graag gedaanquote:Op zondag 4 februari 2024 13:54 schreef FreshFruit het volgende:
Nu zit dat liedje in mijn hoofd.Bedankt Schakel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb het recht om te bepalen!
quote:Op zondag 4 februari 2024 13:54 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
graag gedaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
Kontjes.quote:
Die ligt ook als enige met haar benen op de eettafel terwijl ze op de eethoekbank zit en dus daar haar bene kan leggen, maar nee op de tafel.quote:Op zondag 4 februari 2024 13:41 schreef Roxiebb het volgende:
[..]
Voor mij volstaat dit om haar eruit te stemmen. In het huis hebben enkele al gezegd dat ze niet tegen smakgeluiden kunnen. Karen zei toen ik eet heel smakkend, ze weet het maar doet er niks aan. Boertig.
die staat niet hieronder hahaquote:
quote:
Jep, die krijgt vliegles zaterdag... als het aan een aantal bewoners ligt..quote:
Tom moet ophouden met zichzelf uitleggenquote:Op zondag 4 februari 2024 14:29 schreef zodeju het volgende:
[..]
Versta er weer niks van. En Tyron is stil (hoop dat hij hem verstaat)
Die heeft daar niks te zoeken.quote:
waar heeft ze aan meegedaan dan?quote:Op zondag 4 februari 2024 14:31 schreef RelDaThief het volgende:
[..]
Die heeft daar niks te zoeken.
Ze heeft al genoeg aandacht/kansen gekregen in een ander programma.
(Geldt trouwens voor iedereen die al eens aan iets dergelijks heeft meegedaan)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |