En als eerste bij de dbk dan moeten naar voorraadkamer en dan jas pakken.....en dan als laatste gillen wacht op mij.quote:
Dus nietquote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:38 schreef lojanda het volgende:
Nou we mogen iig nog een stukje meekijken![]()
Ohw ze hebben gelukkig Alice en Dilano dus dat gaat wel lukkenquote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:38 schreef Ireth het volgende:
Sporttoestellen... jullie moeten voor zaterdag 18.00 uur 1500 kilometers hebben afgelegd, anders geen feestje...
SL
Die gaan voor de winst.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:39 schreef -river- het volgende:
[..]
Ohw ze hebben gelukkig Alice en Dilano dus dat gaat wel lukken
Nah zal wel gewoon voor de funquote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:39 schreef -river- het volgende:
[..]
Ohw ze hebben gelukkig Alice en Dilano dus dat gaat wel lukken
Ik denk dat ze dat pas doen als de dynamiek in de duo's inkakt. Er is spanning bij Bas en Karen en Tom en Ronahi. Denk dat Randy een nieuwe partner krijgt. Dus ik denk het niet.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:30 schreef zodeju het volgende:
[..]
Zal er niet voor de nieuwe week een duowissel zijn??
Ja dat is echt jammer van BB kijken.quote:
quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:38 schreef Sestra666 het volgende:
ik loop achter omdat ik t alleen via de tv bekijk... maar heeft arie echt een pruik? #firstworldproblems
Mogen we tijdens een SL offtopic Dot?quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:42 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja dat is echt jammer van BB kijken.
IK snap het ook niet, niemand hoeft zich te schamen voor een pruik.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:42 schreef zodeju het volgende:
[..]Alleen was nu de vraag of ze die andere op heeft of nog dezelfde....ze doet er heel geheimzinnig over en alleen karen mocht het weten.....terwijl je het goed kon zien aan de scheiding, plus dat ze hem niet wast of goed nat maakt.
Nee, zeker niet......of het nu moeten is of voor je plezier. en dan moeten is dan nog een eigen keus.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:45 schreef -river- het volgende:
[..]
IK snap het ook niet, niemand hoeft zich te schamen voor een pruik.
Of het moet de bokkenpruik zijn.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:47 schreef zodeju het volgende:
[..]
Nee, zeker niet......of het nu moeten is of voor je plezier. en dan moeten is dan nog een eigen keus.
Denk het want. Don is snel binnen en is zwaar teleurgesteld,quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:46 schreef -river- het volgende:
Voorlopig lijkt het net of ze de gym gewoon voor de inspanning/ontspanning krijgen.
de beloning voor de king en queen grondwetten wellicht.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:48 schreef BB-King het volgende:
Maar dit is dus geen game maar gewoon een stukje tijdverdrijf/beweging voor de bewoners?
Je hebt er nu al vier horen klagen over dat het een “sport” opdracht is.. Ronahi Doriana Jimmy en Ariana. De dikkerdjes van het stelquote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:47 schreef TheVoice4ever het volgende:
jammer hé Ronahi, nu MOET je sporten
waar en wanneer zal ze hem hebben veranderd dan ? zonder dat iemand van hier het zagquote:Op vrijdag 2 februari 2024 13:04 schreef Gerrie_55 het volgende:
[..]
Ja ik zag het vanmorgen gelijk het valt van voren ook heel anders
D bokkenpruik heeft Don nu op.....quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:48 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Of het moet de bokkenpruik zijn.
Misschien was ze dat vannacht aan het doen.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:49 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
waar en wanneer zal ze hem hebben veranderd dan ? zonder dat iemand van hier het zag
Of vanochtendquote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:50 schreef zodeju het volgende:
[..]
Misschien was ze dat vannacht aan het doen.
Beter dan kijken naar bankhangers die met hun ogen dicht liggen omdat ze niet weten wat ze zeggen moeten.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:51 schreef Dotteke het volgende:
Nou lekker kunnen we w2eer hele dagen sportende mannen kijken. Was al zo blij dat het er niet was dit keer
of gewoon de 2 deuren van de gamearea naar buiten open zettenquote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:53 schreef kater1 het volgende:
Tjee Basiri, kalm aan zeg! Ze hadden voor hem beter een boksbal kunnen ophangen.
Liever dat hij de boksbal speelt..quote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:53 schreef kater1 het volgende:
Tjee Basiri, kalm aan zeg! Ze hadden voor hem beter een boksbal kunnen ophangen.
voor Karenquote:Op vrijdag 2 februari 2024 14:54 schreef lojanda het volgende:
[..]
Liever dat hij de boksbal speelt..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |