niet gekeken ivm EJVJLquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:12 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Vind de bewoners een stuk leuker dan vorig seizoen. Vind het alleen veel te druk en te vol.
Het is pas s'avonds echt leuk, als
er een klein clubje overblijft.
Maar dit is geen talentenjacht daar kan je veel meer uithalen ook al win je niet..dit is drie maanden weg voor een hele kleine kans om te winnen. En dan is het over. Want je hebt geen talent nodig.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:13 schreef TheVoice4ever het volgende:
en Tom wint makkelijk van Plastic Ashley
jonge vaders hebben altijd sympathy votes in allerlei talentenjachten
Dat hoefde van mij ook niet door te gaan, er zijn zat verhaallijnentjes...quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:12 schreef Tuttebolleke het volgende:
[..]
Tom en Ariana verhaal was echt wel klaar.
Voor het spel BigBrother heb je wel degelijk talent nodig, je moet het in je hebben dat je je geloofwaardig maakt dat je iedereen leuk vind, je moet kunnen roddelen zonder dat iemand het ziet als roddelen, je moet een bondje zien te maken zonder dat dat archwaan geeft, je moet zorgen dat de kijker jou leuk vind, zonder dat overdreven te doen overkomen. en zo kan ik nog veel meer opnoemenquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:19 schreef zodeju het volgende:
[..]
Maar dit is geen talentenjacht daar kan je veel meer uithalen ook al win je niet..dit is drie maanden weg voor een hele kleine kans om te winnen. En dan is het over. Want je hebt geen talent nodig.
Dat mag jij vinden.....dat vind ik van anderen......die nog in het huis zitten.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:15 schreef TheVoice4ever het volgende:
dit resultaat van Randy-Tyron maakt weinig uit, allebei toch geen kandidaten die ver komen, allebei fillermateriaal
We zullen zien.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:17 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
opgeven met een blessure, zou BB ook niet erg vinden, ook geen finaleweek materiaal, en we moeten heel gauw uitdunnen qua groep, dus nu twee eruit zou goed zijn (eentje vrijwillig, eentje met de nominaties)
Waar mag ik tekenen ik word nu al dat Dylano verliefdheid gezeik zat.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:10 schreef TheVoice4ever het volgende:
Tom, Ashley zijn dus al finalisten, in dit voorspelbaar jaar
Tom en Ashley hebben beide al een riante fanbase vergeleken met de rest, dus het is overduidelijk wie 2/4 finalisten zijn danquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:24 schreef BigBreg83 het volgende:
[..]
We zullen zien.
De finale duurt nog wel even dus heeft niet echt zin om daar al over te speculeren
Geen idee, maar ik machtig je meteen namens mij te tekenen mocht je erachter komenquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:24 schreef Blizzindy het volgende:
[..]
Waar mag ik tekenen ik word nu al dat Dylano verliefdheid gezeik zat.
Alice?? Ja die doet overal aan mee. Is een gangmaker. Karen?? dat giegelen van haar is niet nog dik twee maanden uit te houden.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:19 schreef TheVoice4ever het volgende:
de twee belgen in de finale: Tom, Karen
de twee nederlanders in de finale: Ashley, Alice
so obvious
Als je ervan uit gaat dat ze nooit samen genomineerd worden voor de finalequote:Op woensdag 7 februari 2024 10:19 schreef TheVoice4ever het volgende:
de twee belgen in de finale: Tom, Karen
de twee nederlanders in de finale: Ashley, Alice
so obvious
Dilano wordt in de zeik genomen door sabo, die flirt gewoon om dadelijk te krijgen wat ze wilt.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:24 schreef Blizzindy het volgende:
[..]
Waar mag ik tekenen ik word nu al dat Dylano verliefdheid gezeik zat.
Ook zoiets geforceerd. Binnen twee weken is het verhaallijntje over.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:24 schreef Blizzindy het volgende:
[..]
Waar mag ik tekenen ik word nu al dat Dylano verliefdheid gezeik zat.
En begrijpelijkquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:29 schreef TheVoice4ever het volgende:
Tom is de ''Brad Pitt'' qua uiterlijk
Ashley is de ''Lady GaGa, Madonna, Dua Lipa'' zogeheten fandom QUEEN daar, die kan niks verkeerds doen bij de kijkers
Heb je gelijk in. Maar Met al dat talent bereik je niks voor je toekomst als je niet de poet wint. Heel leuk maar weinig hebben voor de lange duur hun baan er van kunnen maken.quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:23 schreef rinardo het volgende:
[..]
Voor het spel BigBrother heb je wel degelijk talent nodig, je moet het in je hebben dat je je geloofwaardig maakt dat je iedereen leuk vind, je moet kunnen roddelen zonder dat iemand het ziet als roddelen, je moet een bondje zien te maken zonder dat dat archwaan geeft, je moet zorgen dat de kijker jou leuk vind, zonder dat overdreven te doen overkomen. en zo kan ik nog veel meer opnoemen
Nou ik vind haar niet veel aan hoor. Van mij mag ze naar huis, mocht ze al vanaf dag 1quote:Op woensdag 7 februari 2024 10:29 schreef TheVoice4ever het volgende:
Tom is de ''Brad Pitt'' qua uiterlijk
Ashley is de ''Lady GaGa, Madonna, Dua Lipa'' zogeheten fandom QUEEN daar, die kan niks verkeerds doen bij de kijkers
Ashley is letterlijk gemaakt voor reality trash tv, ik bedoel echt letterlijk, met al die botox en fillersquote:
Een Tom zie je in elke supermarkt of fitness wel eens passeren. Die is echt geen Brad Pitt qua schoonheidquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:29 schreef TheVoice4ever het volgende:
Tom is de ''Brad Pitt'' qua uiterlijk
Ashley is de ''Lady GaGa, Madonna, Dua Lipa'' zogeheten fandom QUEEN daar, die kan niks verkeerds doen bij de kijkers
NEEEEEEEEEquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:29 schreef TheVoice4ever het volgende:
Tom is de ''Brad Pitt'' qua uiterlijk
Ashley is de ''Lady GaGa, Madonna, Dua Lipa'' zogeheten fandom QUEEN daar, die kan niks verkeerds doen bij de kijkers
jammer voor je, maar dat gaat niet gebeurenquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:31 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nou ik vind haar niet veel aan hoor. Van mij mag ze naar huis, mocht ze al vanaf dag 1
Altijd leuk die invullingen maar dat is bij mensen idd niet verder kunnen kijkenquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:31 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
Ashley is letterlijk gemaakt voor reality trash tv, ik bedoel echt letterlijk, met al die botox en fillerslijkt wel een ex on the beach typje
durven ze niet, want anders word je genomineerd of zo, lafbekkenquote:Op woensdag 7 februari 2024 10:32 schreef Tuttebolleke het volgende:
Ashley zegt tenminste wat ze denkt, Ronahi, doriana, Dilano en Jimmy roddelen alleen maar.
Laten ze is wat direct zeggen tegen iemand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |