Ik kan er helemaal niets meequote:Op zaterdag 20 januari 2024 21:10 schreef Momo het volgende:
Wat is jullie mening over de inzending van Slovenië?
ESF / [2024] Slovenië: Raiven - Veronika # 1
Hebben we daar niet een Slovenie topic voor?quote:Op zaterdag 20 januari 2024 21:10 schreef Momo het volgende:
Wat is jullie mening over de inzending van Slovenië?
ESF / [2024] Slovenië: Raiven - Veronika # 1
Ja, maar ik dacht ik lok mensen even naar topic want lijkt langs mensen een beetje heen te gaan.quote:Op zaterdag 20 januari 2024 21:11 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Hebben we daar niet een Slovenie topic voor?
Daar post ik mijn reactie als ik geluisterd heb, wat gebeurd nadat Estland en Litouwen zijn afgelopen.
Sorryquote:Op zaterdag 20 januari 2024 20:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
Verder @:Nattekat , jij moet dit kijken
Zucht, zo vermoeiend. Die hele act die ze opvoerde ook.quote:
Met internationale jury in de finale(60% televote 40% internationale jury) inderdaad, heats zijn enkel televote.quote:Op zondag 21 januari 2024 14:48 schreef molloot200 het volgende:
Komt hier in de finale niet ook een jury bij? Dan kan ik me niet voorstellen dat zij veel geven aan dat schijt AI nummer namelijk
Ja nu het live gehoord te hebben lijkt het mij niet dat ze nog gaan winnen. Subwoolfer vond ik ook niet veel aan, maar in vergelijking was dat veel beter uitgevoerd.quote:Op zondag 21 januari 2024 14:48 schreef molloot200 het volgende:
Komt hier in de finale niet ook een jury bij? Dan kan ik me niet voorstellen dat zij veel geven aan dat schijt AI nummer namelijk
Wat staat hier in vredesnaam?quote:
Gåte nu op 1. Ik zou zeer gelukkig worden als Noorwegen dat stuurt.quote:Op zondag 21 januari 2024 08:34 schreef Em31 het volgende:
Gåte nu op 2 bij de bookmakers(KEiiNO nog op 1). Robot qua percentage gelukkig weggezakt.
Dit is Gen-Z's denk ik. En schijnbaar is die gene juist blij op haar gestemd te hebben na die episode op instagram stories.quote:Op zondag 21 januari 2024 16:18 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Wat staat hier in vredesnaam?
Ik begrijp de strekking hoor, maar ik stoor me echt aan zulk soort "taal"gebruik.![]()
Ik weet dat dit nummer en act Momo schreeuwt maar denk oprecht dat dit goed kan doen op het ESF, we hebben eigenlijk ook nog nooit folk metal als dat gehad op ESF en het is in het Noors en het is etnisch. Beter dan Keiino met een matig nummer.quote:Op zondag 21 januari 2024 16:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Gåte nu op 1. Ik zou zeer gelukkig worden als Noorwegen dat stuurt.
Zou ik de beste Noorse inzending sinds zeker 2015 vindenquote:Op zondag 21 januari 2024 16:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Gåte nu op 1. Ik zou zeer gelukkig worden als Noorwegen dat stuurt.
Ik ben er normaal geen grote fan van en vind het vaak als we zoiets in een voorronde horen wat.. kitscherig? ofzo, maar dit vond ik echt goed.quote:Op zondag 21 januari 2024 16:36 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik weet dat dit nummer en act Momo schreeuwt maar denk oprecht dat dit goed kan doen op het ESF, we hebben eigenlijk ook nog nooit folk metal als dat gehad op ESF en het is in het Noors en het is etnisch. Beter dan Keiino met een matig nummer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |