Ja?quote:
quote:
Ben je al weer iets opgeknapt?quote:
O dat gaat de goede kant op, ben je toch opgeknapt voor je op vakantie gaatquote:Op woensdag 17 januari 2024 11:27 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
geen diaree en geen kotsen meer. Alleen nog keelpijn
Eet smakelijkquote:
gebakken aardappelenquote:Op woensdag 17 januari 2024 12:19 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Eet smakelijk![]()
Ik ga gebakken aardappelen met doperwten eten, vind die dingen niet echt fijn om te eten maar had ze zaterdag nodig voor een geinjuh en de rest weggooien is zonde
hou wel in de gatenquote:Op woensdag 17 januari 2024 12:21 schreef Shii het volgende:
[..]
Ja heerlijk, ga ik zo ook nog even doen.
Ja heb nog gekookte over dus lekker opbakken wilde ik gisteren doen maar mijn arm stond het niet toequote:
ja dat is wel het lekkerstquote:Op woensdag 17 januari 2024 12:22 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja heb nog gekookte over dus lekker opbakken wilde ik gisteren doen maar mijn arm stond het niet toe
Vind ik wel, vind zoals met friet de voorgebakken helemaal nietsquote:
Hey Moonquote:
Heb net GTST gekeken en heb net de streams aangezet. Er gebeurd niet zoheel veel daarquote:Op woensdag 17 januari 2024 12:25 schreef M_0_0_N het volgende:
[..]
Hey dot ook big brother aan het kijken?
hier ook niet alleen af en toe een paar kansloze kutsmileys daar hoef je niet voor wakker te blijvenquote:Op woensdag 17 januari 2024 12:26 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heb net GTST gekeken en heb net de streams aangezet. Er gebeurd niet zoheel veel daar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |