quote:Mensenrechtenorganisaties willen staakt-het-vuren
Mensenrechtenorganisatie Amnesty International noemt de uitspraak van het Internationaal Gerechtshof een "historisch moment". De organisatie zegt te hopen dat het tussenvonnis bijdraagt aan een "betere bescherming van Palestijnse burgers, een einde aan de humanitaire ramp in de Gazastrook en het verlichten van het massale menselijke lijden". Amnesty zegt te hopen dat de Nederlandse regering achter de uitspraak gaat staan, en herhaalt een oproep tot een staakt-het-vuren.
Artsen zonder Grenzen (AzG) hamert ook op een staakt-het-vuren, om zo humanitaire hulp mogelijk te maken "We hebben betere humanitaire toegang tot de Gazastrook nodig om de hulp te kunnen bieden die zoveel mensen zo hard nodig hebben. Zonder een staakt-het-vuren kunnen we de veiligheid van onze medewerkers en patiënten niet garanderen. Vier van onze collega's zijn gedood, onze voertuigen zijn onder vuur genomen, net als onze collega's terwijl ze in ziekenhuizen aan het werk waren. De vijfjarige dochter van een collega kwam om het leven."
Ook AzG wil dat Nederland zich nu uitspreekt voor een onmiddellijk en permanent staakt-het-vuren. "AzG verzoekt Nederland, dat Den Haag als internationale juridische hoofdstad heeft benoemd en dat de bevordering van internationaal recht in haar grondwet heeft, met klem om de oproep tot een permanent en onmiddellijk staakt-het-vuren in Gaza te steunen."
Weer wat geleerdquote:Op vrijdag 26 januari 2024 20:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hamas bestaat uit Palestijnen en Palestijnen zijn gewoon Arabieren.
[..]
Gelukkig maar, de VS staat dus nog altijd aan de goede kant.
Blijft bizar hoe weinig aandacht er is voor de gijzelaarsquote:Op vrijdag 26 januari 2024 21:10 schreef Aether het volgende:
Hamas publishes new propaganda clip showing 3 Israeli hostages in Gaza
https://www.timesofisrael(...)li-hostages-in-gaza/
[ afbeelding ]
The Hamas terror group has published a new propaganda video showing signs of life from three hostages held in the Gaza Strip.
In edited-together clips, the five-minute-long video shows Daniella Gilboa, Karina Ariev and Doron Steinbrecher, identifying themselves and asking the Israeli government to return them home.
Hamas says the video was filmed on day 107 of the war, meaning earlier this week, although it provides no evidence to support the claim.
Hamas has previously issued similar videos of hostages it is holding, in what Israel says is deplorable psychological warfare.
en dat terwijl dat de sleutel is tot het stoppen van de bombardementen van Israel.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 21:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Blijft bizar hoe weinig aandacht er is voor de gijzelaars
ZA is aan corruptie aan het onder gaan, diensten als water, stroom zijn niet gegarandeerd. Het land valt uit elkaar en de politici willen daar van afleiden.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 21:44 schreef TLC het volgende:
Stelletje fucking hypocrieten die Zuid-Afrikanen, willen putin niet arresteren maar doen vandaag alsof ze engeltjes zijn, gatverdamme, zum kotzen
Ik werk bij een grote internationale toko en we zien forse hoeveelheden sollicitanten vanuit Zuid Afrika idd, om deze reden.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 21:51 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
ZA is aan corruptie aan het onder gaan, diensten als water, stroom zijn niet gegarandeerd. Het land valt uit elkaar en de politici willen daar van afleiden.
Er zijn verkiezingen dit jaar.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 22:02 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik werk bij een grote internationale toko en we zien forse hoeveelheden sollicitanten vanuit Zuid Afrika idd, om deze reden.
Zeker de blanken willen er weg
Netanyahu zal dat ook niet laten gebeuren. Rusland is belangrijk als tussenpersoonquote:Op vrijdag 26 januari 2024 21:44 schreef TLC het volgende:
Stelletje fucking hypocrieten die Zuid-Afrikanen, willen putin niet arresteren maar doen vandaag alsof ze engeltjes zijn, gatverdamme, zum kotzen
Er zitten ook wat koerden tussen. Die zijn daarheen gemigreerd en dat was geen probleem.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 20:02 schreef Molo het volgende:
[..]
Sowieso:![]()
Hamas bestaat overigens toch niet uit Arabieren?
Haha moet er vooral om lachen.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 09:38 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Behalve als er een kledingwinkel in Gaza blijkt te bestaan met die naam, daar moeten we het dan niet over hebben.
[ twitter ]
quote:Op vrijdag 26 januari 2024 19:06 schreef egayalS het volgende:
[..]
Ontmanteling van de apartheidstaat net als in Zuid Afrika. Gelijke rechten voor allen.
De pali's zijn veel zieluguuuuuuuuuur.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 21:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Blijft bizar hoe weinig aandacht er is voor de gijzelaars
Het werkt. Op dezelfde dag als de uitspraak van ICJ het door Israël naar buiten brengen dat 12 van de meer dan 13.000 VN medewerkers in Gaza verdacht worden van banden met Hamas. Twaalf.quote:
Het blijft natuurlijk absurd dat ze bijna 1 op 100 lopen daar, dan is het een vorm van werkschaffing waar heel weinig van klopt.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 11:18 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het werkt. Op dezelfde dag als de uitspraak van ICJ het door Israël naar buiten brengen dat 12 van de meer dan 13.000 VN medewerkers in Gaza verdacht worden van banden met Hamas. Twaalf.
Op het moment dat Gaza het hardst hulp nodig heeft, net nu draait de Israëlische compagnon de kraan dicht.
Dit is niet best
Dit is vooral een overtuiging die natuurlijk binnen bepaalde kringen heerst. Dat zien we ook aan de politici die zich hier druk over maken en pro-Palestijnen zijn, het komt allemaal uit dezelfde hoek.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 10:46 schreef Red_85 het volgende:
[..]
De pali's zijn veel zieluguuuuuuuuuur.
Werkelijk, zoveel mensen en organisaties zijn zo hard door de mand gevallen de afgelopen maanden.
Waarom zou Gaza hulp nodig hebben?quote:Op zaterdag 27 januari 2024 11:18 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het werkt. Op dezelfde dag als de uitspraak van ICJ het door Israël naar buiten brengen dat 12 van de meer dan 13.000 VN medewerkers in Gaza verdacht worden van banden met Hamas. Twaalf.
Op het moment dat Gaza het hardst hulp nodig heeft, net nu draait de Israëlische compagnon de kraan dicht.
Dit is niet best
Het aantal medewerkers is absurd hoog, maar of 't niet (of heel weinig van) klopt dat durf ik niet te zeggen. 80% van de mensen is afhankelijk van noodhulp, het is een heel 'raar' (bijzonder, gek, ridicuul of wat dan ook) stuk landquote:Op zaterdag 27 januari 2024 11:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het blijft natuurlijk absurd dat ze bijna 1 op 100 lopen daar, dan is het een vorm van werkschaffing waar heel weinig van klopt.
Ga je gang, vertel jij maar waarom dat volgens jou zo isquote:Op zaterdag 27 januari 2024 11:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waarom zou Gaza hulp nodig hebben?
Hij stelt de vraag aan jou he.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 11:31 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ga je gang, vertel jij maar waarom dat volgens jou zo is
Als je hier geen melkkoe in ziet dan houdt het wel een beetje op, het is ook niet voor niets dat Hamas alles lekker afschuift op de UNRWA als het om zorgen voor hun burgers gaat.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 11:28 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het aantal medewerkers is absurd hoog, maar of 't niet (of heel weinig van) klopt dat durf ik niet te zeggen. 80% van de mensen is afhankelijk van noodhulp, het is een heel 'raar' (bijzonder, gek, ridicuul of wat dan ook) stuk land
En moeten immigratiebelasting betalen.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 22:02 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik werk bij een grote internationale toko en we zien forse hoeveelheden sollicitanten vanuit Zuid Afrika idd, om deze reden.
Zeker de blanken willen er weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |