Heb je nodig ook om er doorheen te komenquote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:47 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Gratis zuipen na afloop (en tijdens de show).
Zou het wat uitmaken.gifquote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:46 schreef Cyan9 het volgende:
Kon je nou ook online/wereldwijd stemmen? Of is dit een puur incrowd nationaal feestje?
Jaquote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:47 schreef Hamlapjes het volgende:
Het is gewoon ook echt allemaal kut eigenlijk, IerlandGENOT
Ben benieuwd hoe die dan klinken in deze studio wel.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:47 schreef Momo het volgende:
Kalush Orchestra komt optreden, toch nog goede muziek
Hopelijk in onze semiquote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:48 schreef H_T het volgende:
[..]
JaHet boeit eigenlijk totaal niet wie er gekozen wordt, want de finale is heel ver weg. En dan weten we nog niet in welke halve finale ze zitten of wat de andere landen in die halve finale sturen
Is dit jouw versie van All Kinds Of Everything?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:51 schreef H_T het volgende:
Spruitjes met slagroomijs
Kroeg zonder bier
Deze versie leerde ik laatst kennen, is prachtigquote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:51 schreef H_T het volgende:
Spruitjes met slagroomijs
Kroeg zonder bier
quote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:52 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Is dit jouw versie van All Kinds Of Everything?
Het probleem is dat de simpele logica op het ESF geldt dat het weinig uitmaakt wat je stuurt en welk genre, zolang het maar goed gedaan wordt. Maar dit was zes keer amateurisme ten top, alsof het San Marino 10 jaar terug was.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:53 schreef Sableheart het volgende:
Ierland gaat dit jaar de finale niet halen.
Welke inzending zou beter zijn voor de kwaliteit van Ierland op de lange termijn? bij Bambie vrees ik dat Ierland er totaal de verkeerde conclusie uit trekt, maar Erica gaat geen enkele verandering brengen.
Nee, maar wel die van The Kikquote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:52 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Is dit jouw versie van All Kinds Of Everything?
Ja want intern ging tussen 2016 en 2021 zo goedquote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:56 schreef NailQueen het volgende:
Serieuze vraag. Is het niet gewoon beter als Ierland voor intern kiest of een artiest een vrij kaart geeft?
Dat is duidelijk, maar wat zou Ierland moeten sturen om het waarschijnlijker te maken dat ze in toekomstige jaren die conclusie trekken?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 23:55 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het probleem is dat de simpele logica op het ESF geldt dat het weinig uitmaakt wat je stuurt en welk genre, zolang het maar goed gedaan wordt. Maar dit was zes keer amateurisme ten top, alsof het San Marino 10 jaar terug was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |