Is dit de schuld van Jillert?quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:42 schreef Mani89 het volgende:
Oehhh dat valt toch licht tegen van Stolz. Geen WR record.
Dan is het Usain Bolt ook niet.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:42 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Lijkt me niet, denk dat ze dat na de 500 meters doen
De Rabobank.quote:
Iets met reclame onderbrekingen en kijkcijfers.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:44 schreef Zorro het volgende:
Wat is dat voor een dwaas gedoe dat de stream dan ook niet meer live is?
Voor de oorlog tussen Rusland en Oekraïne?quote:
We doen een stream die wel op tijd begint want anders moet je ritten missen. Maar als het een half uur aan de gang is stoppen we ermee en moet je toch van alles missen.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:45 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Iets met reclame onderbrekingen en kijkcijfers.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Citius, Altius, Fortius.
Dat kan hij ook een training doen, geef die plek dan aan iemand andersquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:47 schreef DecoAoreste het volgende:
Roest rijdt juist heel goed. Dit is gewoon opwarmen voor morgen. Hij reed 2 rondjes 26 en daarna een 27.0, dus hij was duidelijk niet bezig met de 1500m winnen of een medaille halen. Gewoon even die basissnelheid in SLC erin krijgen en dan morgen volle bak voor een WR gaan.
Geen garantie dat het lukt, maar prima dat hij het op deze manier probeert.
Dan was er niet geklaagd inderdaadquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:47 schreef Zorro het volgende:
[..]
We doen een stream die wel op tijd begint want anders moet je ritten missen. Maar als het een half uur aan de gang is stoppen we ermee en moet je toch van alles missen.
Doe dan geen stream
Belangrijk voor de puntenquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:48 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat kan hij ook een training doen, geef die plek dan aan iemand anders
Zoals wie? Hij wordt alsnog wel 14e, dat kan ook niet iedereen hè.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:48 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat kan hij ook een training doen, geef die plek dan aan iemand anders
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |