Ik kan er ook maar moeilijk in komen ja. Alleen Anna en Kees beklijven nog watquote:Op zondag 28 januari 2024 15:35 schreef TheVulture het volgende:
Net teruggekeken, stikvervelende uitzending. Om eerlijk te zijn vind ik het seizoen ook niet zo denderend tot nu toe, geen leuke groep en de opdrachten zijn ook maar mwah.
Ik heb alle (minus 1,vergeten in te zettenquote:
Ik zat eerst ook op Anna, maar idd die is geen verdachte meer.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:27 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Ik heb alle (minus 1,vergeten in te zetten. Weken wel op Anna plus een ander gezeten, maar Anna zie ik laatste weken niks verdachts meer doen
Gezien de analyses van liplezers etc zal het Babs wel zijnquote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:34 schreef aloa het volgende:
[..]
Ik zat eerst ook op Anna, maar idd die is geen verdachte meer.
Ben wel benieuwd wie er uit de kist komt
?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:36 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Gezien de analyses van liplezers etc zal het Babs wel zijn
We gaan het zien vanavond.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:36 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Gezien de analyses van liplezers etc zal het Babs wel zijn
Schijnt dat er in een spoiler ergens een reactie van een kandidaat op onthulling te zijn waarop duidelijk 'Babs' te zien was qua liplezen. Maar ik papagaai alleen maar na he zelf niets gezienquote:
Ach, met 60% kans is dat natuurlijk ook het minst verrassend, als dat zo isquote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:51 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Schijnt dat er in een spoiler ergens een reactie van een kandidaat op onthulling te zijn waarop duidelijk 'Babs' te zien was qua liplezen. Maar ik papagaai alleen maar na he zelf niets gezien
Ik ga gewoon wederom voor de volle bak op Fons, geen zin om te veranderen en het dan ineens fout te hebbenquote:
Is lgbt dus grotere kans op mol-schapquote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:51 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Schijnt dat er in een spoiler ergens een reactie van een kandidaat op onthulling te zijn waarop duidelijk 'Babs' te zien was qua liplezen. Maar ik papagaai alleen maar na he zelf niets gezien
Ik zag haar vd week bij de AH hier in t dorp en moest mezelf bedwingen om niet ff op haar af te stappen voor informatiequote:Op zaterdag 3 februari 2024 10:37 schreef heywoodu het volgende:
Tooske verdenk ik het minst, maar dat is misschien ook meer wens: zó irritant altijd alle aandacht op willen eisen
Ook weer op die boot met dat landenspelletje, Jeroen komt met 'Qatar' en Tooske zit te gillen en te doen en dat ze 'kwaliteit' zei en zo kwamen ze erop en armen in de lucht en juichen en alles
Amsterdam vlakbij zekerquote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:46 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik zag haar vd week bij de AH hier in t dorp en moest mezelf bedwingen om niet ff op haar af te stappen voor informatie![]()
(Zij kent me niet, en vind het sowieso stom om dan een bn'er te benaderen)
Ze woont hier in het dorpquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:14 schreef Blues het volgende:
[..]
Ze woont hier in het dorpIs het echt zo kak of allemaal vooroordelen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zó kak is het niet vind ik.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:16 schreef roos94 het volgende:
Is het echt zo kak of allemaal vooroordelen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |