nee netje is doorzichtig dat kan je hier zienquote:Op zaterdag 27 januari 2024 12:54 schreef rinardo het volgende:
[..]
ja mooi filmpje is dat, netje op hoofd word even in kleur gemaakt en hoppa
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:
Ik vind van wel, ondanks je volwassen bent, zit er ook nog dat kind in je..quote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:01 schreef rinardo het volgende:
[..]
Een vrouw van 36 , meisje noemen?
Ze zei een paar dagen geleden dat ze normaal niet zulke topjes draagt, heeft ze speciaal voor bb gekocht.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:00 schreef rinardo het volgende:
[..]
ja die kleding die ik net zag, past ook helemaal niet bij wat ze uitstraalt
Ze zegt zoveel...quote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:03 schreef Roxiebb het volgende:
[..]
Ze zei een paar dagen geleden dat ze normaal niet zulke topjes draagt, heeft ze speciaal voor bb gekocht.
Tja we hebben haar nog niet kunnen betrappen op leugentjesquote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:03 schreef Roxiebb het volgende:
[..]
Ze zei een paar dagen geleden dat ze normaal niet zulke topjes draagt, heeft ze speciaal voor bb gekocht.
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:04 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Tja we hebben haar nog niet kunnen betrappen op leugentjes
Dus jij zou Lenie ook nog jongentje noemen?quote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:03 schreef xdiashalizx het volgende:
[..]
[..]
Ik vind van wel, ondanks je volwassen bent, zit er ook nog dat kind in je..
Nee 'n mietjequote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:07 schreef rinardo het volgende:
[..]
Dus jij zou Lenie ook nog jongentje noemen?
Ligt eraan in welke context, dan wel jongen in plaats van jongentje..quote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:07 schreef rinardo het volgende:
[..]
Dus jij zou Lenie ook nog jongentje noemen?
meisje kan hier altijd, het stopt bij overlijden of een operatiequote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:09 schreef rinardo het volgende:
Meisje en Jongentje dat houd bij mij wel op met een jaar of 10 eigenlijk
ik hoorde gisteravond nog dat ze zeiden, alice je bent een sterke speler, maar waar ze dat op baseren is me nog steeds totaal onduidelijkquote:Op zaterdag 27 januari 2024 13:12 schreef espri het volgende:
Van mij mag Alice er uit, ze voegt niets toe aan de groep. Leni en Ashley kunnen we ons aan ergeren en maken nog een beetje tv.
Anders klagen we ook weer dat ze zo gezapig op de bank hangen en niets doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |