quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan leuk zijn, mits een kop met hersens en een stukje stijl erbij.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 19:32 schreef Gibson88 het volgende:
Harde patta;s, sowieso man.... tegen een vrouwTering. Straattaal tokkie.
Wil jij ook kubieke meters zien en reizen?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 19:34 schreef DKUp het volgende:
Lief
Zorgzaam
Gezellig
Dat zijn de leuke eisen
Innerlijk is belangrijk. Succes met het uiterlijk
Neequote:Op dinsdag 16 januari 2024 19:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wil jij ook kubieke meters zien en reizen?
De kasthaaiquote:Op dinsdag 16 januari 2024 19:35 schreef NoCigar het volgende:
Mmm, een hetero die van musicals houdt klopt misschien niet helemaal.
Dan ben je wel heel erg gek met musicals als je ook alleen maar naar musicalliedjes luistertquote:Op dinsdag 16 januari 2024 19:34 schreef DKUp het volgende:
The Prom
Les Miserables
Heel
Erg
Fijn
Vroeger steviger
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |