Vraag het mij af. Komt Tom uiteindelijk wel goed uit.quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:04 schreef OmaJacky het volgende:
[..]
En Rohani heeft ook haar keuze gemaakt waar Tom niet blij mee was.
Doet me denken aan Annie de Rooij (Paul de Leeuw) met dan ding achter op zijn knarquote:Op woensdag 31 januari 2024 17:16 schreef ledn81 het volgende:
Jimmy : "Zij weten natuurlijk niet dat wij dit weten"
Zouden ze weten dat de bewoners hebben moeten nomineren.
En welke rol hebben zij daar dan in. Hebben ze mogen meekijken?
[ afbeelding ]
Ik denk op Ariana.quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:10 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Denk dat rohani wel op ashley heeft gestemd
Jimmy zei net wel dat hij dacht dat Dilano en hij misschien iemand moesten wegsturen ipv het publiek.quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:16 schreef ledn81 het volgende:
Jimmy : "Zij weten natuurlijk niet dat wij dit weten"
Zouden ze weten dat de bewoners hebben moeten nomineren.
En welke rol hebben zij daar dan in. Hebben ze mogen meekijken?
[ afbeelding ]
Als dat gebeurd gaat deze naar het kasteel of wat voor een ruimte het dan is.quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:23 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Jimmy zei net wel dat hij dacht dat Dilano en hij misschien iemand moesten wegsturen ipv het publiek.
Ik vermoed dat ze weten dat er nominaties maar zij hun rol nog niet weten.
Ik hoop dat aan het einde van dit reuze gezellige etentje Jimmy en Dilano naar de dagboekkamer worden gestuurd om hun keuze te maken.![]()
Vreselijk sletterig en goedkoop. Ze denkt er sexy uit te zien. Ik vind karen er het leukste gekleed uitzien, bij ashley kan je ook tot aan haar navel kijken bij die nep ballonnenquote:
Nou het is idd alles behalve sexyquote:Op woensdag 31 januari 2024 17:25 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Vreselijk sletterig en goedkoop. Ze denkt er sexy uit te zien. Ik vind karen er het leukste gekleed uitzien, bij ashley kan je ook tot aan haar navel kijken bij die nep ballonnen
Daar hangen haar borsten nu over heen.quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:25 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
In ieder geval is d'r navel even uit beeld![]()
quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:27 schreef Lonneke1983 het volgende:
[..]
Daar hangen haar borsten nu over heen.
Meer van 50 euro voor een nacht en me achter het station weer afzetten.quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:32 schreef Lonneke1983 het volgende:
En bij Ashley krijg ik een beetje.
‘’Buurman wat doet u nu’’ gevoel.
quote:Op woensdag 31 januari 2024 17:35 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Jeetje, die kan een olifant.. eh... buizen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |