Soms zitten PoWs in een derde land, zoals Turkije. Maar het lijkt me hier ook sterk dat ze PoWs naar het binnenland brengen.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:26 schreef ExTec het volgende:
[..]
Krijgsgevangenen worden overweldigend in bezet gebied gevangen gehouden. Er wordt geschemd met: ze waren bedoeld voor een uitwisseling. Maar het vliegtuig vloog vanaf belgorod noord-oostenlijk rus in. Uitwisselingen vinden meestal plaats op de grens van bezette gebieden, niet in siberie, ofzo. Vrijgelaten PoWs geven aan alleen maar via bussen vervoerd te zijn tijdens gevangenschap.
Of er raketten ingezeten hebben? Geen idee. Who cares.
Wat een verrassingquote:Op woensdag 24 januari 2024 14:28 schreef ExTec het volgende:
[..]
Werkelijk?
Dit is precies wat ik bedoel: ze doen maar wat.

Ik vind mensen die mijn:quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:30 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Ik persoonlijk heb het liefst gewoon nieuwsberichten die enigszins geverifieerd zijn.
Verwarren met:quote:Hun propaganda is wel erg opzichtig nep
Vermoeiend.quote:Ik geloof oekraine 100% van de tijd! En rus lekker 0% van de tijd!
Heb wel het idee dat het Oekraïne kamp amper betrapt is op echt fake news en meestal gaat het om het wat positiever zijn over de situatie aan bijv. het front.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:20 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Het probleem ligt bij de ontvanger. Zelfs al zou Oekraïne ervan overtuigd zijn dat er raketten in het vliegtuig lagen, kan men het gewoon mis hebben.
Wil je die hele oorlog een beetje realistisch volgen dan ben je op elk onbevestigd nieuws kritisch.
Elk Russisch nieuwsbericht, dat niet bevalt, zien als propaganda en elk bevallend Oekraïens nieuwsbericht maar voor waar aannemen is net zo fout als een Rus die het andersom bekijkt.
Dit is natuurlijk een bias.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:23 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Niet helemaal. Rusland heeft een trackrecord van constant liegen. Oekraïne heeft een trackrecord van een redelijke betrouwbaarheid.
Lees: MSM bad dus geen enkele journalist is onafhankelijk..quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:36 schreef inslagenreuring het volgende:
Onafhankelijke journalisten zijn er amper in het gebied. Het is of Kiev of Moskou die iets meldt.
Is geen bias. De berichtgeving van Oekraïne is aantoonbaar betrouwbaarder dan de Russische berichtgeving.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk een bias.
Ook Oekraïne heeft er baat bij om een rooskleurig beeld te schetsen van hun war-effort richting het westen.
Onafhankelijke journalisten zijn er amper in het gebied. Het is of Kiev of Moskou die iets meldt.
MSM is alleen bad als het uitkomt.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:40 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Lees: MSM bad dus geen enkele journalist is onafhankelijk..
Al geef ik toe, het is lastig om onafhankelijk te blijven als je de misdaden van de Russen dagelijks ziet..
Benieuwd hoe jij dat wilt aantonen vanuit je zolderkamer.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:43 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Is geen bias. De berichtgeving van Oekraïne is aantoonbaar betrouwbaarder dan de Russische berichtgeving.
Kijk daar ga je al de fout in, ze melden dat Rusland dat claimed.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:43 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
MSM is alleen bad als het uitkomt.
Zoals wanneer ze melden dat er 65 POW in het vliegtuig zaten, want dan trappen ze in Russische propaganda.
Moet gezegd; het is wel winst dat vrijwel alle publicaties daar duidelijk over waren.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:45 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Kijk daar ga je al de fout in, ze melden dat Rusland dat claimed.
Dat was eerst niet zo.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:45 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Kijk daar ga je al de fout in, ze melden dat Rusland dat claimed.
Hoezo?quote:
En ook andere headlines die ik gezien heb waren duidelijk over dat het uit rus koker kwam.quote:Een Russisch militair transportvliegtuig is neergestort in de regio Belgorod, berichten meerdere Russische media. Het zou gaan om een vliegtuig van het type Iljoesjin Il-76. Volgens Rusland zaten er 65 Oekraïense krijgsgevangenen aan boord, meldt persbureau Bloomberg. Het is onduidelijk wat de oorzaak is van de crash.
Ik vind bepaalde users ook enorm vermoeiend. Ik pas er wel op niet persoonlijk te worden.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:33 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik vind mensen die mijn:
[..]
Verwarren met:
[..]
Vermoeiend.
Wil je een sticker?quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:55 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Ik vind bepaalde users ook enorm vermoeiend. Ik pas er wel op niet persoonlijk te worden.
Maar speltip:quote:
Rusland zal er vast meer aan doen. Het zal daar ook makkelijker zijn aangezien er niet heel veel Russen zijn die de oorlog direct meemaken.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:34 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Heb wel het idee dat het Oekraïne kamp amper betrapt is op echt fake news en meestal gaat het om het wat positiever zijn over de situatie aan bijv. het front.
Tevens benoem je hier wel het verschil tussen het NWS topic over de oorlog en het BNW topic.. Hier wordt 9 van de 10 keer gemeld dat zaken nog niet helemaal duidelijk zijn.. In BNW wordt elke leugen vanuit Moskou (hoe doorzichtig ook) als waarheid verkocht.
De headlines stonden er juist vol mee.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hoezo?
Vertelt je gerennomeerde natte vinger je dit ofzo?
Eerste melding daarvan in deze topic was:
[..]
En ook andere headlines die ik gezien heb waren duidelijk over dat het uit rus koker kwam.
De winst is dat er een kostbaar, onvervangbaar vrachtvliegtuig minder is, niet zo zeer dat er al dan niet raketten inzaten.quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:59 schreef Nebelwerfer het volgende:
Een vliegtuig die uit de lucht is geschoten waar eventueel pow in hebben gezeten en beide partijen lullen in hun voordeel.
Alsof ze weten wie of wat er in een bepaald vliegtuig zitten...quote:Op woensdag 24 januari 2024 13:01 schreef Paul het volgende:
Waarom zou Oekraine hunnie eigen soldaten doodschieten, snap de berichtgeving niet
denk het wel heequote:Op woensdag 24 januari 2024 15:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Alsof ze weten wie of wat er in een bepaald vliegtuig zitten...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |