quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zonder wrijving geen glans
Ja, herken je hem van de Vink?quote:Op maandag 29 januari 2024 19:52 schreef Haags het volgende:
[..]
Komt Armin uit Den Haag?
(heb het begin gemist)
Oh hij ! Ja vraag ik mij ook af, dat was een toffe gastquote:Op maandag 29 januari 2024 19:51 schreef Pisces29 het volgende:
Hoe zou het met die leuke vrachtwagenchauffeur gaan die in november meedeed.Waar we allemaal wel een drankje mee wilden gaan doen.
Ik twijfel of dit sarcasme isquote:
Ja.quote:Op maandag 29 januari 2024 19:55 schreef Joop_W het volgende:
Als man is het toch schoonheidsspecialist zonder “e”?
Misschien vind hij zichzelf wel een vrouwquote:Op maandag 29 januari 2024 19:55 schreef Joop_W het volgende:
Als man is het toch schoonheidsspecialist zonder “e”?
Ja vorige week ook al eentje.quote:Op maandag 29 januari 2024 19:56 schreef Pisces29 het volgende:
Gaat een wereld voor ze open, een koude soep.
Hoor je vaker van mensen dat ze dit niet koud verwachten.quote:Op maandag 29 januari 2024 19:56 schreef Pisces29 het volgende:
Gaat een wereld voor ze open, een koude soep.
Gazpacho koude soep lijkt me ook niets.quote:Op maandag 29 januari 2024 19:56 schreef Felagund het volgende:
Wat een Fries niet kent, eet hij niet?
Ordinair, maar best geil zeggen we hier danquote:Op maandag 29 januari 2024 19:58 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zie nu idd die borsten @:dkup
Vast een homo die dit gedaan heeft
Confronterend dat er echt iets is, anders dan bij andere mensen?quote:Op maandag 29 januari 2024 19:58 schreef Sapstengel het volgende:
Waarom is autisme voor mensen soms zo moeilijk om te accepteren? Tegen dingen aanlopen of ergens moeite mee hebben snap ik, maar moeite met de diagnose, waarom?
@Coco zou dit zeker een like gevenquote:Op maandag 29 januari 2024 19:58 schreef DKUp het volgende:
[..]
Ordinair, maar best geil zeggen we hier dan
Eensquote:
Ja misschien inderdaad. Maar meestal merk je dat al wel toch, dat je anders bent. Dan is die diagnose vaak meer een "oh ja daarom dus" ofzo.quote:Op maandag 29 januari 2024 19:59 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Confronterend dat er echt iets is, anders dan bij andere mensen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |