Hij vindt van wel.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:36 schreef Bill_Hillie het volgende:
Ik denk dat Coquard dit gaat winnen (ik heb hier wel een belang bij overigens).
Een soort van Merlier.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:36 schreef Koffieplanter het volgende:
Wie wordt de kneus van de dag die veel te vroeg aangaat om fameus terug te wapperen?
Ze trokken hem overeind en de commentatoren zeiden 'Nou die heeft in ieder geval geen sleutelbeenbreuk anders doe je dat niet zo'.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 15:13 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Dit is echt helemaal niet leuk. Dan kan er ook wel een streep door de Tour du Rwanda.
Dat was Molano of Oliviera volgens mijquote:Op vrijdag 2 februari 2024 15:15 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ze trokken hem overeind en de commentatoren zeiden 'Nou die heeft in ieder geval geen sleutelbeenbreuk anders doe je dat niet zo'.
Alles bijgehaald.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 15:14 schreef Koffieplanter het volgende:
Het was wellicht niet zo'n goed idee om deze groep 5 minuten te geven in Besseges.
Oh ja dat was het groepje daarna in beeld inderdaad.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 15:18 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat was Molano of Oliviera volgens mij
Die Australiaanse opendeurenintrapper bij Jumbo Visma en deze puntzak friet bij de Lotto, wat is er in hemelsnaam aan de hand met onze sport?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 00:25 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ twitter ]
Dit vind ik erg bijzonder.
Hoop voor ONS hier in WLR, dat we ook nog voor een World Tour team kunnen werkenquote:Op zaterdag 3 februari 2024 00:29 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Die Australiaanse opendeurenintrapper bij Jumbo Visma en deze puntzak friet bij de Lotto, wat is er in hemelsnaam aan de hand met onze sport?
Kwestie van tijd dat @Rellende_Rotscholier wordt ingelijfd om voorbesprekingen te doen in de bus.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 07:15 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Hoop voor ONS hier in WLR, dat we ook nog voor een World Tour team kunnen werken
Wel vrij apart dat die teams blijkbaar zelf niet eens koersen terug kijken voor inzichten en Benji Naesen of all places de PLAYER elke dag een beetje aanslingert voor wat inzichten...
Dan komen ze te laat bij de startquote:Op zaterdag 3 februari 2024 07:27 schreef franklop het volgende:
[..]
Kwestie van tijd dat @:Rellende_Rotscholier wordt ingelijfd om voorbesprekingen te doen in de bus.
Hoezo? In de Rode Lantaarn (die Nederlandse podcast dus) geeft hij een een inkijkje in zijn werk voor Jumbo in de Tour van vorig jaar.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 00:25 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ twitter ]
Dit vind ik erg bijzonder.
Dat heb ik niet geluisterd, maar luister wel regelmatig de reguliere podcasts van hen. Patrick (de Australiër) vind ik nog geregeld zinnige dingen zeggen, maar Benji. Ja, niet.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 08:17 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Hoezo? In de Rode Lantaarn (die Nederlandse podcast dus) geeft hij een een inkijkje in zijn werk voor Jumbo in de Tour van vorig jaar.
Blijkbaar kan hij aardig etappes analyseren.
Burgos leest u mee.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 13:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Jeetje, alweer Binyan Ma. Gaat China vanaf nu alles winnen, @:mani89?
Blijkbaar. Rond de oude finishplek is er door een verkeersongeluk iemand overleden en de plek is niet vrijgegeven door de politie.quote:
Zeer terecht danquote:Op zaterdag 3 februari 2024 16:21 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Blijkbaar. Rond de oude finishplek is er door een verkeersongeluk iemand overleden en de plek is niet vrijgegeven door de politie.
Ik heb geen idee meer.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 16:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
Is 22km in beeld juist of niet?
10km maxquote:Op zaterdag 3 februari 2024 16:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ja dit kan nooit 22 km zijn
Volgens mij zijn we er al bijna
Dat lijkt me een terechte redenquote:Op zaterdag 3 februari 2024 16:21 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Blijkbaar. Rond de oude finishplek is er door een verkeersongeluk iemand overleden en de plek is niet vrijgegeven door de politie.
Nu de rest van het jaar nogquote:Op zaterdag 3 februari 2024 17:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
McNulty is elk jaar weer beter in Januari/Februari.
Weinig concrete plannen nog van die theedoeken.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 20:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
https://www.reuters.com/s(...)e-source-2024-02-02/
Aangezien iedereen doodleuk (haha dood) naar de Alula Tour kijkt zal niemand het iets boeien, maar blijkbaar zijn we weer een stap dichter bij het vierendelen van de sport.
Hopelijk net zo'n succes als de Hammer Seriesquote:Op zaterdag 3 februari 2024 20:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
https://www.reuters.com/s(...)e-source-2024-02-02/
Aangezien iedereen doodleuk (haha dood) naar de Alula Tour kijkt zal niemand het iets boeien, maar blijkbaar zijn we weer een stap dichter bij het vierendelen van de sport.
Wat is er in godesnaam ingewikkeld aan dan? Je hebt heel veel koersen, de een groter dan de ander, de een meerdaags en de ander eendaags, dat is het wel zo'n beetje.quote:Op zondag 4 februari 2024 00:00 schreef Halcon het volgende:
Plugge is among many in the sport who view the calendar as too labyrinthine for a general sports audience. “If we have a really strong league, with fewer races, really strong and understandable, then I think the value for everybody will go up,” he said.
Minder koers?quote:Op zondag 4 februari 2024 00:00 schreef Halcon het volgende:
Plugge is among many in the sport who view the calendar as too labyrinthine for a general sports audience. “If we have a really strong league, with fewer races, really strong and understandable, then I think the value for everybody will go up,” he said.
Het vlaggetje.quote:Op zondag 4 februari 2024 00:04 schreef Faraday01 het volgende:
Leo is een zware drinker![]()
TdT een wildcard geven voor de AGR
Stel dat zo'n league heel overheersend wordt, dan is dat ook wel slecht nieuws voor de teams en koersen die buiten de boot vallen.quote:Op zondag 4 februari 2024 00:17 schreef Aguero het volgende:
[..]
Minder koers?
Buiten alle ethische bezwaren zou dit dus ook nog eens slecht nieuws zijn voor #teamkoers.
Daar keken wel ongeveer 40 miljoen Thai naar!quote:Op zaterdag 3 februari 2024 23:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hopelijk net zo'n succes als de Hammer Series
Ik krijg sterk het idee dat Dries niet heel goed door had hoe de finish in elkaar stakquote:Op zondag 4 februari 2024 00:28 schreef wimderon het volgende:
Buitrago die ook maar iets weigert te doen en Dries De Hond die wil wegrijden na niets gedaan te hebben. Nu is het seizoen écht begonnen.
Jij bent verbaast over deze wildcard?quote:Op zondag 4 februari 2024 00:04 schreef Faraday01 het volgende:
Leo is een zware drinker![]()
TdT een wildcard geven voor de AGR
Nee, maar het is wel belachelijk!quote:Op zondag 4 februari 2024 11:09 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Jij bent verbaast over deze wildcard?
Als Tietema straks een swiep realiseert in de Amstel ga ik je heel hard uitlachen!quote:Op zondag 4 februari 2024 11:11 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Nee, maar het is wel belachelijk!
Een DNF swiep zou me inderdaad niet verbazen.quote:Op zondag 4 februari 2024 11:27 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Als Tietema straks een swiep realiseert in de Amstel ga ik je heel hard uitlachen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |